Rüyada Dudağı Şiş Görmek

Rüyada dudağı şiş görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, nüfuzunu kullanarak gerekli adımları atacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, hem moral hem de sorunlarına çareler bulacağına, zenginliğe kavuşacağına, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının dudağını şişmiş görmek alınacak sevinçli haberler sayesinde bol kazançlı bir dönem geçirileceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, doğru iş ortaklığı yapacağına, kendisini üst bir mevkiye ve zenginliğe götürecek yolu izleyeceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, büyük mutluluk verecek olayların yaşanacağına, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada üst dudağın şiştiğini görmek ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vermeyeceğine, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine, nimetten ve paradan yana bolluk yaşayacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Dudağı Şiş Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Ruyamda dudaklarim sismisti ve dogru durust konusup kendimi ifade edemiyordum sis olmasindan dolayi.ruyamda korktugumdan veya sebebini bilmedigim baska bi seyden sistigini dusunuyordum. Yorumlarsaniz sevinirim. Tesekkurler simdiden.

    • Sevgili Okuyucum,
      Görülen rüya çözümlere, ilerlemeye ve isteklere alamet eder. Rüya tabirine göre sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına; ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına; geleceğine düşünerek atacağı adımlarda istediği sonucu alacağına rivayet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim