Rüyada Karton Koli Görmek

Rüyada karton koli görmek yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, bolluk ve bereket içinde olacağına, birçok iş teklifi alınacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada boş karton koli görmek kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, tövbe edeceğine, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, yapacağı bir seyahatten güzel bir haberle döneceğine, büyük kazanç elde edeceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada büyük karton koli görmek yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, işlerini yoluna sokacağına rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, kişinin sağlığını geri kazanacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
brf

rüyamda etrafında ayetler yazılı sütuna sarılmıştım sonra bi kadın durdu karşımda aferin dedi bana ve daha sonra boş koliler vardı yerde bende bunlardan birine oturdum

ELif

Merhabalar! Rüyamda kız kardeşimle tarihi İstanbul dokaklarında konuşarak yürüyoruz.3_ 5 katlı evler var.Sağımda kalıyor,ona bakarken aynı zamanda sokak aralarına da göz gezdiriyorum.Bir sokakta kiremit çatılar üxerinde bir sürü ağzı açık koliler görüyorum,şaşırıyorum kız kardeşime söylüyorum .Birlikte 3-4 sokak geri gidiyoruz ama o sokağı bulamıyorum.Daha az sayıda koli olan bir sokak görüyorum.Bu kadar ilerlemiş olamayız gördüm ama diyorum.Teşeklür ederim

Elif

Teşekkür ediyorum ben yazdığımı bile unutmuşum,tesadüfen gördüm.Bir süredir kızkardeşimle ortak bir iş yapma düşüncesiyle bazı hazırlıklarla uğraşıyoruz.Umarım hayırlı güzel sonuçlar olur ve bunları hayata geçirip gerçekleştirebilir ve bütünün hayrına güzel işler yapabiliriz 💜

Ayse

Eski çalıştığım mağazanın deposunda bir sürü koli vardı. Bazıları ürün dolu bazıları boştu. Kolileri oraya koymamamız gerekiyor çünkü avm yönetimi izin vermiyordu ama biz koymuşuz bende neden buraya koli koyduk diyordum müdürüme. O mağazada çalıştığım eski müdürümle çalışıyoruz rüyamda.

Ayse

Teşekkür ederim ağzınıza sağlık 🙏🏻☺️

Serap

Rüyamda iki tane büyük koli gördüm sevdiğim adamdan onları bana vermesini istedim