Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, daima önüne bakacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine yorumlanır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada abdest alan arkadaşını görmek her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, daha iyi mağazalardan giyineceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada abimin arkadaşını görmek yeni bir adım atılacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, kişinin hafifleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ablanın arkadaşını görmek sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına, helal lokma yiyeceğine alamettir.

Rüyada ağlayan arkadaş görmek başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada akraba arkadaş görmek sevdiklerine kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına alamettir.

Rüyada alevi arkadaş görmek uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada arabada arkadaşını görmek iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, hafifleyeceğine, önemli sorumluluklar alacağına işaret etmektedir.

Rüyada arap arkadaşını görmek rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada astsubay arkadaş görmek kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, iç sıkıntınızın azalacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada atanmış arkadaşını görmek zorlukların ortadan kaldırılacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, mutlu günlerin geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada avukat arkadaş görmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aynada arkadaşını görmek aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hanesindeki bolluğun sürekli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada balık tutan arkadaş görmek değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bankacı arkadaş görmek yüzün güleceğine, hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına inanılır.

Rüyada banyoda arkadaşını görmek başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, moral olarak çok iyi hissedeceğine, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine alamettir.

Rüyada başarılı arkadaş görmek uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka şehirde arkadaşını görmek ortaya çıkacak bazı sorunlardan kurtulacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, maddi anlamda çok ileri gidileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başka ülkedeki arkadaşını görmek hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, ünleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bayramda arkadaşını görmek zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bebeklik arkadaşını görmek iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, borçlarını bitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bekar arkadaşını görmek çok güzel günler göreceğine, mesleğinde çok başarılı olacağına, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada beyaz önlüklü arkadaş görmek yarınların çok iyi olacağına, arını ve namusunu şeref sayacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bıçaklanan arkadaş görmek çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine işarettir.

Rüyada birden fazla arkadaş görmek ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına alamettir.

Rüyada bisiklete binen arkadaş görmek işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bıyıklı arkadaş görmek çok rahat şartlarda yaşayacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada borçlu arkadaşını görmek elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına inanılmaktadır.

Rüyada boşanmış arkadaşını görmek sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına yorumlanır.

Rüyada bütün arkadaşları görmek maddi olanakların artacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çalışkan arkadaşını görmek kazancının ve rahatlığının daim olacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine delalet etmektedir.

Rüyada camide arkadaş görmek çok sevilip sayılacağına, düşünmeden yapılan maddi bir yatırım sonucunda herhangi zarara uğramayacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada çarşaflı arkadaşını görmek mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, hayattan yana keyif bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çingene arkadaş görmek esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine rivayet eder.

Rüyada daire arkadaşını görmek yaşama isteğinin artacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine delalettir.

Rüyada dayının arkadaşını görmek sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara alamet etmektedir.

Rüyada denizde arkadaşını görmek maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, birçok iş fırsatı yakalanacağına, gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada depremde arkadaşını görmek parasal sıkıntılarının sona ereceğine, borçları varsa ödeyeceğine, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına yorulur.

Rüyada devre arkadaşını görmek aile içindeki yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına delalet etmektedir.

Rüyada dindar arkadaş görmek yeni bir arkadaşlık kurulacağına, yeni yollara girileceğine, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada doktor arkadaşını görmek başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada dört arkadaş görmek yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine tabir olunur.

Rüyada dövmeli arkadaşını görmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine alamettir.

Rüyada düğünde arkadaşını görmek dostları ile dayanışma içinde olacağına, ailesini mutlu edeceğine, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına alamettir.

Rüyada dul arkadaş görmek eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, işe ve aşa kavuşacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine inanılır.

Rüyada düşman arkadaş görmek dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, erken yaşlanmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eczacı arkadaşını görmek miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, üzüntülerin son bulacağına, ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada emekli arkadaşını görmek karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına delalet eder.

Rüyada en arkadaşını görmek uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, çıkılan bir yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, korkularının ve kuruntularının biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada engelli arkadaşını görmek sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, akıllı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada ermeni arkadaş görmek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, ailesinden her zaman saygı ve sevgi göreceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski dost arkadaş görmek hasta olanın iyileşeceğine, evleneceğinize, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına delalettir.

Rüyada esmer arkadaş görmek üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada esnaf arkadaşını görmek ticaretinin gelişeceğine, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ezan okuyan arkadaşını görmek kurulu düzeni olacağına, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına işarettir.

Rüyada fabrikada arkadaşları görmek sahip olduklarının çoğalacağına, imkânlarının daha geniş hale geleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada fakir arkadaş görmek dertleşerek moral bulacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, büyük bir başarıya ulaşılacağına işarettir.

Rüyada fotoğrafta arkadaşını görmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına alamettir.

Rüyada futbolcu arkadaşını görmek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, iş hayatında çok kar edileceğine, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüyada gece arkadaş görmek yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada geçmişteki arkadaşlarını görmek işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gelinlikli arkadaş görmek işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada genç arkadaş görmek başarılı bir kişi olunacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada görev arkadaşını görmek edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada gülen arkadaş görmek önündeki engellerin ortadan kalkacağına, gönlünün ferahlayacağına, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada gün arkadaşlarını görmek bolluk içinde yaşayacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gurbetteki arkadaşını görmek sağlıklı bir hayat sürüleceğine, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada güzel arkadaş görmek evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine alamettir.

Rüyada hacı arkadaşını görmek sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinde herhangi bir sorun yaşamayacağına, yeni yatırımlar yapacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine delalettir.

Rüyada hafız arkadaşını görmek yeni şeyler keşfedeceğine, kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine yorulur.

Rüyada hain arkadaş görmek sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada hakim arkadaş görmek kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı işler için kullanacağına alamettir.

Rüyada hamamda arkadaşını görmek geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, çok rahat bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile arkadaş görmek az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, kalbinin küt küt edeceğine yorulur.

Rüyada hapis arkadaşını görmek kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına ve mutlu olacağına delalettir.

Rüyada hapishanede arkadaşını görmek günbegün işlerinin bereketinin artacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, problemlerinin çözümlerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada hastanede arkadaş görmek en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada havuzda arkadaşını görmek kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, eşinden yana huzurlu olacağına delalet eder.

Rüyada hayali arkadaş görmek gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmeler yaşanacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, kendisine olan güvenin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hemşire arkadaşını görmek huzurunun eski haline döneceğine, alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, iş arkadaşlarına seve seve bildiklerini aktaracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hristiyan arkadaş görmek rahatlığa kavuşacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, her kararlarında ailesinin arkasında olacağına inanılır.

Rüyada iki tane arkadaşını görmek kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, mutlu olacağına, ağız tadının bozulmayacağına işaret eder.

Rüyada ikiz arkadaş görmek bol kazanç elde edileceğine, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada ilköğretim arkadaşını görmek büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, istediği başarıya kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada imam arkadaşını görmek hayır getirecek noktalara gelineceğine, istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, dualarının karşılığını göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada işten atılan arkadaşını görmek kazancının katbekat artacağına, yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, dostları ve komşularıyla koyu muhabbette olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iyi niyetli arkadaş görmek çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine inanılır.

Rüyada japon arkadaş görmek yeni bir ilişkiye başlanacağına, itibar edineceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada kabede arkadaşını görmek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, isteklerini yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada kaçak arkadaşını görmek eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, insanları hak yoluna çağıracağına, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına işarettir.

Rüyada kadın is arkadaş görmek malının iyi bir oranda artacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada kalabalık arkadaş görmek aradığı aşkı bulacağına, sıkıntıların son bulacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada karanlıkta arkadaş görmek zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, yaşamının bir dönemindeki güzel anıların hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada karısının arkadaşını görmek birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, hayırlı fırsatlar elde edeceğine, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına alamettir.

Rüyada katil arkadaş görmek açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine inanılır.

Rüyada kaybolan arkadaşını görmek saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada kayıp arkadaşını görmek hayallerine ulaşacağına, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırıldığın arkadaşını görmek en büyük desteği dostlarından ve ailesinden göreceğine, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kıskanç arkadaş görmek problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine işarettir.

Rüyada komiser arkadaşını görmek bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, ticaret erbabı bir kimse olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, saygınlığa alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kör arkadaş görmek duyduğu üzüntülerin son bulacağına, seçkin bir eleman haline geleceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada koşan arkadaşını görmek tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada köyde arkadaşını görmek hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına işaret eder.

Rüyada küçüklük arkadaşını görmek ailesinin kişiye iş alanında her zaman destek vereceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurs arkadaşlarını görmek yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kuyumcu arkadaş görmek daha büyük adımlar atılacağına, bazı sorunların düzeltileceğine, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına inanılmaktadır.

Rüyada kuzeninin arkadaşını görmek kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada lohusa arkadaşını görmek art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada mahkum arkadaşını görmek çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına delalettir.

Rüyada markette arkadaşını görmek sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, hayatını garanti altına alacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada memleketteki arkadaşını görmek değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, helal ve bol rızka kavuşacağına, rahata ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada memur arkadaş görmek bolluk ve berekete kavuşacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada meslek arkadaşını görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, hikmet sahibi olacağına, sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta arkadaşını görmek kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, borçlarını yakın zamanda kapatacağına, sıkıntıların aşılacağına delalet eder.

Rüyada milletvekili arkadaşını görmek insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine, ağız tadına kavuşacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada mimar arkadaşını görmek alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, refaha erileceğine delalet eder.

Rüyada müdür arkadaşını görmek elinin darlığa düşmeyeceğine, bazı olumsuz durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, hayatın kendisine şöhret ve hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada mühendis arkadaş görmek kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine delalet eder.

Rüyada mutsuz arkadaş görmek toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, işinde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada namaz kılan arkadaşını görmek eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, güzel bir insan haline geleceğine, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına alamet eder.

Rüyada neşeli arkadaş görmek getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, hep çaba gösteren kimse olacağına ve bu sayede çevresindeki kişilerin takdirini kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada nişanlanan arkadaşını görmek iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada normal arkadaşını görmek İslami olarak günahlarının artacağına, eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, dinde bilginleşeceğine rivayet eder.

Rüyada oğlumun arkadaşlarını görmek mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölü arkadaş görmek sıkıntılardan kurtulmaya, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, bozduğu bir düzenin eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine rivayet eder.

Rüyada otelde arkadaşını görmek mal mülk sahibi olunacağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada otobüste arkadaş görmek üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, ruhunun da güzelleşeceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada oynayan arkadaş görmek memur ise terfi edeceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edeceğine, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada özürlü arkadaşını görmek yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, bir kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada patronun arkadaşını görmek her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, mevki edineceğine delalettir.

Rüyada pazarda arkadaşını görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizin arkadaşını görmek büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına, çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, hanesinin bollukla dolacağına yorumlanır.

Rüyada rahmetli arkadaşını görmek aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada rus arkadaş görmek üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, yaşamak istediği hayatı bulacağına işarettir.

Rüyada saçı uzamış arkadaşını görmek aynı ortamda bulunduğu kişilerle iyi geçineceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, verilecek isabetli kararlar sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sakallı arkadaş görmek aile saadetinin ve hane içindeki sevginin, saygının artacağına, dertlerinin şifasını bulacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sakat arkadaşını görmek verilen emeklerin karşılığının alınacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada sanal arkadaşını görmek gülen yüzünün hiç solmayacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, yakınlarının sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sanatçı arkadaşını görmek iç dünyasının güzelleşeceğine, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sarhoş arkadaş görmek zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, ferahlığa erileceğine, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine delalettir.

Rüyada sarışın arkadaş görmek yeni bir iş kapısı bulunacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada şarkı söyleyen arkadaş görmek evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada savcı arkadaşını görmek dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine tabir olunur.

Rüyada servis arkadaşını görmek düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamın arkadaşını görmek gönül hoşluğuna kavuşacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin insanın arkadaşını görmek helal olmayana göz dikmeyeceğine, akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sıkıntılı arkadaş görmek elinin bollaşacağına, şansının artacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine işarettir.

Rüyada sinirli arkadaş görmek en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, isabetli kararlar alacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına işarettir.

Rüyada sıra arkadaşını görmek çok sağlıklı olunacağına, işinde zafer elde edeceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada şişman arkadaş görmek maddi olarak ferahlık yaşanacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada sohbet arkadaşlarını görmek büyük bir saygınlık kazanacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sokak arkadaşını görmek sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına işaret eder.

Rüyada sürekli arkadaşı görmek kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada tamirci arkadaşını görmek yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, çok saygın bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada tartıştığın arkadaşını görmek kısmetlerinin her daim açık olacağına, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada taşınan arkadaşını görmek yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına rivayet eder.

Rüyada tatilde arkadaşlarını görmek hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tekerlekli sandalyede arkadaşını görmek zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına yorulur.

Rüyada televizyonda arkadaşını görmek atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, hayallerini gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada tesettürlü arkadaş görmek işyeri sahibi ise şirketi iflasın eşiğine gelmekten döndürüp kurtuluşa erileceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, okul yada cami gibi hayratlar yaptırılacağına inanılmaktadır.

Rüyada toplu arkadaş görmek ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, yeni ev eşyaları alınacağına delalettir.

Rüyada trende arkadaşını görmek yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tutuklu arkadaşını görmek yeni bir arkadaşlık kurulacağına, ele geçen kazancın çok artacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına alamettir.

Rüyada tuvalette arkadaşını görmek her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, neşesine kavuşacağına, kul hakkına girmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada üç arkadaş görmek kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, herkesi kendisine imrendireceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına inanılır.

Rüyada uçan arkadaş görmek yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada umre arkadaşını görmek hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada ünlü arkadaşını görmek beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına, geçimini daha rahat sağlayacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada uyuşturucu kullanan arkadaş görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, planladığı şeylerin istediği gibi ilerleyeceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada uyuyan arkadaş görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin hiç eksilmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzakta oturan arkadaşını görmek malının eksilmeyeceğine, güzel işler yapacağına, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına yorumlanır.

Rüyada uzakta yaşayan arkadaşını görmek aile içinde geçim derdinin olmayacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına tabir olunur.

Rüyada üzgün arkadaş görmek hanesine bolluk geleceğine, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına yorulur.

Rüyada uzun boylu arkadaş görmek elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, eşiyle bahtiyar olacağına, hayatın kolaylaşacağına delalet eder.

Rüyada yabancı arkadaşını görmek yakında güzel haberler alarak sevineceğine, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, fakirlikten kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yabancı uyruklu arkadaş görmek istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, icat yapacağına işarettir.

Rüyada yahudi arkadaş görmek kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yanan arkadaş görmek yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, yardım severliği sayesinde ihtiyaç sahibi kişilere elinden geleni yapacağına, hayırlı işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada yaşlı arkadaşını görmek yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına alamet eder.

Rüyada yatakta arkadaşını görmek lükse ve konfora kavuşacağına, üst makamlara çıkacağına, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına işaret eder.

Rüyada yeni arkadaşını görmek uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni tanıştığın arkadaşını görmek maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına alamettir.

Rüyada yol arkadaşı görmek saygınlığına saygınlık katacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada zengin arkadaş görmek dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bir sorunun tersine çevrileceğine, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koşacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mavi Su

Selam. Bu gün rüyamda çok sık sık gördüğüm erkek arkadaşımı gördüm, Bir yerde oturmuşuz sohbet edib gülüyorduk sonra ben gidince sesiz sesiz durduğunu gördüm yaklaşdım ona iyimisin diye sordum cevap vermedi ağlamaya başladım, bu zaman eniştem geldi hastaneye götürelim dedi tamam dedim eve geldim. Bu yakınlardada erkek arkadaşımın abisi şehit olmuşdu. Sonra abim Beni aradı ve erkek arkadaşımın şehit olduğunu söyledi, Ben bir kötü oldum ağladım, abimden izin aldım cenazeye gitmek için, izin verdi. Rüyam Bitti yorumlarsanız çok sevinirim.

Mihri meyra

Merhabalar rüyamda bir sınıftayım bilgisayarım ekrana bağlı ödev tarzı bir şey anlatıyorum. Sınıfta kız arkadaşlarım ve tanımadığim insanlarda var. Erkek arkadaşimla çektiğim videolar varmiş Ödevimden sonra videolara girip cok merak ettiklerini söylediler ve bana sormadan açtılar hepsi merakli gözlerle film izler gibi izliyorlardı. Ben anılara bakıp gülümserken kız arkadaşlarım bak bak hiç anlatmaz bize deyip gülüyorlardı. Kız kardeşime döndüm ona ben söylemeden açtılar nasıl kapatırım diyordum bi anda öndeki arkadaşim döndü bak bak yine bizden gizli bir şeyler anlatıyor dedi güldü. Rüyamın anlamı nedir ?

Fatih

Selamun aleyküm öncelikle ben Fatih öğrenciyim. Rüyamı tam hatırlamıyorum aklımda kalan şunlar: Rüyamda uzay boşluğunda seyir halindeydim bir geminin içinde ama bu bildiğimiz uzay gemisi değil tam hatırlayamıyorum birden güneşe yakın bir yere geldim sonra güneşten büyüklüklerini hatırlayamadığım parçalar kopmaya ve bana isabet etmeye başladı bu benim canımı yakıyordu hayırdır inşaAllah. Sonra da birbirine yapışmış iki yıldız gördüm rüyanın sonunda da abdest aldım ve bir kaç kişiye namaz kıldırmak için hazırlanıyordum seccadeler seriliydi düzenli bir şekilde en başta da imamın seccadesi vardı (namazı ben kıldırcaktım diye hatırlıyorum) abdestten sonra hazırlıklarımı yaparken tanıdığım bir arkadaşım bana fıkhi bir sual sordu ben de tam cevaplamayıp sadece nakilde bulundum sonra da uyandım Allah’ın izni ile hayırdır inşaAllah

Halis

Merhaba
Rüyamda bi kaç arkadaş oturuyorduk. Şuan üniversite de olan iki kız arkadaşım gelmiş. Tabi şaşırıyorum. Ayağa kalktım şaşkın şaşkın siz gitmediniz mi hayır olsun dedim. Sonra bi kaç kelam ettik uyandım.

Elif

Rüyamda bir arkadaşımın evine gittim aşağıdan seslendim sonra başka bir arkadaşın onun yanında olduğunu ve benim hakkımda tam konuşacaklarken evine gittiğim arkadaşla göz göze geldik şaşkın bir şekilde bakıştık sonra bende ona bir daha gelmeyeceğimi söyledim
Rüyada farklı bir ev daha gördim o evin içine girdim ve yüzüni görmediğim bir erkeğin öninden geçtim sonra dışarda bir sürü yıkanmış temiz çorap gördim ve uzun zamandır görmediğim bir arakaşıma sarıldım

Ozlem22

Rüyamda esimin su anda konuşmadığı arkadaşını gördüm uzaklardan gelmis hayatımıza girmis ve esim bianda eskisi gibi samimi oldu konusmaya basladi bizim evimizde yasamaya basladi bende o kadar sinirleniyorum ki ağlıyorum kriz geçiriyorum konusmani istemiyorum o adamla diye esim hala itiraz ediyor evimizde kalacak gorusecez diye uyanincada çok sinirliydim