Rüyada Sevgilinin Hasta Olması

Rüyada sevgilinin hasta olması çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, gereken tüm imkânları elde edeceğine, gözyaşının kuruyacağına ve mutluluğa erişeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin maddi gücünün artacağına, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, edilen zararların telafi edileceğine, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevgilinin hasta olması önemli bir sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, mutluluğu yakalayacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına, kötü halin son bulacağına işarettir.

Yorumcuya göre yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, bazı sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için Allah’ın çok büyük yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin hasta olması iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, çok güzel günler görüleceğine, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, dargınların yeniden bir araya geleceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine yorumlanır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin kendini çok daha iyi hissedeceğine, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, kazancın artacağına, mal mülk sahibi olunacağına, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Sevgilinin Hasta Olması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda hiç tanımadığım biriyle sevgili olmuştuk daha önce hiç görmediğim biriyidi.Bir süre çıktık sonra ailemden dolayı ayrıldık.Ayrıldıktan sonra o çok üzgündü sonra öğrendim ki ölümcül bir hastalığı varmış. Dedim ki neden bana söylemedin hasta olduğunu bunu dedikten sonra uyandım ve hala etkisinden çıkamadım.Bunu yorumlaya bilirmisiniz?
  Teşekkürler…

  • Sevgili Ayten,
   Rüyada tanımadığı birisiyle sevgili olduğunu ve ayrıldıktan sonra sevgilinin hasta olduğunu öğrenmek rüyayı görenin uzun süren çabaların sonunda elde ettiği sevgiye, gelişmeye ve düzene işarettir. Rüya yorumuna göre sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına; umutsuzluğa kapıldığı bir anda hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına; akıllıca adımlar atılması sayesinde kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, moralinin eskisinden daha iyi olacağına yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun…

 2. Ruyamda geniş bir odaya giriyorum. Sevdiğim kız yatakta hasta olarak yan dönmüş yatıyor. Erkek arkadaşı ( sevgilisi) olduğunu düşündüğüm birisi de pencere önünde sırtı bana dönük dikiliyor, camdan dışarı bakıyor. Ben ne oldu sana der gibi elimi açarak kıza doğru yöneliyorum. Hayırlı akşamlar

  • Sevgili İsmail,
   Rüyada sevdiğin kızın yatakta hasta olarak yatması rüya sahibinin uğraşarak kazandığı hayata, düğüne ve tatmine delalettir. Rüya yorumuna göre neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine; eğer bekarsa hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine; kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına; insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına işarettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız güzelliklere vesile olsun inşallah…

 3. merhabalar, rüyamda sevgilimin bir atak geçirdiğini ve yatağa düştüğünü gördüm. başka bir atak geçirdiğinde ölecekti. ailesinin evindeyken benim ailemde vardı, babası baş ucundan ayrılmıyordu. tek kolum yoktu ama ölene kadar ona hizmet edeceğim aklımdaydı. keşke diğer kolumda olsa rahatça bakabileyim diyordum.

  • Sevgili Büşra,
   Rüyada sevgilinin atak geçirip hastalandığını ve tek kolun olmadığı halde ona baktığını görmek rüya sahibinin sıkıntıları aşarak beklediği kurtuluşa, huzura ve hayata işaret eder. Rüya yorumuna göre zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine; huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına; geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza alamet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim