Rüyada Sarılmak

Rüyada sarılmak rahat bir hayata sahip olunacağına, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına, ele geçen para miktarının artmasıyla kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına işaret eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, mutluluğuna kavuşacağına, sorunların sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada sarılmak çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, işlerin hafifleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarılmak yeni iş teklifleri alacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, bir konuda destek alacağına, tüm kötü durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine alamettir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melis

Merhaba rüyamda hoşlandığım ama şuan konuşmadığım erkekle olaylar hakkında tartışıp konuşurken bi anda sarıldı bana bende ona sarıldım çok gerçek hissettirdi gerçekten sarılmışım gibiydi uyandığımda

Günışığı

Merhaba rüyamda karşı cinsten bir arkadaşım ve bir grup insan bir konuda üzülüp ağlıyordu. Rüyada onların üzüldüğü hususta iyi durumda olmama ve hoşlandığım kişinin yanlış anlama ihtimaline rağmen arkadaşımın ağladığını görünce gözlerim doluyor ve vicdanımı dinleyip sarılıyorum

Tente

Rüyamda küs olduğumuz eski arkadaşlarımla ev gibi bir yerdeydik. İlk birbirlerine sarıldılar sonra A. bana sarılmaya çalıştı ama kolunu iterek reddettim. Ayrıca çocukluk arkadaşlarımın çoğunu sürekli rüyalarda görüyorum.
Gerçek hayatta yazdığım iki kişi manevi olarak beni uzun yıllar etkiledi. Anlamı nedir?
Teşekkürler.

bir rüya gördüm

Rüyamda arabada oturuyorum ama kapısı açık bir şekilde ayakkabı giyiyorum sanki annemde var arabada caddede bir bakıyorum en yakın arkadaşım beni görmüyor yeni bir arkadaşı var ona sarılıyor yürümeye başlıyorlar bende ismini söylüyorum arkasına dönüyor beni sıkıca sarılıyor arkadaşıyla beni tanıştırmıyor konuşuyoruz sonra onlar devam ediyor yürümeye
arkadaşımla aramız şu sıra biraz limoni rüyanın yorumu nedir? her şey düzelecek mi?