Rüyada Elbiseye Kaka Bulaşması

Rüyada elbiseye kaka bulaşması isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına, keyifli sohbetler edeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına, işteki bir sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, toplumda itibar ve takdir toplanacağına inanılmaktadır.

Rüyanın tabirine göre ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, borçlarını bitireceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada elbiseye kaka bulaşması çok güzel olaylar yaşanacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, işlerin rast gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin son günlerdeki şanssızlığının ortadan kalkacağına, ferahlayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, daha büyük adımlar atılacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz elbiseye kaka bulaşması geniş rızık elde edeceğine, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, kazancını çoğaltacağına, Allah yolunda ilerleyeceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, hep afiyette kalacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Merhaba ben rüyamda çamaşır asmışım toplamaya gittiğimde çamaşırıma kaka sürmüşler ve tiksiniyorum

Nur

Rüyamda gece vakti ablamla yürüyorduk önden ablam yürüyordu ben arkadaydim sonra bı baktım eteği kaka olmuş sonra kendi etegime baktım benimkine de bulaşmış ve üstümüz başımız hep kaka olmuştu bi anda anlamı nedir acaba

Aynur

Rüyada beyaz gelinlik giydim ve herkesin benimle evlenmek istemesi için sıraya girdiğini gördüm ve bu arada lavaboya gittim gelinliğimin tül kısmı tuvalete düştü ve kaka oldu sonradan bir kişinin benimle evlenmek isteyerek beklediğini gördüm herkesin gidip sadece onun kaldığını gördüm… Ben dul bir bayanım eşim vefat etti ne anlama geliyor bu Rüya lütfen açıklar mısınız