Rüyada Sevgili Hasta Görmek

Rüyada sevgili hasta görmek hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, sıhhat kazanacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, yerine getirdiği bir dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, beklentilerine ulaşacağına, bir konuda verilen emeğin boşa çıkmayacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, büyük zararlardan kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevgili hasta görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde atlatacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşmadan işlerini yürüteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin ferahlığa çıkacağına, prestij sahibi olunacağına, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgili hasta görmek kötü yola sapmayacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, üst üste birçok mutluluk yaşanacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre sevdiği kişilerin mutlu olacağına, hak yolunda devam edeceğine, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments