Rüyada Dükkanı Soyulmuş Görmek

Rüyada dükkanı soyulmuş görmek dertlerin ve sıkıntıların dost ve akrabalarla paylaşılacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, kendisini kötülüklerden ve haset düşünceli kişilerden korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, yeni bir hayata adım atılacağına, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, endişelerin son bulacağına delalettir.

Rüyada başkasının dükkanının soyulduğunu görmek gönlünün ferahlayacağına, ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına, düşmanlarını bile affedeceğine, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kazancının artacağına yorumlanır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, ev içinde mutluluğun artacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, bir yakını ile aralarındaki problemlerin çözüleceğine, eline para geçeceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine tabir olunur.

Rüyada kuyumcu dükkanının soyulduğunu görmek aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, maddi sorunlarının çözüleceğine, yapılan zararların telafi edileceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, iyi gitmeyen bir ticari yatırımdan herhangi bir zarara uğranmayacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Dükkanı Soyulmuş Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba Hocam…Benim Bir Playstation ve Bilardo Kafem var Eniştemle ortak açtık… sabah 8 sıraları gibi bir rüya gördüm eşimle birlik de dolmuşa binmiştik gideceğimiz yer yakındı yürüyerek 5 dakika mesafede idi ama biz dolmuşa binmeyi tercih ettik dolmuşa durmasını söyledim ama kendisi beni dinlemeyip daha ilerde bizi indirdi bizde Kafe ye doğru yürüdük ve kapısının açık olduğunu gördüm bende acaba enişte açık mı unuttu hissine girdim ve içeriye doğru girmek istedim biri çıktı ve bir bezle beni bayıltmaya çalıştı ilaç sürülmüştü beze sonra kaçmaya çalıştı karşı yola geçti bende bağırdım hırsız var diye çaresizlik den ne yapacağımı bilemedim sonra peşine verip yakaladım sordum ona nereden girdin bu dükkana sizin evden dedi yukarıdan mutfak penceresinden şaşırdım oradan girmesine içeride merdiven vardı kafe den eve giriş vardı ama rüyada o evde oturuyormuşum hissi vardı içimde sanki eşim iki canlı gibi idi hiç konuşmuyordu yorum bile yapmadı ve uykudan uyandım o sırada

  • Sevgili Şeyhmus,
   Rüyada dükkanının kapısının açık olduğunu ve hırsız girdiğini görmek huzura, iyiliğe ve dünyalığa işarettir. Bu rüya madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine; kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine; dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine delalet eder. Rüyada hırsızı yakalamak ve hırsızla konuşmak rahatlıktır, arkadaştır ve hedeflerdir. Gördüğünüz rüya içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına; arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine; arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine tabir olunur. Rüyada eşini suskun görmek yol, güzellik ve yaşam demektir. Rüyanız başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına; bütün aile fertlerinin çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine; yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara, yaşamınızda güzelliklere vesile olsun inşallah

 2. merhaba hocam iyi günler kendim pazarcıyım işe gitmediğim için gündüz eve gelip bir sıkıntıyla uyudum, rüya görmüşüm. gezmeye gidiyorum iki arkadaş biri tezgahını biri dükkanını emanet edip farklı anlarda gidiyorlar, bana bakmamı söylüyorlar. bir ara gelen iki kişiyle arkada sohbet ediyorum, tekrar ön tarafa geldiğimde az bir vakit içinde karşı tezgahta ki bana emanet edilen malların çalındığını görüyorum. arkamı dönüp dükkana girdiğimde bom boş raflarla karşılaşınca şaşırıyorum. gelen tezgah ve dükkan sahibi arkadaşlarıma ne olduğunu anlayamadım dediğimde ikisi de anlayışla karşıladı şüphe bile etmediler. kendi imkanlarıyla hırsızları aramaya başladılar. bir ipucu bulundu ki o anda bende can kulağıyla dinliyordum ki uyandım o sırada. cvp bekliyorum teşekkürler

  • Sevgili Ramazan,
   Rüyada emanet edilen tezgah ve dükkanın soyulduğunu fakat sahiplerinin kızmadığını görmek rüya sahibinin çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu sabretmeye, desteğe ve huzura yorulur. Rüya tabirine göre sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına; zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine; huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine delalettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine iyiliklere vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim