Rüyada Koli Taşımak

Rüyada koli taşımak daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, iyi bir patron olacağına, aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına, maddi sıkıntısı olmayacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin geçimini insanların yardımı ile sürdüren kimselere el uzatacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karton koli taşımak makam, söz ve yetki sahibi olacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, amacına ulaşacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak büyük destek alınacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, hem maddi hem de manevi anlamda ferahlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yumurta kolisi taşımak her şeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, rakiplerini alt edeceğine, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, mutluluğunun her geçen gün artacağına, ters giden işlerin düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments