Rüyada Balkona Su Basması

Rüyada balkona su basması kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, bazı kişiler sayesinde yeni bir çevreye gireceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, terfi yolunun açılacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, işinde başarılı olacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada balkona su basması iş arkadaşları ile iyi anlaşacağına, vereceği kararlara harfiyen uyulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, kısmetlerinin açılacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, maddi zararını karşılamayı başaracağına delalet eder.

Rüyada evin balkonunu su basması sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, problemlerinin biteceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Balkona Su Basması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda komşum balkonunu yıkıyordu su olmuştu hep balkonum apartmandan şelale gibi su bosalıyordu bende komsuma bağırıyordum ne yaptin yine diye

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya şansa, işe ve paraya işarettir. Rüya yorumuna göre aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına; iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine; kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına delalet eder.

 2. Rüyamda yağmur yağmış ve ust komşumla benim evin balonuna su basmıştı.esime koş evi su basacak diyodum gideri aciyodu su bi türlü gitmiyordu ama ust komsum açınca hemen gidiyordu.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kazanmaya, mala ve saygıya rivayet eder. Rüya alimlerine göre yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına; kaybedilen mal ve mülkün telafi edileceğine; insanlardan gördüğü sevgi ve saygının hiç eksilmeyeceğine işarettir.

 3. Hocam ben rüyamda evdeydin mutfaga dogru gittiğimde baktım mutfak bakonunda su vardı suyu temizleyim derken bu gittikçe kirli su artı sonra elime pompa aldım deliği açıp su gitsin diye baktim su daha fazla akmaya başladı hatta o kadar geldiki balkonun su giderici olan yeri yıkılmaya başladı ben baktım olmuyor başımı kaldırıp yukardakileri uyardim dedim su dökmeyin balkonumuz su doldu diye .

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız gelişmelere, mutluluğa ve dostluğa alamettir. Rüya alimlerine göre alınacak hayırlı haberler ve mutlu gelişmeler olacağına ve bu sayede keyfinin yerine geleceğine; geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza; ticarette, dostlukta ve evlilikte başarılı ve mutlu olacağına delalettir.

 4. Ruyamda tanimadigim kadin evime geliyor ve birsuru kucuk bocekleri salonuma saciyor bocekler gitsimler diye balkonumu aciyorum balkondan iceriye su basiyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya duygulara, sağlığa ve neşeye delalet eder. Rüya alimlerine göre kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına; bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine; ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim