Rüyada Su Basmak

Rüyada su basmak işlerinin hal yoluna gireceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin ferahlığa çıkılacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine tabir olunur.

Rüyada ahırı su basması aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, kısa sürede başarısının artacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada apartmana su basması çok iyi işler yapılacağına, kazanç elde edeceğine, gözyaşının dineceğine ve kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arabayı su basması işlerinin yoluna gireceğine, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine, daha isabetli kararlar alacağına yorulmaktadır.

Rüyada araziyi su basması toplum hayatına katkılarda bulunacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına alamettir.

Rüyada asansörü su basması girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada avluyu su basması çok güzel bir projenin hayata geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, hep çaba gösteren kimse olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ayakkabıyla suya basmak sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, rahata kavuşacağına, alim insanlardan sayılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, işten yana şansının açık olacağına, etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada binaya su basması başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, aradığı aşkı bulacağına, kazancını bir kişiden elde edeceğine yorulur.

Rüyada birikmiş suya basmak yüzüne kan geleceğine, manevi mutluluğu tadacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada buzlu suya basmak zaman zaman ölen bir yakınının ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, rahmete vesile olacak gelişmelere, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, çok büyük paralar kazanacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada caddeyi su basması sorunlarından yavaş yavaş kurtulacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, işi ile gündeme geleceğine, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada çamaşırları suya basmak para sıkıntısından kurtulacağına, dualarına karşılık alacağına, en yakınındaki kişinin üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına alamet eder.

Rüyada camiye su basması sevdiği kişileri yanına alacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, hak yolunu tutacağına, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çorapla suya basmak Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada daireyi su basması daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına yorulmaktadır.

Rüyada depoyu su basması kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, kötü ve sorunlu bir dönemin geçeceğine ve huzura erileceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada dışarıyı su basması eline çok büyük kazanç geçeceğine, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dükkana su basmak içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine sevdiklerinin kurtaracağına, büyük kazançlar elde edileceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına yorulur.

Rüyada dünyayı su basması çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, derdi olan bir arkadaşının derdini dinleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evi az su basması mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, iyi haberler alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evi berrak su basması alım gücünün artmasına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada evi deterjanlı su basması ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, islami kural ve kaidelere uygun davranacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evi duru su basması huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, gurur verici durumunun insanlar tarafından takdir edileceğine rivayet eder.

Rüyada evi hortumla su basması aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, canını ve malını garanti altına alacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına tabir olunur.

Rüyada evi köpük su basması aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine işarettir.

Rüyada evi köpüklü su basması yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, nimetin ve kazancın artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada evi mavi su basması manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada evi pis su basmak hastalıkların uzak duracağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, oturduğu makamın sarsılmayacağına inanılır.

Rüyada evi sabunlu su basması elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evi sarı su basması dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada evi sel suyu basması kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evi siyah su basması evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, kendi işinin sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evi yağlı su basması kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, işlerinin tutacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada evi yeşil su basması emrinde çalışacak insanları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, güzel bir birlikteliğin başlayacağına delalettir.

Rüyada evin dışını su basması geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada fabrikayı su basması ileride en yetkili makamlara geleceğine, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine inanılır.

Rüyada gemiyi su basması aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, işinde zafer elde edeceğine yorulur.

Rüyada halıya su basması kısmetinin açılacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hastaneyi su basmak hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada inşaatı su basması hayal edilen her şeye kavuşulacağına, kısa bir süre sonra sorunların aşılacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yakın zamanda hayata geçireceğine delalettir.

Rüyada kabeyi su basması aile büyüklerinden birinin yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köprüyü su basması mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada köyü su basması işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, ileride kendisinin kıymetini bilen ve değer veren biri ile hayatını birleştireceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada lavaboyu su basması parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, verimli işlere gireceğine, yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine alamettir.

Rüyada mahalle su basması girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada marketi su basması kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada memleketi su basması hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına işarettir.

Rüyada merdivenleri su basması yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada mescidi su basması hayallerin gerçekleştirileceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, şifa ve moral bulacağına, çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vermeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezarı su basması ticaretinin bozulmayacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlığı su basması şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine alamettir.

Rüyada ofisi su basması talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, kendisini kötülüklerden ve haset düşünceli kişilerden korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına işaret eder.

Rüyada okulu su basması kafasını yastığa rahat koyacağına, zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, bol hayır duası alınacağına, alkış alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ortalığı su basması kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, arkadaş çevresinde özel muamele göreceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada oteli su basması sorunların teker teker aşılacağına, sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına alamettir.

Rüyada otobüsü su basması sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, neşeli ve huzurlu bir geleceğe, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, hayatından razı geleceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, evli ve tek çocuk sahibi kişiler için ikinci bir bebeğe sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada samanlığı su basması işlerin iyiye gideceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sınıfı su basması çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, haramdan ve zinadan uzak duracağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada şirketi su basması içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine yorumlanır.

Rüyada sokağı su basması evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tarlayı su basmak yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, işinde yükseleceğine, kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada tekneyi su basması alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, yeni alanlara yöneleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ülkeyi su basması hedeflediği işi alacağına, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına yorumlanır.

Rüyada yatağı su basması yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, herkesin desteğinin alınacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine sevdiklerinin kurtaracağına delalet etmektedir.

Rüyada yeryüzünü su basması küs kimselerin barışacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, iyi insanlar ile birlikte olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yolu su basmak hayatının kusursuz hale geleceğine, maddi sıkıntıya düşen bir yakın arkadaşına yardım elini uzatacağına, İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine rivayet eder.

Rüyada yosunlu suya basmak ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim