Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgili görmek kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, aksiliklerin son bulacağına, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, izlenecek yolların yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, güzel haberler alınacağına, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada abinin sevgilisini görmek kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ablanın sevgilisini görmek kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, toplumda iyi bir yer edineceğine işaret eder.

Rüyada ağlayan sevgili görmek çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ailenin sevgiliyi görmesi kazanç kapılarının açılacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aldatan sevgili görmek sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada alman sevgili görmek ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına rivayet eder.

Rüyada amcanın sevgilisini görmek sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada annemle sevgilimi görmek hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, terfi yolunun açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada arap sevgili görmek aile içi huzur açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına delalettir.

Rüyada asker sevgili görmek yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, sağlığının bozulmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada avukat sevgili görmek rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine tabir olunur.

Rüyada ayrı sevgiliyi görmek endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, engellerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada balkonda sevgili görmek kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına delalet eder.

Rüyada birden çok sevgili görmek sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, birçok yeni fikir edinileceğine, iş yaşantısında hırslanacağına işaret eder.

Rüyada birden fazla sevgili görmek rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada cezaevindeki sevgilini görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, işlerine yeni işler katacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ciddi sevgili görmek dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine, çok rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cimri sevgili görmek sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cin sevgili görmek karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, bir şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, daha güler yüzlü ve sevecen bir insan olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çingene sevgili görmek rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, her zaman ailesinin başında olacağına, çarelere ve çözümlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada çinli sevgili görmek girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çirkin sevgili görmek geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada cüce sevgili görmek kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, işlerdeki verimin artacağına rivayet eder.

Rüyada dargın sevgili görmek sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine ve umduğunu bulacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine alamettir.

Rüyada dayının sevgilisini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında sevgiliyi görmek bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ecnebi sevgili görmek üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada engelli sevgili görmek yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına alamettir.

Rüyada eski nişanlının sevgilisini görmek iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, işinde ve eğitim hayatında her zaman en iyisi olacağına yorulur.

Rüyada esmer sevgili görmek sevgi göreceğine, birlikteliğe başlayacağına, gittiği yerde aradığı huzuru bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evde sevgili görmek istediği makama geleceğine, zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada evlenen sevgiliyi görmek yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına yorumlanır.

Rüyada fakir sevgili görmek zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, her zaman mutlu bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada farklı sevgili görmek geçimini daha rahat sağlayacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada futbolcu sevgili görmek yaşanacak bazı olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, rütbe edineceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelecekteki sevgiliyi görmek nimet ve berekete ereceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına yorulur.

Rüyada gerçek hayattaki sevgilisini görmek eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gizli sevgili görmek anne ve baba duası alınacağına, aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, büyük bir gelir elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada görümcenin sevgilisini görmek kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, kişinin muradına ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada gülen sevgili görmek şansının kendinden yana olacağına, neşeleneceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine alamet eder.

Rüyada gülümseyen sevgili görmek bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına delalet eder.

Rüyada gurbetteki sevgiliyi görmek yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, dayanağı olmayan hiç bir şeye itibar etmeyip kafasını rahat tutacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada güzel sevgili görmek en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile sevgili görmek rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hasta sevgili görmek yöneticilik koltuğuna oturacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, zor günlerinde en çok sevdiği kimselerden destek göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hayalet sevgili görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine yorulur.

Rüyada hayali sevgili görmek yıllardır peşinde koştuğu bir hayalin gerçekleştirileceğine, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına rivayet eder.

Rüyada hep sevgiliyi görmek mesleğinde çok yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, geçim derdi nedir bilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iki çift sevgili görmek başarı kazanacağına, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bu durum sayesinde iş hayatının da düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada iki tane sevgili görmek çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine işarettir.

Rüyada ilgisiz sevgili görmek yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına alamet eder.

Rüyada ilk sevgiliyi görmek sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine rivayet eder.

Rüyada ilkokul sevgiliyi görmek kafasının rahat edeceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada japon sevgili görmek yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, hasret kaldıklarına kavuşacağına yorulur.

Rüyada kadın sevgili görmek yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına çözüme ulaşacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kankanın sevgilisini görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapalı sevgili görmek hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karısının sevgilisini görmek elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, halinin iyi olduğuna, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve işlerin günden güne iyi bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kaslı sevgili görmek küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, geçecek güzel bir ömre işaret ettiği söylenir.

Rüyada kavgalı sevgiliyi görmek sağlığının yerine geleceğine, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, kazancın daha da artacağına alamet eder.

Rüyada kel sevgili görmek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına delalet eder.

Rüyada kilolu sevgili görmek bilgi ile donanacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kıskanç sevgili görmek Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, kendini çok iyi hissedeceğine, maddi ve manevi olarak destek göreceğine rivayet eder.

Rüyada kör sevgili görmek istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, çekilen sıkıntıların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada koreli sevgili görmek başarılarının katlanacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, herkesin desteğinin alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük sevgili görmek halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, ferahlığa çıkılacağına, hayat içinde çok rahat edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada küs sevgili görmek sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, tarımla uğraşıyorsa bereketli bir dönem geçireceğine ve kazançta artış olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuzeni sevgilisiyle görmek ortak edineceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, bazı önemsiz konuların kısa sürede kendiliğinden yok olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mutlu sevgili görmek içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına işarettir.

