Rüyada Dolgunun Kanaması

Rüyada dolgunun kanaması projelerin ve harcanan emeklerin takdir göreceğine, hastalığının düzeleceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, ev halkından birinin sağlık sorununun tamamen ortadan kalkması ile neşeli zamanlar geçirileceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, makamının yükseleceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada dolgunun kanaması çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, aile hayatının hayır getireceğine, hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, alım gücünün artacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına alamet eder.

Rüyada dolgunun kanaması elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, aile saadetinin artacağına, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, spor yapmaya başlanılacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments