Rüyada Dolmuş Devrilmesi

Rüyada dolmuş devrilmesi bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği her şeye rahat bir şekilde ulaşacağına, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, dertlerini azaltıp rahatlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, çekilen sıkıntıların sona ereceğine, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, hayırlı kapıların açılacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dolmuş devrilmesi değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, evlatlarından hayır bulacağına, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibinin satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, yeni bir eve taşınacağına, ileride kendisinin kıymetini bilen ve değer veren biri ile hayatını birleştireceğine, malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına, planlarının işe yarayacağına tabir olunur.

Rüyada dolmuş devrilmesi girişeceği bir işin sonunda başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments