Rüyada Eski Dostunu Görüp Sarılmak

Rüyada eski dostunu görüp sarılmak uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, ruhunu güzelleştireceğine, bolluğa, berekete ulaşıp kişinin kafasının rahat edeceğine, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına alamettir.

Rüyada eski dostunu görüp sarılmak geçim sıkıntısından kurtulacağına, kendisinin öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, arkadaşları ile yapılan bazı tartışmaların olumlu sonuç vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, yapılacak bir yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, işlerin kara geçeceğine, işlerin kendiliğinden açılacağına, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine işaret eder.

Rüyada eski dostunu görüp sarılmak eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, işinin her geçen gün büyüyeceğine, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine işarettir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevde

Merhabalar, dün ve bugün artık konuşmadığımız ve iletişimi kestiğim bir arkadaşımı görüyorum rüyamda dün ne gördüğümü tam hatırlamasam da bugün benim yurttaki odamda birbirimize sarılıp ağladığımızı gördüm bunu neye yormalıyım uzun zamandır rüyamda onu görmüyordum

Semih

Rüyamda yaşadığım yerin dışında memleketteki evime gidiyorum. Evimin birileri pazarlama şirketi açmış (gerçekte öyle bir şey yok) duyuyorimki şirkette eski bir dostum çalışıyormuş. Pazarlamacıydı o kendisi. Şirkete gidip pazarlamacıyla görüşücem diyorum. Beni bir odaya alıyorlar so ra karşımdaki koltuğa pazarlamacı geliyor konuşuyoruz. İçerisi loş yüzünü göremiyorum. Sen benim arkadaşım değilsin onun ismi… diyorum.o muhasebeci oldu. Onun yanına götürüyor beni. Arkadaşıma sarılıp ağlaşıyoruz

Semih

İnşallah tez zamanda yorumladığınız gibi çıkar Allah razı olsun şükran 🤲 🙏