Rüyada Kutu Görmek

Rüyada kutu görmek hanesinden rızkının eksik olmayacağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, işlerin düzene gireceğine, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına, ev sahibi olunacağına, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ahşap kutu görmek zorluklarının son bulacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, hayatı için büyük neşe kaynağı olacak olaylara gebe kalınacağına inanılmaktadır.

Rüyada alyans kutusu görmek kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına rivayet eder.

Rüyada anahtar kutusu görmek derdin sona ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ferah bir eve geçileceğine tabir olunur.

Rüyada antika kutu görmek başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına, aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bağış kutusu görmek büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, rızkının artacağına rivayet eder.

Rüyada bahşiş kutusu görmek hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, mutlu olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada baklava kutusu görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, maddi imkânlarının artacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada bal kutusu görmek kardeşlerin birbirine destek vereceğine, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada bisküvi kutusu görmek kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, ev sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boş şampuan kutusu görmek halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, asla dert yüzü görmeyeceğine, sorunlarından yavaş yavaş kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük kutu görmek yaşadığı bir sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, harcama gücünün artacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cam kutu görmek Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına, her geçen gün başarılarının artacağına yorumlanır.

Rüyada çay kutusu görmek eğlenceli günler yaşayacağına, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada çeyiz kutusu görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, yeni insanlarla tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada çorap kutusu görmek sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine yorumlanır.

Rüyada demir kutu görmek karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada deterjan kutusu görmek borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada dikiş kutusu görmek nüfuzunu kullanarak gerekli adımları atacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada dilek kutusu görmek rızkında ve malında artma olacağına, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada diş macunu kutusu görmek işlerini zahmetsizce bitireceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dondurma kutusu görmek işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ailesinin de ortak olacağına, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, dünya ve ahiretinin güzel olmasına yorulmaktadır.

Rüyada düğme kutusu görmek çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ekmek kutusu görmek yaptığı işte sivrileceğine, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada elektrik kutusu görmek rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, itibar edineceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada elinde kutu görmek değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, güzel haberler alarak sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyada emanet kutu görmek daha fazla gelir elde edeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada erzak kutusu görmek çok büyük miktarda paralar kazanacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine inanılır.

Rüyada eski kutu görmek işlerinin çok açılacağına, büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşya kutusu görmek çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gelinlik kutusu görmek ailesi ve sevdikleri ile her geçen gün daha bir kenetleneceğine, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, önemli farklılıklara rağmen sevdiği ile arasındaki ilişkinin yürüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gitar kutusu görmek para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, iş ve aile ilişkilerinde daha büyük adımlar atılacağına, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına delalettir.

Rüyada gizli kutu görmek sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduran bir akrabanın hak yolunu bulmasında önderlik edeceğine, doğruluktan ve hak yolundan ayrılmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gri kutu görmek el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, kötü olan geçmişini unutup geleceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına alamettir.

Rüyada gül kutusu görmek kısa bir süre sonra kendi işini kuracağına, hayatının ağzının tadına göre olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gümüş kutu görmek oturduğu makamın sarsılmayacağına, ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, mutlu bir birlikteliğe yol alacağına alamet etmektedir.

Rüyada güzel kutu görmek ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hap kutusu görmek iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına delalet eder.

Rüyada hazine kutusu görmek karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, güzel günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada helva kutusu görmek çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, üst makamlara çıkacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada inci kutu görmek çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, bir konuda yardıma ihtiyaç duyacağına, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada jilet kutusu görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına, hayatının güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kağıt kutu görmek büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kahve kutusu görmek yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, her daim bereketli işler yapacağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına alamettir.

Rüyada kahverengi kutu görmek elinin bolluk ve bereket göreceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kalp şeklinde kutu görmek zor günlerini arkasında bırakacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, huzurlu hissedileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kara kutu görmek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, başarı kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kare kutu görmek çok güzel çalışmalar yapacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada keman kutusu görmek aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kilitli kutu görmek yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kına kutusu görmek yapılacak bir değişikliğin, bir yeniliğin kendisine şifa olacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, mekân değiştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı kurdeleli kutu görmek hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı kutu görmek göğsünün kabaracağına, bekârlığına da veda edeceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada küçük kutu görmek eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, ağız tadını yerine getirecek ve arkadaşlar arasında büyük bir sevince sebep olacak bir işe evet denileceğine, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine işaret eder.

Rüyada küpe kutusu görmek zaferlere doymayacağına, güzel ve doğru işler yapacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine tabir olunur.

Rüyada lacivert kutu görmek sevinçli ve güzel bir haber almaya, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada lens kutusu görmek yapılmak istenen bir projeye hız verileceğine, kudret sahibi olacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada makyaj kutusu görmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi kutu görmek işlerinin daha da iyi olacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mermi kutusu görmek rızkın genişleyeceğine, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada metal kutu görmek işinde ön plana çıkacağına, eline geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada meyve suyu kutusu görmek kuş gibi hafifleyeceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına, insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine inanılır.

Rüyada mor kutu görmek yaşadığı bir olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına inanılmaktadır.

Rüyada mukavva kutu görmek mutluluğunu çoğaltacağına, gelecek zamanlarda aynı kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine delalettir.

Rüyada müzik kutusu görmek hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına işaret eder.

Rüyada naylon kutu görmek yarınlarının dünlerini aratmayacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına alamettir.

Rüyada oyun kutusu görmek tarımla uğraşıyorsa bereketli bir dönem geçireceğine ve kazançta artış olacağına, yaşamını daha iyi planlayacağına, yaptığı her hamle ile daha güzel bir olayla karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada oyuncak kutusu görmek düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, uzun soluklu bir çalışmanın başarıyla taçlandırılacağına, zengin bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada parfüm kutusu görmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, resmi bir göreve getirileceğine, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına inanılmaktadır.

Rüyada parlak kutu görmek yapılan iyiliklerin karşılığı olarak yıkılmaz dostluklar edinileceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada pembe kutu görmek sorunlarının yakında biteceğine, elinin bollaşacağına, kötü gidişe dur denileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada pişmaniye kutusu görmek etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada pizza kutusu görmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada saat kutusu görmek fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sabun kutusu görmek borç batağına düşecen yakın bir tanıdığa yardım edileceğine, büyük mutluluk ve cesaret sahibi olunacağına, çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına işaret eder.

Rüyada sakız kutusu görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sandık kutu görmek kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına rivayet eder.

Rüyada sarı kutu görmek başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, küs arkadaşların barışacağına, iyi bir evlilik yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine alamet eder.

Rüyada şeffaf kutu görmek hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada sigara kutusu görmek arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sigorta kutusu görmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine inanılır.

Rüyada sihirli kutu görmek çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, rekabet edebilme gücünün artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada şurup kutusu görmek çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine yorumlanır.

Rüyada süslü kutu görmek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, alınacak hayırlı haberler ve mutlu gelişmeler olacağına ve bu sayede keyfinin yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tatlı kutusu görmek iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına inanılmaktadır.

Rüyada tavla kutusu görmek zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, üzüntü veren olayların düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada telefon kutusu görmek çevrenizden takdir görmeye, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada televizyon kutusu görmek ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, evli ise eşi ile her koşulda birbirlerine destek vereceklerine, bekarlar için karşılarına çıkacak büyük bir aşk sayesinde kendilerinden geçip, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına delalettir.

Rüyada toka kutusu görmek maddi gücünü katlamakla kalmayıp ruhen de ilerleme kaydedeceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tütün kutusu görmek şansının döneceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada uç kutusu görmek kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yağ kutusu görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine işaret eder.

Rüyada yardım kutusu görmek maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, nimetin ve kazancın artacağına, geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil kutu görmek çocuk sahibi olunacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, devlete hizmet etmeye tabir olunur.

Rüyada yırtık kutu görmek işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına, anne babanın sayesinde mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada yoğurt kutusu görmek sıkıntılarını üzerinden atacağına, bazı kötü olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, sorunların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zeytin kutusu görmek sayılan ve sevilen kimse olacağına, hayatını yoluna sokacağına, sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada zeytinyağı kutusu görmek sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Kutu Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. merhaba rüyamda halamın evindeydim.ev kapısının(apartmanın koridorunda-1.kattı)) önünde pizza kuryesi vardı.onlarca boş pizza kutusunu ona veriyorduk, götürmesi için nasıl yorumlarsınız?

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyanız sakinliğe, kısmete ve huzura işaret eder. Rüya yorumuna göre sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine; kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine; rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim