Rüyada Sevgiliye Fotoğraf Göndermek

Rüyada sevgiliye fotoğraf göndermek sorunlarından yavaş yavaş kurtulacağına, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin aile hayatında sevinileceğine, sorunların çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, sıkıntılarını yeneceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevgiliye fotoğraf göndermek eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, malların artacağına, çevre değiştireceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, heyecan dolu günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, isteklerini yerine getireceğine, büyük kazanımlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye fotoğraf göndermek işlerin her geçen gün daha iyi olacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, parasal anlamda rahat edeceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin işlerin yoluna gireceğine, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, eve huzur dolacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, dertlerin yakınları ile bölüşüleceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments