Rüyada Dişçiye Gitmek

Rüyada dişçiye gitmek yeni bir haneye kavuşulacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına yorumlanır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok başarılı işlere girileceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşla dişçiye gitmek şansının döneceğine, alkış alacağına ve itibar göreceğine, bir kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, eğlenceli günler yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine, çıkmazda olduğu bir durumda iken kendisinde yardımcı olanların herkese ayrı ayrı teşekkür edeceğine, verilen sözlerin tutulacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada babayla dişçiye gitmek iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, aksiliklerin aşılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin hasta olanın iyileşeceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, yeni işlere gireceğine, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, kısa süre içinde bazı sevindirice olayların yaşanacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına alamettir.

Rüyada kadın dişçiye gitmek işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, bekarsa evleneceğine ve yuvasını güzelleştirmek için ömür boyu didinip çabalayacağına, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirine göre aydınlanacağına, başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, bir üniversitede hoca olunacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle dişçiye gitmek yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüyayı görenin her daim temkinli olacağına, yeni bulunacağı bir ortama ancak alışma sürecinden sonra uyum sağlanacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kübra

Rüyamda dişlerim takmaydı. Büküldü çıktı bizde amcamlarla kuzenlerimle kardeşimle annemle ölmüş babamla ve eşimle beraber Eskişehir’e diş doktoruna gittik onlarda muayene oldular ama oradada yaptıramadık daha doğrusu bana pahalı geldi babam öder diye yaptırmak istemedim evimize geri döndük.

Serap S.

Dişçiye gittim. Bayan dişçi ağzımın içine bakıyor birşeyler yediriyor. Su sıkarak ağzımı çalkalatıyor. Dişe ne yapılacağını söylüyor. Çürük var çekim yapılacak diyorum çürük yok diyor. Bakarken uyandım. Dişçinin sarı sarman kedisi camdan aşağı düşüyor. Ay kedim düştü diye panikliyor bende birşey olmaz benim kedilerimde düştü 2. Kattan birşey olmaz pi9 canlı onlar diyorum. Bakıyor kedinin arkasından birşey olmamış.

Nurdan

Rüyamda büyük görümcemi görüyorum şuan görüşmüyoruz eşim beni istemediği için görümcem bana dişçiye gitçeğinden bahsediyor bende gitmem lazım diyorum dişlerim için (gerçek hayatta ağızımda hiç dişim yok yaptıramadım )

Zeynep

Rüyamda erkek ve tanıdığımız bir dişçiye gidiyordum ama dış görünüşü farklıydı dişlerime bakıyordu sonra ileri bir tarih için randevu verdi ve oradaki diğer kadın dişçi de bana kendisinin bakacağını, çok kalabalık olursa üst kata çıkacarağını söyledi

Şerife

Rüyamda kardeşimle dişçiye gitmiştim. Adam kardeşimle benim dişimi yaptı ama dişlerimizin üzerine de güzel dursun diye parlak bişey yapıştırmıştı. Bende bu ne ya falan diyodum. Sonra yanlışlıkla dişimden o parlak şeyi çıkardım.