Rüyada Dişi Elle Çekmek

Rüyada dişi elle çekmek zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, her zaman çok mutlu olacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine işarettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre çok mutlu olacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, derdi olan bir arkadaşının derdini dinleyeceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, her zaman sevgi göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada çürük dişi eliyle çekmek mutluluk gözyaşı dökeceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına alamet eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin evliyse çocuk sahibi olacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumak için çaba göstereceğine, gönlünün ferahlayacağına, her daim Allah yolunda olacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, güzel bir insan haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sallanan dişi elle çekmek bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, kendisinden daha kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ailesinin gurur kaynağı olacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin gayrimenkul işine girileceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Beyzanur

Merhabalar, rüyamda bir dişim ağrıyor du hatta çektirmiyordum. Dokunuyorum çok ağrıyor sonra dişi bi tutup çekiyorum elimle acısız hemen çıkıyor. Onun iki arkasindaki dişte onceden çekilmiş duruyordu boşluk vardı. Hatta o boşlukları nasıl kapatıcam diye düşünüyordum. Yorumlarsaniz sevinirim 🌸