Rüyada Düşmanı Dost Görmek

Rüyada düşmanı dost görmek sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, yüzünün güleceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına, çalıştığı işte vermiş olduğu emeğin mükafatını alacağına, helal lokmalar yiyeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına delalettir.

Rüyada düşmanı dost görmek değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim alınacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin zenginlik elde edeceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski düşmanı dost görmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, hayattan yana şansının döneceğine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine delalet eder.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, işlerinin istediği gibi olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Gerçek hayatta bir yakınım var. Benden blraz küçük. Bende küçüktüm ama o çocukken yıllarca kardeşim gibi baktığım fakat büyüyünce her fırsatta beni sokan bir. Bu gece rüyamda evimin dışında ayakta dururken yanıma geldi fakat sanki beni tanımıyormuş gibi davranarak dost gibi gülümseyerek merhaba dedi. İçimden bu yabancı değil düşmanım dedi. Yalnız beni tanımıyormuş gibi dostluk gösterdi. Fakat ben onun merhaba denmesine karşılık ona merhaba demedim

Semih

Teşekkürler