Rüyada Ölen Oğlumu Görmek

Rüyada ölen oğlumu görmek işlerin eski haline döneceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, dilediği gibi yaşayacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine alamettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin ailesini mutlu edeceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, bol kazançlı bir işe gireceğine, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, yakın bir zamanda aradığı ruh eşini bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölen oğlumu görmek Allah tarafından korunacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, girişeceği bir işin sonunda başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin geleceğinin çok parlak olacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, para kazanmaya, hem eşinin hem de kendisinin çok rahat edeceğine, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada annenin ölen oğlunu görmesi hayatının daha keyifli hale geleceğine, zorlukların üstesinden geleceğine, çok önemli noktalara geleceğine, dostlarını iyi seçeceğine, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, makamının sürekli yükseleceğine, geleceğinin parlak olacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, huzur kaçıracak olaylar yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ölen Oğlumu Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Gündüz niyetine 3 ay önce vefat eden oglumu ramazanin ilk gecesi ölmemis sag olark gördüm ben terdüt icinde soruyorum peki defnetigimiz kisi kimdi diye soruyorum yormlarsaniz cok sevinirim

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya duaya, refaha ve geçime yorulmalıdır. Rüya tabirine göre içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına; refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine; hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına tabir olunur.

 2. Rüyamda ölen bebeğimi oğlumu gördüm 1yıl önce erken doğum nedeniyle 1ay yaşayıp evladımı kaybettim rüyamda güzel vakit geçirdik biberonla ona mama verdim ona. Biley olacağı için korktum çok iyi baktım hasret giderdik kucağındaydı beni öpüyordu öperken hissettim onu Hep dikkat ettim baktım ona bina yanlış bırakmışım onu balkondan aşagı düşerken koz kardeşim onu tutamadı balkonda aşagı düştü

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız hayata, afiyete ve sağduyuya işarettir. Rüya yorumuna göre hayattan yana her istediğini elde edeceğine; alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine; yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine işaret eder.

 3. Gündüz gözüyle ruyamda 2 yıl önce ölen oğlum bana diyordu ki baba Bir paşa türbesine git ne anlama gelir ne olur yorumlayın

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya keyfe, hayallere ve niyete delalettir. Rüya alimlerine göre eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine; uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına; kurulmuş olan bir hanenin gösterilen sabır ve iyi niyet sayesinde sağlamlaşacağına alamettir.

 4. 6ay önce ölen oğlumu rüyamda gördüm sadece bakıyodu bide küçük bi bebek var kucağımda bu ne anlama geşiyo acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız çabaya, yardıma ve sürprizlere yorulur. Rüya tabirine göre büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine; kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine; hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim