Rüyada Diz Kapağının Parçalanması

Rüyada diz kapağının parçalanması çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, büyük bir adım atılacağına, görmediği yerlere gideceğine, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi durumlara gebe kalınacağına alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, gurur verici durumunun insanlar tarafından takdir edileceğine, kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bazı sorunlardan kurtulacağına, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada diz kapağının parçalanması maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, sevinçli haberler alınacağına, hanesinin bollukla dolacağına işarettir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, herkes tarafından bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada diz kapağının parçalanması itibar, makam ve söz sahibi olacağına, sıkıntılarını ve borçlarını ortadan kaldıracağına, çok güzel bir projenin başına geçirileceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, başka kimselere yardım edeceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına işarettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, yaşamının düzene gireceğine, Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, sıkıntısının biteceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments