Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine, İslami olarak Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, insan ya da hayvan demeden Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine yorumlanır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, aile içerisinde sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına işarettir.

Rüyada ağlayan hamile kadın görmek dik durmaya çalışacağına, rakiplerini alt edeceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüyada akraba hamile kadın görmek zorlukları aşacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada anneyi hamile kadın görmek illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, arkadaş çevresinde özel muamele göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşını hamile kadın görmek etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başka hamile kadın görmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada bekar hamile kadın görmek işlerinin düzene gireceğine, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, maddi anlamda güç ve kuvvet kazanacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada birden fazla hamile kadın görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, şifaya kavuşacağına, sorunları ortadan kaldıracağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada camide hamile kadın görmek kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, ruhsal sorunlarından gülmek suretiyle şifa bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çarşaflı hamile kadın görmek iş ortamındaki sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkıda bulunacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada çirkin hamile kadın görmek yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına, dini bütün kimselerin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, bazı büyük çalışmalar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizde hamile kadın görmek gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, bereketin ve karın artacağına, şansının bir ömür yaver gideceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada dördüz hamile kadın görmek projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada düğünde hamile kadın görmek her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, ailesine rahat bir hayat sağlayacağına, gelişim içine girileceğine işaret eder.

Rüyada erkeğe hamile kadın görmek yaptığı işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına buna bağlı olarak ta maddi kazancının artacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına delalettir.

Rüyada erkek çocuğa hamile kadın görmek çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, kötü şansının yakasını artık bırakacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evinde hamile kadın görmek sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, işlerinin açılacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına işarettir.

Rüyada evli hamile kadın görmek oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, aile bireyleri ile ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, ailesinin hayat standardında da olumlu bir değişim yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada gelinlikli hamile kadın görmek güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, maddi zararının giderileceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, sorunlarından çok yakın zaman içinde kurtularak herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada güzel hamile kadın görmek yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, darlığa düşmeyeceğine, ailesi ile daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hasta hamile kadın görmek verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, İslami olarak günahlarının artacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hastanede hamile kadın görmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada iki hamile kadın görmek yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ikiz hamile kadın görmek rahat edeceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ikizlere hamile kadın görmek çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, çok farklı bir kişi olacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına inanılır.

Rüyada kapalı hamile kadın görmek gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karnı burnunda hamile kadın görmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, bayram tadında bir ömür geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada karnı şiş hamile kadın görmek aile bireyleri ile ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kusan hamile kadın görmek dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, işlerine bereket geleceğine, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına alamettir.

Rüyada mavi gözlü hamile kadın görmek güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına, dünya hayatında isteklerinin gerçekleşeceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, geçmişte yaptığı hataları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta hamile kadın görmek kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, elinin darda kalmayacağına, mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği günden güne daha da arttıracağına, maddi olanaklarının artacağına, kendini çok mutlu ve hafif hissedeceğine inanılır.

Rüyada mutlu hamile kadın görmek sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada namaz kılan hamile kadın görmek ticaret hayatında ön plana çıkacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına delalettir.

Rüyada ölmüş hamile kadın görmek muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, yeni yerler göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölü hamile kadın görmek ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada oynayan hamile kadın görmek çocuklarına istediği geleceği hazırlamak için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, huzura erileceğine, mesleğinde çok başarılı olacağına, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sancı çeken hamile kadın görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kazancını arttıracağına, ferahlığa ereceğine işaret eder.

Rüyada sarışın hamile kadın görmek çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, işlerinin iyileşme ve düzelme göstereceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, engel tanımayan biri olacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahla hamile kadın görmek çok huzurlu bir döneme gireceğine, kazancından başkalarına da vereceğine, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şişman hamile kadın görmek fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri bertaraf edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada sürekli hamile kadın görmek meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, kendisini mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, hayal edilen her şeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanıdık hamile kadın görmek kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada üç hamile kadın görmek sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine delalet eder.

Rüyada ünlü hamile kadın görmek zorluklarını aşacağına, vereceği yerinde kararların kendisine kar ve mutluluk getireceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yabancı hamile kadın görmek mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yatan hamile kadın görmek müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, işlerini toparlayacağına işarettir.

Rüyada yeni hamile kadın görmek doğru yolu bulacağına, arif ve alim kimseler arasına gireceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Hamile Kadın Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda yeni taşınan komşumuzun( tesettürlü) hamile olduğunu gördüm balkonda sancı çekiyordu daha sonra babamlara söyleyip kadına yardım etmeye gidiyordum kadın yatakta uzanıyordu ve ben ona süt tozuyla süt hazırlıyorum kadında benle sohbet ediyordu daha sonra asansöre biniyorum ve asansörün bozuk olduğunu ve demirleri arasında sıkıştığımı görüyorum bekarım yorumlarsaniz sevinirim

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya huzura, hafiflemeye ve değerlere tabir olunur. Rüya yorumuna göre huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına; sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine; çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.