Rüyada oğlumun sevgilisini görmek hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına delalet eder.

Rüyada öğretmen sevgili görmek kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada okulda sevgiliyi görmek sağlığının yerinde kalacağına, başlanacak bir işin tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına işarettir.

Rüyada ölü sevgili görmek endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, kötü kişilere uzak olacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına delalet eder.

Rüyada öpüşen sevgili görmek sağlık içinde yaşanacağına, her anlamda güçleneceğine, hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada özlenen sevgiliyi görmek eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, işe giren herkesin kalkınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada özürlü sevgili görmek iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada patronun sevgilisini görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, aileye büyük bir ev alınacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada pilot sevgili görmek başarılı ve kazançlı olacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada rus sevgili görmek darda olan bir dostuna verdiği borcun geri ödenmesinde kolaylık sağlayacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sakallı sevgili görmek duygularının ön plana çıkacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ve bu sayede huzuru bulacağına, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sakat sevgili görmek gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına işarettir.

Rüyada sanal sevgili görmek şansın yaver gideceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına delalettir.

Rüyada sanatçı sevgili görmek ppsikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına, adından başarıları ile söz ettireceğine, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sarhoş sevgili görmek alınacak bir kararla kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, ekmek teknesinin yolunda devam ettiğini öğreneceğine, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarı saçlı sevgili görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, yapılan hataların telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada sarışın sevgili görmek sevdiği kimselere yardım ederek aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, işsiz ve aşsız kalmayacağına, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında gelecek bir haberle mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği adamın sevgilisini görmek uzun bir ömre sahip olunacağına, evliliğinde çok mutlu olacağına, büyük miktarda para kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğimin sevgilisini görmek ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna koyacağına işaret eder.

Rüyada sigara içen sevgili görmek elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, kafasının nihayet rahat edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şimdiki sevgiliyi görmek fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, duygularının karşılık bulacağına işaret eder.

Rüyada sinirli sevgili görmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, hayal edilen her şeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına alamettir.

Rüyada şişman sevgili görmek olumlu gelişmeler yaşayacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine delalettir.

Rüyada subay sevgili görmek hanesinin bollukla dolacağına, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sürekli sevgilini görmek kazancında bereketin artacağına, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, rızkının genişleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tanıdık sevgili görmek kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, yaptığı yardımların karşılığını bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tartıştığın sevgiliyi görmek sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, başarı kazanacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına yorumlanır.

Rüyada torununun sevgilisini görmek kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ünlü sevgili görmek çok daha rahat bir hayat süreceğine, ailesinin kendisini ne kadar çok sevip önemsediğinin farkına varacağına, işinde başarılı olacağına tabir olunur.

Rüyada uyuyan sevgili görmek eski ahbapları ile iyi geçim halinde olacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzaktaki sevgiliyi görmek sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, büyük ve güzel işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada vampir sevgili görmek sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, kurulu bir düzene sahip olacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yabancı sevgili görmek bekar ise kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, para sıkıntısından kurtulacağına inanılır.

Rüyada yabancı uyruklu sevgili görmek uzun yıllar yaşayacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, geçiminin kolaylaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yakışıklı sevgili görmek sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine delalet eder.

Rüyada yatakta sevgili görmek rahatın ve huzurun yerine geleceğine, aile ve iş yaşamında sorun oluşmaması için gerekli olan bilgileri en doğru şekilde öğreneceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına yorulur.

Rüyada yeğenin sevgilisini görmek hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına delalet eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Sevgili Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba iyi günler kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama gördüğüm bir rüyanın bir mesaj olduğunu düşündüğüm için sizlere ulaşmak istedim internette yorumunu bulamadım.

  Sevgilimle şu 2 haftalık süreçte çok kavga ettik ayrıldık ama yine konuşmaya başladık ve beraberiz. Bugün rüyamda sevgilim yanıma geldi yanımızdaki herkesin dışarıya çıkmasını istedi ve hemen şimdi dedi bende evlilik ile ilgili anladım ve evlenme teklifi ettim sözlü olarak oda hemen şimdi dedi yine elinden 10 tane kadar çikolata çıkardı ve birini seçip yememi içindeki taşın rengini göstermemi söylememi istedi ve seçtiğim çikolatanın içinden çıkan taşın rengi beyazdı sonra duygusallaştık ve sarıldık.

  Çok merak ediyorum bu rüyanın tabirini çünkü sevgilim normal şekilde sormadı biseyler biliyormuş gibiydi. yorumlarsanız çok sevinirim 🙏

  • Sevgili Kürşat,
   Rüyada sevgilinin eliyle çikolata uzatması ve içinden beyaz taş çıktığını görmek güzelliğe, maddiyata, gönüle ve eşe işarettir. Bu rüya yakın zamanda sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına; karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine; gelecekte borçsuz, maddi sorunlar olmadan, istediği bir hayata sahip olunacağına; gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine; rüya sahibi bekarsa eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına delalet eder.
   Gündüz Niyetine gördüğünüz rüya hayırlara çıksın, gönlünüzdekilerin gerçekleşmesi dileğiyle…

Rüyanı Tabir Edelim