Rüyada Direk Görmek

Rüyada direk görmek karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, çevresinin genişleyeceğine, alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, sağlık içinde yaşanacağına yorumlanır.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin yaşamına renk geleceğine, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, işyerinde daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine yorulur.

Rüyada ahşap direk görmek başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, büyük bir atılım yapacağına, ileriye gideceğine, hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına rivayet eder.

Rüyada aydınlatma direği görmek çok büyük başarılar kazanılacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine delalettir.

Rüyada bayrak direği görmek kişinin hem ruhen hem bedenen hafifleyeceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına yorumlanır.

Rüyada beton direk görmek yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz direk görmek resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına yorumlanır.

Rüyada büyük direk görmek işlerine bereket geleceğine, hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, bazı işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına, itibar edineceğine, yeni bir semte taşınılacağına, sevgi göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çelik direk görmek kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dikili direk görmek ticaretinin açılacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev direği görmek çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine inanılır.

Rüyada evin içinde direk görmek küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gemi direği görmek etrafındaki kişilere yardım edeceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, daha yüksek bir noktaya geleceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada inşaat direği görmek neşesini hiç kaybetmeyeceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, hayır getirecek işlere girileceğine, mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kale direği görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır kapılarının açılacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada lamba direği görmek başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, bolluk ve bereket ele geçireceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, hastalıkların kalmayacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına işarettir.

Rüyada mavi direk görmek duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, zor zamanların geride kalacağına, yüzünün güleceğine, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına alamettir.

Rüyada odun direk görmek her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, attığı her adımı Allah yolunda ve atacağına, dinin hüküm ve gereklilikleri doğrultusunda hareket edeceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada sokak direği görmek eksikliklerin tamamlanıp, tüm planların zamanında neticeleneceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine işaret eder.

Rüyada tahta direk görmek kazancın çoğalacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak uğraş vereceğine ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine yorulur.

Rüyada taş direk görmek gözünü en yukarılara dikeceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, günah işlemekten korunacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavan direği görmek daima afiyette kalacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, hayallerine kavuşacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, ün ve itibar sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada telefon direği görmek her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, konusunda uzman bir kişi olunacağına, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, yaptığı bazı şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada trafo direği görmek dost ve akrabaya çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına yorulur.

Rüyada uzun direk görmek kötü ve canını sıkacak bazı olayların ustalıkla bertaraf edileceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, ters giden işlerin düzeleceğine, hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada yanan direk görmek kendisi ile gururlanacağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kendisini kurtaracağına, eskiden yaptığı aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, müjdeli haberle geleceğine delalettir.

Rüyada yeşil direk görmek bir ahbabının sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, kazancın daha da artacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, çok mutlu bir hayata sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yıkılan direk görmek sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, güzel bir döneme girileceğine, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüksek direk görmek baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirileceğine, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yüksek gerilim direği görmek kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, kazancının günbegün artacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments