Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgili görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüya manasına göre rüyayı görenin yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı hamleler yapacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada abimin eski sevgilisini görmek kudret sahibi olacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ablanın eski sevgilisini görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağlayan eski sevgili görmek ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada aldatan eski sevgiliyi görmek verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine yorulur.

Rüyada annemle eski sevgilimi görmek daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arabada eski sevgiliyi görmek çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada asker eski sevgiliyi görmek içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, daima önüne bakacağına, hastalıkların uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada aynada eski sevgiliyi görmek girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, yapılan hataların düzeltileceğine inanılmaktadır.

Rüyada babamla eski sevgilimi görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, yaptığı işte sivrileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bahçede eski sevgiliyi görmek girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada balkonda eski sevgiliyi görmek eğitim konusunda bir adım atılacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kasasının gittikçe ağırlaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada başkasının eski sevgilisini görmek gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bayramda eski sevgiliyi görmek malvarlığının çok daha artacağına, geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birden fazla eski sevgili görmek yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına işarettir.

Rüyada bütün eski sevgilileri görmek bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada camdan eski sevgiliyi görmek çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada camide eski sevgiliyi görmek tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cenazede eski sevgiliyi görmek eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, anne babasının onayını alarak hareket edeceğine ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada cezaevindeki eski sevgiliyi görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok eski sevgiliyi görmek hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, ailesine emek vereceğine, herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına alamet etmektedir.

Rüyada defalarca eski sevgiliyi görmek huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında eski sevgiliyi görmek maddi zararını karşılamayı başaracağına, yardıma muhtaç kimselere elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, beklediklerini duyacağına işarettir.

Rüyada denizde eski sevgiliyi görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına ve hayatının düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada devamlı eski sevgiliyi görmek günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, iş arkadaşları ile ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada düğünde eski sevgiliyi görmek geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, hayatının sevdikleri sayesinde güzelleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada durmadan eski sevgiliyi görmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşin eski sevgilisini görmek yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, helal ve bol rızka kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada evlenmiş eski sevgili görmek ailesini mutlu edecek işler yapacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, karlı işler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli eski sevgili görmek emeklerinin karşılığını göreceğine, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada evli kadının eski sevgili görmek rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evli olduğu halde eski sevgiliyi görmek hayatında olumlu değişiklikler olacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelinlik giyip eski sevgiliyi görmek gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gelinlikle eski sevgiliyi görmek kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, asla harama bulaşmayacağına alamet eder.

Rüyada gemide eski sevgiliyi görmek yeni bir iş kapısı bulunacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gülen eski sevgili görmek zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, kazanca kavuşacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hamileyken eski sevgiliyi görmek sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, bolluk ve bereketin artacağına işarettir.

Rüyada hapisteki eski sevgiliyi görmek karlı bir iş ortaklığı yapacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ayrıcalık elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hastanede eski sevgiliyi görmek yaşadığı stres ve sinirden kurtularak çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde ortadan kaldıracağına, çok güzel günler göreceğine alamettir.

Rüyada havaalanında eski sevgiliyi görmek dönmeyen şansın artık döneceğine, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine alamettir.

Rüyada iki eski sevgili görmek rahat edeceğine, ferahlayacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, çok güvendiği bir kişiye açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki kere eski sevgiliyi görmek kazancın artacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, insanların kendisine her zaman destek olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki tane eski sevgili görmek gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine tabir olunur.

Rüyada ilk eski sevgiliyi görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine inanılır.

Rüyada kahve falında eski sevgiliyi görmek yeni bir ortaklık kurulacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kalabalıkta eski sevgiliyi görmek duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, rakiplerin üzüleceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta eski sevgiliyi görmek başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada karısının eski sevgilisini görmek kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kocanı eski sevgilisiyle görmek çok yoğun çalışacağına, hayal ettiği ve çok istediği her şeye kavuşacağına, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuzenin eski sevgilisini görmek iç sıkıntınızın azalacağına, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada markette eski sevgiliyi görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada mezarlıkta eski sevgiliyi görmek verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, büyük borçlara girmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada nişanlıyken eski sevgiliyi görmek muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada oğlumun eski sevgilisini görmek yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada okulda eski sevgiliyi görmek elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına işarettir.

Rüyada ölmüş eski sevgili görmek sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, sözlerinden çıkmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü eski sevgiliyi görmek yeni bir eve ve semte taşınılacağına, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada otobüste eski sevgiliyi görmek iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, rahat bir hayata sahip olacağına, işlerinin kolaylaşacağına alamettir.

Rüyada özlenen eski sevgiliyi görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yeni bir işe başlanacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada sevdiği adamın eski sevgilisini görmek aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, var olanlar ile yetinip huzurlu bir şekilde geçineceğine, hayatını ailesine adayacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğim çocuğun eski sevgilisini görmek işinde ön plana çıkacağına, bahtının açık olacağına, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sıkça eski sevgiliyi görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, emrinde çalışacak insanları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, karşısına güzel olanaklar çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada sınıfta eski sevgiliyi görmek şifa bulacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine işarettir.

Rüyada sokakta eski sevgiliyi görmek tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, aile içindeki huzurun hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sürekli aynı eski sevgiliyi görmek her hayalini gerçekleştireceğine, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine alamet eder.

Rüyada sürekli eski sevgili görmek elindeki bütün kaynakları kullanarak yakınındaki bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşamayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada trende eski sevgiliyi görmek tövbelerinin karşılık bulacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uyuyan eski sevgiliyi görmek eş, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, moralin ve keyfin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada uzaktan eski sevgiliyi görmek hasta ise iyileşeceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada uzun süre eski sevgiliyi görmek hep aradığı mutluluğa ereceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına inanılır.

Rüyada yağmur havada eski sevgiliyi görmek yeni işlere ve projelere gireceğine, alım gücünün zayıflamayacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına inanılır.

Rüyada yatakta eski sevgiliyi görmek hak yolunu tutacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine, üstlendiği bir işte yol kat edeceğine alamet eder.

Rüyada yolda eski sevgiliyi görmek nifak sokanların cezalandırılacağına, dertlerin sonlanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
128 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şura

Merhaba rüyamda 1 buçuk ay önce ayrıldığımız 2 hafta önce de nişanlanan eski sevgilimi gördüm. Beni ısrarla görüntülü arayıp konuşmak istiyordu, ilk bir kaç kez açmadım sonra yanlışlıkla açtım. Onu bir balkonda gördüm sanki farklı bir şehirde gibiydi arkasında deniz görünüyordu. Bu rüyanın en belirgin yanı eski sevgilim ve özellikle arkasındaki o denizdi. Anlamı nedir, teşekkürler.

Seda Hanım

Hayırlı geceler rüyamda 6 yıl önceki ayrıldığım erkek arkadaşımı görüyorum kendisi telefon teknik servisi dükkanında çalışıyor daha sonra evime geldim ,yatağımda yatarken bi baktım arkamı döndüm o yanımda uyumuş fakat ellerinde kahverengi eldivenler vardı anlık gördüm

Seda Hanım

Sağolun hayırlı geceler diliyorum.

1 5 6 7