Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgili görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüya manasına göre rüyayı görenin yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı hamleler yapacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada abimin eski sevgilisini görmek kudret sahibi olacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ablanın eski sevgilisini görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağlayan eski sevgili görmek ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada aldatan eski sevgiliyi görmek verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine yorulur.

Rüyada annemle eski sevgilimi görmek daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arabada eski sevgiliyi görmek çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada asker eski sevgiliyi görmek içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, daima önüne bakacağına, hastalıkların uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada aynada eski sevgiliyi görmek girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, yapılan hataların düzeltileceğine inanılmaktadır.

Rüyada babamla eski sevgilimi görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, yaptığı işte sivrileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bahçede eski sevgiliyi görmek girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada balkonda eski sevgiliyi görmek eğitim konusunda bir adım atılacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kasasının gittikçe ağırlaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada başkasının eski sevgilisini görmek gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bayramda eski sevgiliyi görmek malvarlığının çok daha artacağına, geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birden fazla eski sevgili görmek yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına işarettir.

Rüyada bütün eski sevgilileri görmek bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada camdan eski sevgiliyi görmek çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada camide eski sevgiliyi görmek tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cenazede eski sevgiliyi görmek eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, anne babasının onayını alarak hareket edeceğine ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada cezaevindeki eski sevgiliyi görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok eski sevgiliyi görmek hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, ailesine emek vereceğine, herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına alamet etmektedir.

Rüyada defalarca eski sevgiliyi görmek huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında eski sevgiliyi görmek maddi zararını karşılamayı başaracağına, yardıma muhtaç kimselere elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, beklediklerini duyacağına işarettir.

Rüyada denizde eski sevgiliyi görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına ve hayatının düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada devamlı eski sevgiliyi görmek günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, iş arkadaşları ile ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada düğünde eski sevgiliyi görmek geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, hayatının sevdikleri sayesinde güzelleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada durmadan eski sevgiliyi görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşin eski sevgilisini görmek yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, helal ve bol rızka kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada evlenmiş eski sevgili görmek ailesini mutlu edecek işler yapacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, karlı işler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli eski sevgili görmek emeklerinin karşılığını göreceğine, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada evli kadının eski sevgili görmek rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evli olduğu halde eski sevgiliyi görmek hayatında olumlu değişiklikler olacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelinlik giyip eski sevgiliyi görmek gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gelinlikle eski sevgiliyi görmek kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, asla harama bulaşmayacağına alamet eder.

Rüyada gemide eski sevgiliyi görmek yeni bir iş kapısı bulunacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gülen eski sevgili görmek zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, kazanca kavuşacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hamileyken eski sevgiliyi görmek sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, bolluk ve bereketin artacağına işarettir.

Rüyada hapisteki eski sevgiliyi görmek karlı bir iş ortaklığı yapacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ayrıcalık elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hastanede eski sevgiliyi görmek yaşadığı stres ve sinirden kurtularak çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde ortadan kaldıracağına, çok güzel günler göreceğine alamettir.

Rüyada havaalanında eski sevgiliyi görmek dönmeyen şansın artık döneceğine, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine alamettir.

Rüyada iki eski sevgili görmek rahat edeceğine, ferahlayacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, çok güvendiği bir kişiye açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki kere eski sevgiliyi görmek kazancın artacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, insanların kendisine her zaman destek olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki tane eski sevgili görmek gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine tabir olunur.

Rüyada ilk eski sevgiliyi görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine inanılır.

Rüyada kahve falında eski sevgiliyi görmek yeni bir ortaklık kurulacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kalabalıkta eski sevgiliyi görmek duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, rakiplerin üzüleceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta eski sevgiliyi görmek başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada karısının eski sevgilisini görmek kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kocanı eski sevgilisiyle görmek çok yoğun çalışacağına, hayal ettiği ve çok istediği her şeye kavuşacağına, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuzenin eski sevgilisini görmek iç sıkıntınızın azalacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada markette eski sevgiliyi görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta eski sevgiliyi görmek verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, büyük borçlara girmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada nişanlıyken eski sevgiliyi görmek muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada oğlumun eski sevgilisini görmek yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada okulda eski sevgiliyi görmek elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına işarettir.

Rüyada ölmüş eski sevgili görmek sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, sözlerinden çıkmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü eski sevgiliyi görmek yeni bir eve ve semte taşınılacağına, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada otobüste eski sevgiliyi görmek iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, rahat bir hayata sahip olacağına, işlerinin kolaylaşacağına alamettir.

Rüyada özlenen eski sevgiliyi görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yeni bir işe başlanacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada sevdiği adamın eski sevgilisini görmek aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, var olanlar ile yetinip huzurlu bir şekilde geçineceğine, hayatını ailesine adayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğim çocuğun eski sevgilisini görmek işinde ön plana çıkacağına, bahtının açık olacağına, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sıkça eski sevgiliyi görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, emrinde çalışacak insanları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, karşısına güzel olanaklar çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada sınıfta eski sevgiliyi görmek şifa bulacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine işarettir.

Rüyada sokakta eski sevgiliyi görmek tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, aile içindeki huzurun hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sürekli aynı eski sevgiliyi görmek her hayalini gerçekleştireceğine, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine alamet eder.

Rüyada sürekli eski sevgili görmek elindeki bütün kaynakları kullanarak yakınındaki bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşamayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada trende eski sevgiliyi görmek tövbelerinin karşılık bulacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uyuyan eski sevgiliyi görmek eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada uzaktan eski sevgiliyi görmek hasta ise iyileşeceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada uzun süre eski sevgiliyi görmek hep aradığı mutluluğa ereceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına inanılır.

Rüyada yağmur havada eski sevgiliyi görmek yeni işlere ve projelere gireceğine, alım gücünün zayıflamayacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına inanılır.

Rüyada yatakta eski sevgiliyi görmek hak yolunu tutacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine, üstlendiği bir işte yol kat edeceğine alamet eder.

Rüyada yolda eski sevgiliyi görmek nifak sokanların cezalandırılacağına, dertlerin sonlanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eski Sevgili Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. rüyamda eski sevgilimi gördüm bizim eve gelmişti bizde başka yerdeymişiz o bizi eve bırakçakmış sonra bize yeşil zeytin almış hatta yiyordum o arada eniştemi görüyorum asker kamuflaşı giymişti ama kendisi asker değil değişik bir rüyaydı anlamı nedir?

  • Sevgili Beyza,
   Sevgili Beyza,
   Rüyada eski sevgilinin zeytin vermesi dosta işaret eder. Rüyanız dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine işarettir. Rüyada eski sevgilinin verdiği zeytini yemek hayırdır ve iştir. Rüya yorumuna göre müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına; söylediklerini gerçekleştirmekte başarılı olup yeni işlere gireceğine alamet eder.
   Gündüz Niyetine hayırlar olsun

 2. Rüyamda kızımın eski sevgilisinin bizde olduğunu,uzandığını gördüm. Eşim ve oğlum sanki o da aile üyelerinden biriymiş gibi hiç sıkıntı çıkarmadılar. Evden gitmek için müsade istediğinde oğluma onu yolcu etmesini söyledim ama kızımla birlikte evden çıktılar…

  • Sevgili Cennet,
   Rüyada kızının eski sevgilisini evlerine geldiğini ve kızıyla gittiğini görmek haneye, rahatlığa ve eşe delalettir. Rüya tabirine göre kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına; zararın telafi edileceğine; keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına rivayet eder.
   Gündüz Niyetine yolunuza ışık tutsun…

 3. Rüyamda eski sevgilimin evli olduğunu ve benim de onlara misafir olduğumu gördüm küçük bir odada kocası karşıda kanepede eski sevgilim de yakınımda yerde oturuyordu elinde Oya nakış türü biley vardı işliyordu gözünde de kalın çerçeveli kahverengi bir gözlük vardı ben ise ona bir iki metre mesafe de kapı eşiğinde yerde oturuyordum yerde duran küçük bir cam tabak içindeki ufalanmış yumurta kabuklarından bir tutam aldım ve yedim sonra sağlığa iyi geliyormuş dedim onlar vişey demedi eski sevgilim adama ismi ile Özer diye seslendi o da bileyler anlatıyordu ama anlamadım yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyada eski sevgilinin evli olduğunu ve ona misafirliğe gittiğini görmek rüyayı görenin sıkıntı çekerek elde ettiği maneviyata, hayırlara ve sonuçlara alamettir. Görülen rüya maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine; işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine; giriştiği bir işteki sonucun kendisi için çok iyi olacağına yorulmalıdır.
   Gündüz Niyetine rüyan aydınlıklara çıksın…

 4. Rüyamda birbirimizi sevdiğimiz halde benden ayrılan eski sevgilimi görüyordum. Babaannemlerin balkonundan dışarı bakarken onu gördüm, kapıdan içeri girmeye çalışıyordu ya da çıkacaktı. Meğersem babaannemlerin evinin alt katına misafirliğe gelmiş ailesiyle. O katın da kapısının önünde bir sürü ayakkabı var, bir sürü misafiri var yani. Ben onu bir an için görebilmek ve konuşabilmek için oraya gidiyordum ama göremiyordum. Onun nerede olduğunu sormaya da utanıyordum. Aradım ama bulamadım. Nerede olduğunu bulmak için dışarı çıkıyordum. Lütfen söyleyin, kavuşma var mı Allahın izniyle?

  • Sevgili Yusuf,
   Rüyada babaannenin evinin alt katındaki eve eski sevgilinin geldiğini ama onu orda bulamadığını görmek rüyayı gören kimsenin sıkıntılara göğüs gererek kazandığı habere, kararlara ve isteklere işarettir. Bu rüya kişinin sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine; hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına; hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerinin istediği şekilde büyüyeceğine; arzu ve isteklerinin hayırlı vakti geldiğinde teker teker gerçekleşeceğine yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

 5. Merhaba rüyamda
  Okuldaydım okuldan çıkıyorum. hava karanlık ve bozuk, bir oda gibi bir yere gidiyorum. orda birisi var erkek, tanımıyorum ama konuşuyorum. iyi birisi, biraz konuştuktan sonra odanın balkonuna çıkıyorum. hava güneşli güzel. balkondan biraz altta eski konuştuğum kişiyi görüyorum, mangal yapıyor. kalabalıktı , o beni görmesin diye odaya giriyorum. o an evden çıkarken siyah pantolonumu değil de annemin uzun siyah eteğini giydiğimi farkediyorum. ve üstten siyah ceketin içine Beyaz bir tişört giydiğimi, tişörtün önünde lekeler olduğunu, ama öyle belli olmadığını görüyorum. leke gözükmesin diye üstümü toparlıyorum, tekrar balkona çıkıyorum. o eski konuştuğum çocuk yanında birisiyle geliyor, beni görmesin diye balkonda geziyorum. oda arkamda ama ben hiç arkaya bakmıyorum. dönüyorum öyle iki kez tur atıyorum. bir süre sonra onu altta böyle kız erkekli bir grupla futbol yaparken görüyorum.

  • Sevgili Ayşe,
   Rüyada eski sevgiliyi görmek ve ona görünmemek için balkonda gizlenmek atılan adıma, rahatlığa ve sevinmeye alamet eder. Rüya tabirine göre atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde özel hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına; zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize; kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine yorulmalıdır.
   Gündüz Niyetine yolunuza ışık tutsun inşallah…

 6. Rüyada eski sevgilim ailesiyle işletmemize yemek yemeğe gelmişlerdi. eski sevgilim takım elbise giymişti. bir göz göze geldik. babasını hiç tanımıyorum ama oda baktı bana bende uzaklaşmaya çalıştım.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya aydınlığa, rahatlığa ve tanışmaya yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine; özel hayatında kısmetli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına; kişiye yakın birisinin vesilesiyle hayırlı bir kimseyle tanışacağına ve güzel gelişmeler olacağına işaret eder.
   Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun inşallah…

 7. Eski sevgilimle sevgiliydik. Bizim evde ailem ve eski sevgilimleydik. İçimde huzursuzluk vardı bir şey olacak korkusu vardı. Bir anda kardeşimin eski sevgilisinden(erkek) bana mesaj geliyor ve eski sevgilim kıskanç olduğundan telefona ne mesajı geldiğini söylemiyorum ve siliyorum. Mesajı göstermediğimden sinirlenip gidiyor ve ulaşamıyorum kendisine.

