Rüyada Dizide Oynadığını Görmek

Rüyada dizide oynadığını görmek aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin son bulacağına, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına alamettir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına, enerjisini de, sermayesini de Allah’ın helal kıldığı yollarda kullanacağına, helal rızık yiyeceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada dizide oynadığını görmek başarılarının artacağına, sevdiği kişiler ile bir araya gelme fırsatı yakalayacağına, daima zinde ve genç kalacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine yorulur.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin Allah’ın izniyle kötü kimselerin şerrinden korunacağına, yaşanan maddi ve manevi sıkıntıların bir bir ortadan kaldırılacağına, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, yetkili bir göreve atanacağına, hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamettir.

Rüyada arkadaşının dizide oynadığını görmek sosyal hayatında mutlu olacağına, şifa göreceğine, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, rahata erileceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, ün sahibi olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem

Merhaba rüyamda dizide oynadığımı gördüm ve rolumde aglamakti bununla gurur duyup tum akrabalara izlettiriyordum ama bazıları hosnut olmuyordu

Hifa

Rüyamda ben ilk önce oyunculuk yaptım yasak elma dizisinde. Sonra yasak elmada oynayan handan abla ile telefonda konuştum.❤