Rüyada Koli Kutuları Görmek

Rüyada koli kutuları görmek mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına, yatırımlarından istediği kazancın üzerinde bir gelir elde edeceğine, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni bir işe gireceğine, mesleğinde atılım yapacağına, beklemediği bir yerden elde edeceği paranın kendisine ilaç gibi geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada koli kutuları görmek geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, yapacağı projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, çok para kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine, hep başarılı işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada karton koli kutu görmek hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, başarılı olacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, üzüntülerin sona ereceğine, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine, sevdiği kişilere yardımcı olacağına işarettir.

Rüya ilmine göre herkes tarafından saygı göreceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, bir başarısı sonrasında herkes tarafından tebrik edileceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özlem D.

Merhaba rüyamda oturdugum evin merdiven alanına üst üste yan yana dizilmiş koli kutuları vardı içleri dolu, bazı kolilerin ağzı açıktı çelik kapıdan inip bir kolinin içine bakmak istedim hatta sonra da uyandım.