Rüyada Hasta Olmak

Rüyada hasta olmak kazanılan maddi gelirin devamının geleceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, çıkılan bir yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada abinin hasta olması huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, hatalarını fark edeceğine delalettir.

Rüyada ablanın hasta olması özel hayatının yolunda gideceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, bir anda büyük bir kazanç getirecek bir işe girişileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ailece hasta olmak sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada ailecek hasta olmak eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, rızkının genişleyeceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada akciğer hastası olmak herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için fiziki sorunların kısa sürede ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada akıl hastası olmak geleceğinin güzel olacağına, hasretin biteceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine işarettir.

Rüyada akrabanın hasta olması yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, işlerinin toparlanacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına yorumlanır.

Rüyada alaca hastası olmak anlaşmazlıkların biteceğine, rahatının yerine geleceğine, gittiği yolda çok başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada amcanın hasta olması hayatının hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, aile büyüklerini memnun eden davranışlar sergileyeceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının hasta olması hayatının kalan kısmında işinin ehli bir kimseyle birlikte işler yapacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, bolluk içinde yaşayacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına işarettir.

Rüyada askerde hasta olmak rızkının bollaşacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına inanılır.

Rüyada astım hastası olmak içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada ateşli hasta olmak bereket ve zenginlik bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının hasta olması kalbini kıran bir sevdiğine ikinci bir şans vereceğine, bir konuda destek alacağına, küslerin ve dargınların barışacağına rivayet eder.

Rüyada beyninden hasta olmak eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine yorulur.

Rüyada çiçek hastası olmak daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, iş yerinde prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ciddi hasta olmak tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ciğerden hasta olmak hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına rivayet eder.

Rüyada cilt hastası olmak işlerini büyütüp geliştireceğine, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çok hasta olmak makam sahibi olacağına, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına alamet eder.

Rüyada cumhurbaşkanının hasta olması yakın zamanda rahat edeceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, üzüntülerin sevince döneceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada doktorun hasta olması iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına yorulur.

Rüyada düğünde hasta olmak işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, kendisi için mucize sayılacak gelişmeler yaşanacağına, gelirinin çoğalacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine delalettir.

Rüyada eşin hasta olması sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, destekçilerinden alınan yardımların onun için güç olacağına ve zorlukları aşmada büyük faydasının dokunacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada göğsünden hasta olmak güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, yeni bir ev alınacağına, zenginliği bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada gözü hasta olmak ferahlayacağına, rızkının genişleyeceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine inanılır.

Rüyada grip hasta olmak hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, hem moral hem de sorunlarına çareler bulacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamileyken hasta olmak iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, güzel gelişmelerle karşılaşacağına, melanete denk gelmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hastanede hasta olmak yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, rakiplerinin üzüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ineğin hasta olması işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, gireceği güzel bir iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Rüyada kalp hastası olmak yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, sırtından terler akıtarak kazanç sağlayacağına ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, sevinç ve sürura, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, evliyseniz eşle iyi geçime, elini attığı ve niyet ettiği her işi başarıyla tamamlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kanser hastası olmak zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, lüks bir hayat geçireceğine, zenginlik içinde olacağına, hayatın kendisine güleceğine, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kaynananın hasta olması her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, sahip olduklarının çoğalacağına, var olanlar ile yetinip huzurlu bir şekilde geçineceğine yorulur.

Rüyada kedinin hasta olması insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine alamet eder.

Rüyada kocanın hasta olması geç de olsa huzura erileceğine, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, yaşamın kendisine kar ve mutluluk getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kulaktan hasta olmak hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, güzel günler yaşayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kusmak hasta olmak sağlığa önem verilmesi, dinlenilmesi ve beslenmenin geri plana atılmaması sayesinde hasta olunmayacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuşun hasta olması yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına inanılmaktadır.

Rüyada lösemi hastası olmak kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mideden hasta olmak ele geçen kazancın günden güne artacağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına tabir olunur.

Rüyada okulda hasta olmak çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına alamet eder.

Rüyada ölüm hastası olmak yüzünün hep güleceğine, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, bazı sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için Allah’ın çok büyük yardım edeceğine yorulur.

Rüyada ölünün hasta olması verilen vaatlerin yerine getirileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine yorulur.

Rüyada özel hasta olmak iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, kimseye el açmayacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sedef hastası olmak yardım almadan sorunlarından kurtulacağına ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye, akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, iç açıcı sözlere, yapacağı bir ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada şeker hastası olmak verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine, hayata karşı bakışının değişeceğine, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine yorumlanır.

Rüyada sevdiğin adamın hasta olması yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin insanın hasta olması huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına alamettir.

Rüyada sevdiğinin hasta olması aynı ortamda bulunduğu kişilerle iyi geçineceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına alamet eder.

Rüyada sinir hastası olmak yaşanan ayrılıkların biteceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şizofren hastası olmak refah içinde bir hayat yaşanacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada tansiyon hastası olmak ihtiyaçlarını giderebileceğine, yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, yeni bir iş bulacağına yorumlanır.

Rüyada üşütüp hasta olmak iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, kendisi için mucize sayılacak gelişmeler yaşanacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, sağlığının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada üzüntüden hasta olmak sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına, sıcakkanlı bir kişi olunacağına alamettir.

Rüyada yakınının hasta olması olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına alamettir.

Rüyada yalandan hasta olmak çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, ticaret ehli kişi olacağına delalettir.

Rüyada yatakta hasta olmak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, iş arkadaşları ile ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada Hasta Olmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. rüyamda annemle ikimizin çok hasta olduğunu gördüm. annem evde ki koltuğa uzanmış yatıyordu yüzü çok kötüydü sapsarı olmuştu. cezvede nane limon yapıp götürdüm ona içirdim bende içtim. yemyeşildi yaptığım çay. sürekli bu çaydan içtik. annem sonra ayaklandı bize pirinç pilavı yaptı.yoğurtla pilav yedik rüyamda hayır olsun

Bu yazıyla ilgili rüyanızı yazın, gün içinde tabir edilsin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.