Rüyada Eski Sevgili Fotoğrafını Görmek

Rüyada eski sevgili fotoğrafını görmek sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine delalettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin şansının hep açık olacağına, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, özellikle çevresinde değişiklikler yapıp, gerçek dostluklarına odaklanacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgili fotoğrafını görmek bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, cesaretini yeninden toplayacağına, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, imkânlarının daha geniş hale geleceğine, hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, kazanç elde etmeye başlanacağına ve kendisinden yardım bekleyenlere el uzatacağına, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada telefonda eski sevgilinin fotoğrafını görmek kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, çok iyi yerlere gelineceğine, dinç kalacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, üzüntülerin sevince döneceğine, duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şerife Gencer

Rüyamda eski sevgilim ile ilk önce telefonda konuşurken tartıştık. ben onu engellemek için whatsapp’a girdim. o sırada 3 tane kız ile fotoğraf koymuş oluyor profil resmine, sol tarafında ki kızda altınlar falan oluyor. eski sevgilimin parmağında ikimize aldığı yüzükler oluyor. benim yüzüğümü de taşıyor parmağında diyorum rica etsem yorumlar mısınız?

Bulut

Rüyamda çalıştığım yerde asansör ile bir şeyler taşıyorum asansör ile yukarı çıkarken birden asansörün halatlarınının koptuğunun sesini duyuyorum ve asansör kabininin üstüne düşüyor bazı parçalar sonra ben kabinin üstündeki kare şeklindeki delikren çıkıyorum bir yerde yatırıyorlar beni sonra kalkıyorum eve gitmek için arabayı bıraktığım yerde bulamıyorum başka yerde buluyorum eve gitmek için çalıştırmayı deniyorum çalışmıyor mazot bitmiş diyorum arabadan çıkıp benim arabayı oraya kim koydu diyorum insanlara arabayı yokuşa koymuşsunuz yakıt pompası bozuk çalışmicak araba diyorum biraz bağırıp çağırıyorum daha sonra arabanın parçasını tamir ediyorlar sonra ben telefonumdan eski kız arkadaşım nişan yapmak üzere iken ayrıldığımız kız arkadaşımla ikimizin olduğu bir resmi görüyorum sonra uyanıyorum uyandığım da hala sinirliydim çok değişik bir rüya değil mi

Mila

Rüyada eski sevgilimin fotoğrafını gördüm fotoğrafa arkadaşları cennetle ilgili güzel şeyler yazmışdılar. Ben sandımki öldü amma sonra storyde baktığım zaman onun çok iyi, merhametli olduğu hakkında yorumlar yazmışlar. Tabiki buda beni çok mutlu etdi

Anonim

Merhaba rüyamda telefonda eski sevgilimin İnstagram hesabına bakıyordum bi anda karşıma gözleri ağlamaklı fotoğrafını gördüm tabir edermisiniz lütfen

Mimi

Merhaba rüyamda yeni ayrildigim eski sevgilimin profil fotosuna bakiyordum agladigi gozleri sis bi foto vardi ama ben bakarken hemen kaldirip gulerken fotosunu koyuyordu yorumlarmisiniz lutfen