Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yapmak yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, yapılacak bir yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına işaret eder.

Rüyada açıkta kaka yapmak en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, parasının ve malının çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada annemin kaka yapması hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, yapacağı projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada arabaya kaka yapmak sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına delalet eder.

Rüyada asansöre kaka yapmak üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, problemlerinin biteceğine, âlim kişiler arasına gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada atın kaka yapması çok iyi atılımlar yapılacağına, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, yaşamdan istediklerini alacağına alamet etmektedir.

Rüyada avucuna kaka yapmak ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakkabıya kaka yapmak yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, eşi ile bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına rivayet eder.

Rüyada az kaka yapmak alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına rivayet eder.

Rüyada balkona kaka yapmak uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdikleri tarafından yüceltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada banyoda kaka yapmak inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, çok hayır duası alacağına alamet eder.

Rüyada başkasının kaka yapması sabit geliri olacağına, yaptığı hataları tekrarlamamak için tüm hayatını baştan sonra yeniden inşa edeceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bebeğin çok kaka yapması kar sağlayacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, maddi olanaklarının fazlalaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bebeğin kucağına kaka yapması rahatının yerine geleceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğin siyah kaka yapması başarılı bir insan olacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine inanılmaktadır.

Rüyada bol kaka yapmak bir dostunun tavsiyesi ile içinden çıkılmaz hallerden kurtulacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada camiye kaka yapmak kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde huzurlu hale geleceğine, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cinsel organdan kaka yapmak mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, konuşarak sorunlarını çözeceğine yorulur.

Rüyada çok kalın kaka yapmak sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada çöpe kaka yapmak sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada denize kaka yapmak işlerinde geçici bir duraklama olsa da kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, yakınlarından birinin vereceği destekle psikolojik olarak toparlanacağına, istediği her şeye sahip olacağına inanılır.

Rüyada devenin kaka yapması evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, eski ahbaplarıyla muhabbetini ilerleteceğine, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına alamet etmektedir.

Rüyada dışarı kaka yapmak az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, aile hayatındaki sorunlardan zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada doğururken kaka yapmak sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, çok farklı bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dolaba kaka yapmak yaşanan sorunun kökenine inileceğine, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duş alırken kaka yapmak yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine inanılır.

Rüyada ekmeğe kaka yapmak adımlarını daha sağlam atacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, rakiplerine büyük fark atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elbiseye kaka yapmak eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve arkasından iş çeviren kişileri ortaya çıkartacağına, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğin kaka yapması önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, hayırlı bir eşe ve çocuklara sahip olduğu için her zaman şükredeceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada gizlice kaka yapmak gülmekten yana bolca nasipleneceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada göbekten kaka yapmak yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, mutlu olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada güvercinin kaka yapması bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, rahat erileceğine rivayet eder.

Rüyada hamamda kaka yapmak başarılı çalışmaları sayesinde bir çok kişiyi ekmek sahibi yapacağına, büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine yorulur.

Rüyada hastanede kaka yapmak kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, hayır getirecek işlere girileceğine, hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hastanın kaka yapması sevdikleri ile olan güzel zamanlarının tadını çıkaracağına, sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada ilişki sırasında kaka yapmak karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ineğin kaka yapması sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada insanın kaka yapması çok büyük maddi ve manevi rahatlığa erişileceğine, ömrünün kalan zamanında huzur ve mutluluk bulacağına, çok hayırlı adımlar atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ishal kaka yapmak Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para delalet etmektedir.

Rüyada istemeden kaka yapmak her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, duygularını açığa vuracağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin birbiri ardına fayda getireceğine tabir olunur.

Rüyada kabız kaka yapmak sağlık içinde yaşanacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kan kaka yapmak kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada kanepeye kaka yapmak uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, çok güvendiği bir kişiye açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kapı eşiğine kaka yapmak yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada katı kaka yapmak işlerinin büyüyeceğine, kazancını iki kat arttıracağına, uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kimse görmeden kaka yapmak dayanışmanın ve düzenin artacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı kaka yapmak eksiklerinin giderileceğine, kazancının artacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine yorulur.

Rüyada kokulu kaka yapmak borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada köpeğe kaka yaptırmak sağlık sorunları ile ilgili güzel bir haber alınacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, çözümlere ve şifaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada koşarken kaka yapmak endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada kovaya kaka yapmak gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kulaktan kaka yapmak hasta ise hastalığını yenmeyi başaracağına, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, hanesine bolluk geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuma kaka yapmak atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine delalettir.

Rüyada kurtlu kaka yapmak dünya malı edineceğine, tutarlı davranıp, mal ve para sahibi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada küvete kaka yapmak maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına işarettir.

Rüyada lazımlığa kaka yapmak hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada leğene kaka yapmak etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, var olanlar ile yetinip huzurlu bir şekilde geçineceğine, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına işaret etmektedir.

Rüyada merdivene kaka yapmak kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, dargınların yeniden bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada mezarlığa kaka yapmak kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, sürekli kazanç elde edilip zarara uğranmayacağına delalettir.

Rüyada misafirlikte kaka yapmak mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, herkesi doğru yola çağıracağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada mutfağa kaka yapmak talihinin artacağına, zengin olunacağına, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına alamet etmektedir.

Rüyada mutfak lavabosuna kaka yapmak öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına işarettir.

Rüyada namaz kılarken kaka yapmak yokluktan kurtulacağına, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada odada kaka yapmak büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, hastalıkların biteceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada oğlumun kaka yapması kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, alım gücünde yükselme olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün kaka yapması hep ileriye ve önüne bakacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ön taraftan kaka yapmak kısmetinin açık olacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine inanılır.

Rüyada ormanda kaka yapmak layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, bir şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada otobüse kaka yapmak başarılı olacağına, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine işaret etmektedir.

Rüyada peçeteye kaka yapmak hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine inanılır.

Rüyada pijamaya kaka yapmak çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, sahip olduğu büyük bir çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine delalet eder.

Rüyada poşete kaka yapmak yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, dostları ile koyu sohbetler edeceğine, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacağına ve dertsiz bir sürece gireceğine yorumlanır.

Rüyada salona kaka yapmak patron koltuğuna geçeceğine, sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına delalettir.

Rüyada seccadeye kaka yapmak işinin ehli durumuna geleceğine, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, zor zamanların geride kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevişirken kaka yapmak çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına işarettir.

Rüyada sıvı kaka yapmak hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, yüzünün güleceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada sulu kaka yapmak yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine rivayet eder.

Rüyada tarlaya kaka yapmak yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tasa kaka yapmak kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına işaret eder.

Rüyada toprağa kaka yapmak moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada trende kaka yapmak Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine inanılır.

Rüyada tuvalet dolusu kaka yapmak hayatında çok büyük ve güzel değişiklikler olacağına, onca engelleme ve karalamalara rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına rivayet etmektedir.

Rüyada tuvalete büyük kaka yapmak yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada vajinadan kaka yapmak çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına inanılır.

Rüyada yanlışlıkla kaka yapmak keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, eve huzur dolacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına yorumlanır.

Rüyada yılanın kaka yapması hanesinin bollukla dolacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada yolda kaka yapmak iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, bir akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına yorulmaktadır.

Rüyada zorla kaka yapmak keyiflerinin yerinde olacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine yorulur.

Rüyada zorlanarak kaka yapmak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Merhaba prim
selam ve saygılar dilerim
Rüyamda büyük bir yere gidiyorum ve odaların birinde minderler dolu orada minderin üstüne büyük abidesini yapıyorum kaka o kadar çok ki
Diyorum ki kimse görmeden kakayi kaldiriyayim diyorum tuvalet kağıdı almaya giderken biri odaya girdi ama odanın kapı kısmında gitti kakayi görmedi iki elimde tuvalet kağıdı alıp kakanin bir kısmını alıp odanın içinde diğer minderin üstüne koyup aha burası da kaka oldu diyorum ve burayı da temizlemem gerekir diyorum

Ali

Prim çok teşekkürler ve herkesin ruylarina özen gösterip tek tek okuyup kısa sürede cevap verdiğiniz için benim adıma herkesin adına binlerce teşekkürler
Sayfanizi ve bizi verdiğiniz değer ve saygı duyduğunuz içinde çok teşekkürler hayırlı cumalar prim ve size ve sayfasında çalışanlara çok teşekkürler arti iyi hafta sonu kalbinizdeki iyi niyetler kabul olsun teşekkürler ve saygılar sunuyorum
Prim