Rüyada Domates Te Kurt Görmek

Rüyada domates te kurt görmek sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre hastaysa şifa bulacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına, hane içerisindeki insanların birbirine kenetleneceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine alamettir.

Rüyada domates te kurt görmek yaşamına sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, başka kişi veya kişiler ile yeni bir çalışma içine girileceğine, yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların teker teker çözüleceğine, sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada domates te kurt görmek takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin bedenen ve ruhen iyi olacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, patron koltuğuna geçeceğine, ün sahibi olacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeyno

Rüyamda domatesli kurt yediğimi görüyordum ve arkasından kusuyordum