Rüyada Dövüş Yaptığını Görmek

Rüyada dövüş yaptığını görmek dualarının karşılığını alacağına, ticaretinin genişleyeceğine, bekar ise evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, helal lokmalar yiyeceğine, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin kazanılan başarılar ve ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, yüksek diploma alacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, ekonomik durumunun düzeleceğine, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, işlerin yoluna gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dövüş yaptığını görmek sevinçli haberler alınacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, önüne çıkacak iki yoldan hangisini seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, büyük zararlardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada dövüş yaptığını görmek borç batağına düşecen yakın bir tanıdığa yardım edileceğine, şansının yaver gideceğine, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına, ferahlığa çıkılacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, çevresinin genişleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin yaşamında bundan sonra huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments