Rüyada Koli Görmek

Rüyada koli görmek hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına, kazancın her daim artacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin hayırlı işlere imza atacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, çok büyük kazançlar sağlanacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ayakkabı kolisi görmek aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, sıkıntılarını arkasında bırakacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, şansının iyiye döneceğine işarettir.

Rüyada bardak kolisi görmek uzakta kalan kişiler ile hasret gidereceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, kişiye çok büyük bir şöhret getirecek işlere imza atılacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz koli görmek zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, sorunlarını gidereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada boş koli görmek sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, alın terinin karşılığını alacağına, kendisine yardımcı olması için birilerinden akıl danışması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük koli görmek kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, istenilen hayat şartlarına ve alım gücüne ulaşılacağı için mutlu olunacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, ailesini çok sevdiğini bir şekilde tekrar göstereceğine işarettir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, günahların af olacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada çeyiz kolisi görmek rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, hayatta hep iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, muradına ereceğine, işinin gücünün rast gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok koli görmek ailesinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşya kolisi görmek bazı çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına, Allah’ın yolundan gideceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, karlı işler alacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına ve hanede mutluluğun hüküm süreceğine delalettir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin amaçlarına nail olacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada evde koli görmek elinin bolluğa kavuşacağına, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, zorlukların aşılacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, sevdiği kişiye kavuşacağına alamet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin nasiplerini alacağına, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kapalı koli görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, moralinin her zaman yerinde olacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, iş ortağı ile hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, yediği ekmeğin verimli olacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini sağlayacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına alamettir.

Rüyada kitap kolisi görmek imkanlarının artacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, hayatının keyifli hale geleceğine, sevinçli haberler alınacağına, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüyada kutu koli görmek çok büyük mutluluklar duyulacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına, insanların takdirini kazanacağına, istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sigara kolisi görmek elinin darda kalmayacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, gözlerindeki yaşın kuruyacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, yapacağı yerinde davranışlar sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına yorulur.

Rüyada su kolisi görmek başarılı hamleler yaparak kötüye giden bir durumu tersine çevireceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, bereketin ve verimin olacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, maddi imkânlarının artacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde ve kazanılan özgüven ile yeni projelere adım atılacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, kendisiyle gururlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yardım kolisi görmek elindeki imkanları yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, terfi yolunun açılacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayata geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına alamettir.

Rüyada yiyecek kolisi görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, rüya sahibi evli ise eşi ile muhabbetinin artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, işlerinde farklı bir aşamaya geçeceğine, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına, ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe Özbek

İyi pazarlar rüyamda evimi topluyordum eşyalarımı koli yapıyorum taşınmak için yorumlarsanız sevinirim

Ayşe Özbek

Çok teşekkürler