  • Sevgili Toprak,
   Bu rüya düşünmeye, övgüye ve ağız tadına yorulmalıdır. Rüya ulemalarına göre uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına; kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine; ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine alamet eder.
   Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun…

 8. Gündüz niyetinde rüyamda 9 yıl önceki sevgilimi gördüm. ayni masada başkalarının da olduğu masada oturuyorduk.biz onla sevgiliymişiz hala. sevgi dolu bakiyor konuşuyorduk. sonra iki kiz arkadasimla beraber hazirlanacaz onlara gidecez. biraz hazirlanmamiz zorlaşiyor sürekli Evde birşey unutuyoruz. birden hazirlaniyoruz yürüyorum. sonra kendimi onlarda otururken gördüm uyandım. yorumlarsaniz sevinirim .

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya mutluluğa, başlangıçlara ve şansa yorulmalıdır. Rüya tabircilerine göre çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine; hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanacağına; masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine; başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına işarettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlık olsun inşallah…

 9. Rüyamda ailemle birlikte eski sevgilimin evindeydik ben normalde kapalı biriyim ama saçlarım açıkmış. Eski sevgilimin annesi bana çok iyi davrandı yanından ayırmadı. Sonra ben yatak odasına gittim eski sevgilimin kardeşleri uyuyordu. Çıktım ordan tekrar odaya döndüm annesinin yanında oturuyordum yine konuşuyorduk ama aklım eski sevgilim deydi niye gelmiyor nerde acaba falan sonra içeriye yeni sevgilisiyle girdi döndüymüş kızın adı çok övdüler kızı kahve yapmış bize ben şok oldum ve sinirlendim belli etmemeye çalıştım sonra biranda dışardaydık hepimiz babam falanda var eski sevgilim yüksek bir katın camindan bağırıyor bana kızgın oldugun için böyle davranıyorsun falan demeye başladı sonra babam ordayken babama senin kızın benim peşimi bişey( ki asla öyle bişey olmadı o beni aldattı) dedi ama sonra sesi gelmemeye başladı biseyler diyordu ama seni gelmiyordu artık annesine gittim nolur sustur onu diye yalvardım çok durgundu oda gözleriyle tamam dedi sonra onu susturdu ve aşağı indirip götürdü . Biz ayrılalı 5 yıl oldu başka bi kızla konuştuğunu ogrenince ayrıldım ondan ve hiç onu düşünerek yatmadım ki öyle bişey yapmaz bence gerçek hayatta durduk yere niye böyle bişey gördüm anlamadım

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız hürmete, ilerlemeye ve hayırlara yorulur. Rüya alimlerine göre söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına; ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına; iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına yorulmalıdır.

 10. Rüyamda stalk yapmak için eski sevgilimin İnstagram profilini açıyorum. Baktığımda hesabı gizli ve biyografisinde bir tarih var sevgilisi olduğunu öğreniyorum. Bu kızdan ayrılalı bir seneden fazla oldu ben daha seviyorum hiç konuşmuyoruz.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya isteklere, çözümlere ve evlada alamet eder. Rüya yorumuna göre kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine; sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine; hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına yorulmalıdır.

 11. Rüyamda unutamadığım eski sevgilimi gördüm. El ele tutuşmuştuk sarılıyorduk ayrıca annesini de gördüm ve annesinin arabasına bindim. Annesini görünce geri durdu eski sevgilim annem orda dedi. Yorumlarsanız çok sevinirim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya şansa, garantiye ve isteklere tabir olunur. Rüya alimlerine göre kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına; garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına; meslek hayatında istediği noktaya geleceğine rivayet eder.

 12. Hocam hayırlı akşamlar rüyamda eski sevgilimi gördüm kendisinin yeni bir kız arkadaşı vardı bende çok üzülüyordum sonra eski sevgilim bizim evin oraya geldi arabasıyla bizim evin önünde kaza gibi bir şey vardı o da arabasını sürüp o kargaşadan çıkmak istiyordu en son hatırladığım kadarıyla arabasını sürüp çıktı.yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim 🙏

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya sevgiye, sabretmeye ve rakibe delalettir. Rüya alimlerine göre sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine; sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına; rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına işarettir.

 13. Merhabalar hocam,

  Rüyamda eski sevgilim bizim eve gelmişti. Evimiz kalabalık teyzelerim kuzenlerimle doluydu..Onun da aynı masada olduğu ortamda yemek yedik ..Gerçekte beni bu sevgilim terketmişti ve hemen başkası ile nişanlanmıştı..Rüyada da sağ yüzük parmağında yüzüğünü gördüm…Rüyamda benim annem o mutfaktayken yanına gidip iyi ki ayrıldınız vs dedi…daha sonra eski sevgilim balkona gitti annesiyle telefonda görüştü ve bizim balkonumuzu ona gösterdi..bir de ütü masası bu dediğini hatırlıyorum..rüyam burada sonlandı..

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız kazanmaya, desteğe ve hayata yorulur. Rüya alimlerine göre çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına; sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine; aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine delalet eder.

 14. Hocam hayırlı günler rüyamda eski sevgilimin Instagram duvarını gördüm normalde hiçbir şey yazmıyordu duvarında rüyamda eski sevgilimin Instagram duvarını düzenlediğini gördüm söz falan yazmıştı sabah uyanıp sayfasına baktım ve gerçekten profil fotoğrafı koymuştu sayfasına anlamı nedir acaba hocam yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim 🙏

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya birlikteliğe, arkadaşa ve hayırlara tabir olunur. Rüya yorumuna göre hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına; arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına; çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına delalet eder.

 15. Hocam hayırlı günler rüyamda eski sevgilimi gördüm beraber yan yanayız bir kağıt var önünde kağıda seni seviyorum yazmış kağıdın alt kısmına da sana kavuşmak istiyorum ama engel olanlar var yazmışti anlami nedir acaba hocam yorumlar mısınız, şimdiden teşekkür ederim 🙏

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kazanmaya, inanca ve hayata tabir olunur. Rüya alimlerine göre en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine; çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine; hayatının en güzel günlerini geçireceğine işarettir.

 16. Hocam hayırlı günler rüyamda eski sevgilimi gördüm onu stolkluyordum bir yerden fark etti onu stolkladigimi sonra bir yerden çıkıp yanıma geldi normal de rüyamda görürdüm ama konuşmazdı benimle bu defa konuştu ve yüzü gülüyordu beni özlediğini sevdiğini söyledi anlamı nedir acaba hocam yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim 🙏

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya sohbete, aydınlığa ve çözümlere delalet eder. Rüya yorumuna göre çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına; kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine; dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına tabir olunur.

 17. Hocam hayırlı sabahlar rüyamda eski sevgilim bana hediye yollamış birileri çağırıyor beni, gel hediyelerin var diye beraber açıp bakıyoruz içinde fotoğraf var, önceden bana yazmış olduğu bir mektup var mektubun bazı yerlerini silmiş, sonra başka bir kağıt daha var orda da önemli düşünürlerin tesettür hakkında söyledikleri şeyler yazıyor anlamı nedir acaba yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim 🙏

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya akla, maddiyata ve habere yorulur. Rüya alimlerine göre aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine; yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine; rakiplerin üzüleceği bir haberle sevinç duyulacağına tabir olunur.

 18. Hocam hayırlı günler rüyamda eski sevgilim WhatsAppan mesaj atmış bana özledim diye yazmış sonra bende bir şeyler yazdım ona o da yazdı ama sonra olumsuz bı şey yazdı heralde tam hatırlamıyorum ama anlamı nedir acaba hocam yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim 🙏

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya aileye, mala ve gelişmelere delalet eder. Rüya tabirine göre yakınındaki bir kişinin hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine; atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine; aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

 19. Rüyamda eski sevgilim bizim köydeydi geziyordu, bizim evin yanından falan geçtiğini gördüm köyde beni görmemesi için korka korka geziyordum takı bir pastane sırasında karşılaşana kadar, onu gördüm sen ve buralar dedim o da asıl sen ve buralar dedi bende burası benim köyüm tabi ki burda olcam dedim, bana burası köyün diye illa burda olacak değilsin dedi ben o sıra da onunla pek konuşamıyordum çorabım yirtikti corabimi görmemesi için onu düzeltmeye çalışıyordum anlamı nedir acaba hocam yorumlar mısınız teşekkürler 🙏

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız arzulara, nimetlere ve çözümlere işarettir. Rüya tabirine göre gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine; dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına; kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına yorulur.

 20. Rüyamda evli olan eski sevgilimi gördüm. ortak arkadaşlarımızla beraberdik. Saçlarımı okşayıp, saçımı örmek istedi. Ben de hala beni seviyor diye seviniyordum. Bu hoşuma gitti. Bu arada ben de gerçekte evliyim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya huzura, insana ve mutluluğa alamettir. Rüya alimlerine göre yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine; az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına; ailesini büyük ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim