Rüyada Zihinsel Engelli Görmek

Rüyada zihinsel engelli görmek erken evlilik yapacağına, sıhhatinin yerinde olacağına, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, şansın ve bahtın açılacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin bir işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, yeni bir ortama gireceğine, zenginlik içinde olacağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zihinsel engelli görmek işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, işinde büyük başarılara imza atacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin ekonomik kayıpların sürekli artacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, dertlerinin bitip huzura ereceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına yorulur.

Rüyada çocuğunu zihinsel engelli görmek çok büyük atılımlar yapılacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin yapılan işte yeniden kara geçileceğine, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, hayatında olmasını istediği ve sevdiği bir kişi ile iş yapma şansına erişeceğine, gülen gözlerin ışığının hiç sönmeyeceğine alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mukaddes

Rüyamda,zihinsel engelli teyzemi gördüm,teyzem normalde konuşamıyor ama rüyamda konuşuyordu ve teyzem normalde etrafında fiziksel olarak kimseye vurmuyor ve şiddet uygulamıyor ama Rüyamda şiddet uyguluyordu.