Rüyada Doktor Görmek

Rüyada doktor görmek sorunlarını çözmek için etrafındakilere yol göstereceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, bekârlığına da veda edeceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine işaret eder.

Rüyada abiyi doktor görmek işlerinin artacağına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada acil doktoru görmek memur ise terfi edeceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada ağlayan doktor görmek yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine, alım gücünde yükselme olacağına, geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada akraba doktor görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, önemli yerlere geleceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ambulans doktoru görmek başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, zorlukların aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ameliyat doktoru görmek itibar edineceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmeleri beraberinde getireceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ameliyat eden doktoru görmek mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, şükrederek yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ameliyathanede doktor görmek uzun bir süre boyunca bir olayın olumlu etkilerinin süreceğine, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına alamettir.

Rüyada anestezi doktoru görmek insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada annemin doktorunu görmek ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına yorumlanır.

Rüyada arap doktor görmek yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine inanılır.

Rüyada arkadaşını doktor görmek içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada asker doktor görmek yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, gidilecek yönün belirleneceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine yorulur.

Rüyada askeri doktor görmek aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz doktor görmek iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz gömlek doktor görmek maddi anlamda kalkınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine işaret eder.

Rüyada beyaz gömlekli doktor görmek elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz saçlı doktor görmek uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına alamet eder.

Rüyada beyin doktoru görmek zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına, hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada birden fazla doktor görmek her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına yorulur.

Rüyada burun doktoru görmek kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çalıştığın doktoru görmek dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada cerrah doktor görmek sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, becerileri ve deneyimleri sayesinde kötü durumlardan kurtulacağına, sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına yorulmaktadır.

Rüyada cilt doktoru görmek şansının asla kapanmayacağına, satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine delalettir.

Rüyada çinli doktor görmek aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğumun doktorunu görmek fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok doktor görmek saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çok sayıda doktor görmek uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dahiliye doktoru görmek rızkının çoğalacağına, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında inanılmaz güzellikte etkiler bırakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada deli doktor görmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dişçi doktor görmek yaşamına farklı bir yön vereceğine, günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, sıkıntılı bir dönemden yara almadan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada doçent doktor görmek kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına alamettir.

Rüyada emekli doktor görmek alkış alacağına ve itibar göreceğine, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, hayatın yüzüne güleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski doktorunu görmek yeni bir iş bulunacağına, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi doktor görmek eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada evde doktor görmek ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına alamettir.

Rüyada genç doktor görmek galibiyetlerinin artacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada genel cerrahi doktoru görmek güzel işlere imza atacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, neşesinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göz doktor görmek kısmetlerinin çoğalacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada gülen doktor görmek yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada güler yüzlü doktor görmek sağlık sorunlarından kurtulmaya, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına inanılmaktadır.

Rüyada hamile doktor görmek borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hasta doktor görmek uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, işlerini büyütüp geliştireceğine, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine alamettir.

Rüyada hastane doktor görmek evinde bereketin eksik olmayacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada hastaneye gitmek doktor görmek yolunun açık olacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, rızkın kesilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hemşire doktor görmek sorunların çözüme kavuşacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine delalet eder.

Rüyada hristiyan doktor görmek düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki doktor görmek attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, borçluysa borcunu ödeyeceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada iki tane doktor görmek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, tövbelerin kabul olacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada japon doktor görmek kazandıkları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına işaret eder.

Rüyada kalp doktor görmek bir anda yükseleceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kbb doktoru görmek daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına alamettir.

Rüyada kel doktor görmek sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kocamı doktor görmek borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, hayatında çok güzel değişimlerin ve gelişmelerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kör doktor görmek dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, önemli işlere imza atacağına, borçlarının kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulak burun boğaz doktoru görmek işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kulak doktor görmek var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına alamettir.

Rüyada namaz kılan doktor görmek aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, düşmanlarını kaybetmeye alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nöroloji doktoru görmek rızkının her geçen gün daha da artacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına delalettir.

Rüyada öğrenci doktor görmek huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, çok hayırlı işlere gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada öğretmeni doktor görmek eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, giriştiği bir işteki sonucun kendisi için çok iyi olacağına, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına rivayet eder.

Rüyada okulda doktor görmek tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, korkularından, kötü duygularından arınacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş doktor görmek gönül rahatlığı içinde olacağına, işlerinin, düzeninin ve hayatının alt üst olacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere el sürmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ortopedi doktoru görmek şeref ve rütbeye, rakiplerin geride bırakılacağına, hayatın sürekli kendisine iyilik getireceğine tabir olunur.

Rüyada profesör doktor görmek dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada psikolojik doktor görmek etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, tarımla uğraşıyorsa bereketli bir dönem geçireceğine ve kazançta artış olacağına delalettir.

Rüyada ruh doktoru görmek gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sakallı doktor görmek üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sakat doktor görmek yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada sapık doktor görmek birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sarhoş doktor görmek işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarışın doktor görmek rahata ereceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, hasta ise iyileşeceğine alamettir.

Rüyada sevdiğin doktoru görmek uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bir aile büyüğünün el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sivil doktor görmek korkularını yeneceğine, hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine alamet eder.

Rüyada tanıdık doktor görmek ruhen rahatlığa erileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara girmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada üç doktor görmek iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, herkesi kendisine hayran bırakacağına, kazancın katbekat artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada üniformalı doktor görmek sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına işaret etmektedir.

Rüyada ünlü doktor görmek rahatsızlıkların tedavi edileceğine, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uyuyan doktor görmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulur.

Rüyada uzman doktor görmek mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun boylu doktor görmek psikolojik olarak düzeleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada yabancı doktor görmek yapılan işte yeniden kara geçileceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yakışıklı doktor görmek sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı doktor görmek içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fulya

Rüyamda pandemi süreci gibi bi dönem yasaniyor heryerde 2 tane özel kiyafetler giymis bir sürü doktor görmenin anlam nedir

Zeynep

Merhaba rüyamda annem için doktora gidiyorum annem yanımda yok dr önce hastayı görmem gerek diyor sonra bişeyler yapıp siz gidin anneniz evde iyileşti diyor birde ağaçtan yeşil erik topluyorduk yorum için şimdiden teşekkürler

Hacer

Reyamda anneannemin evinde bir doktor benimle vakit geçiriyordu. Evde yalnızdır. Doktor benimle alay edip gülüyordu ancak.