Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüya yorumu kitabına göre yaşama olan inancına kavuşacağına, rahat bir hayatı olacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada abdest suyu görmek sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, gücü ve yetkiyi elinde bulundurmasının kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine alamet eder.

Rüyada acı su görmek attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada açık su görmek cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada ahırda su görmek arzularının yerine geleceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde kaybolup gideceğine, yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, güç ve kudret kazanacağına işarettir.

Rüyada akarsu su görmek yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, karşısına çıkan bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akıp giden su görmek iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada altın su görmek eşinin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, işlerinin, düzeninin ve hayatının alt üst olacağına yorulur.

Rüyada araba bagajında su görmek mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüyada arabada su görmek mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, sevgilisiyle yada eşiyle aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada arazide su görmek yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, eşi ile bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, güzel günlere kavuşacağına, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına yorulmaktadır.

Rüyada arık suyu görmek yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, aşkının meyveleri olarak çocuklarını kucağına alacağına delalettir.

Rüyada arınık su görmek nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine delalettir.

Rüyada arıtılmış su görmek uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına yorumlanır.

Rüyada ark suyu görmek maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, moralinin yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşını suda görmek yardım ettiği kişilerin emeklerini boşa çıkarmayacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, hayırlı günlerin geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arpa suyu görmek eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada artezyen suyu görmek akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, kişinin günahlarına tövbe etmesine, işini büyütmek için sermaye bulmakta zorlanmayacağına delalettir.

Rüyada asansörde su görmek konforunun artacağına, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada aşırı derecede su görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada aşırı su görmek hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, dertlerinden kurtulacağına, gönlünün rahata ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada asitli su görmek sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, verdiği sözleri tutacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada asma suyu görmek kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına alamettir.

Rüyada aşure suyu görmek hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, endişeli durumların son bulacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına inanılmaktadır.

Rüyada ateşle su görmek başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, çok zor durumlardan bir yakını sayesinde kurtulacağına, çok büyük atılımlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada atı suda görmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine yorumlanır.

Rüyada atık su görmek zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, hane içinde bir durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, yeteneklerini herkese ispat edeceğine delalet eder.

Rüyada avuçta su görmek daha büyük kazançlar elde edileceğine, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına delalettir.

Rüyada ayağını suda görmek şanssızlığının ortadan kalkacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına delalettir.

Rüyada ayakkabıda su görmek moralinin yerine geleceğine, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, ferahlığa çıkılacağına inanılmaktadır.

Rüyada aydınlık su görmek işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve rahat bir nefes alınacağına rivayet eder.

Rüyada ayva suyu görmek eşi ile aralarında olan samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, kazançlı olacağı işlere gireceğine delalettir.

Rüyada azgın sular görmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, hasret ve özlem gidereceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bakraçta su görmek çok büyük mutluluklar yaşanacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada balçıklı su görmek dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, sağlığının bozulmayacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine alamettir.

Rüyada balık su görmek aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine, dileklerin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada balkonda su görmek uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, bir akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ballı su görmek çok zengin biri olarak rızık sahibi olacağına, hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, rızkının genişleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada basınçlı su görmek düşmanların yenilgiye uğratılacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada başkasını suda görmek kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, yüzünün güleceğine, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada batak su görmek hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine, zor zamanların geride kalacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına alamettir.

Rüyada bataklık su görmek dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, şöhret elde edeceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bembeyaz su görmek zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına yorumlanır.

Rüyada beşikte su görmek sevdiklerine imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, zorlukların biteceğine, alım zorluğu yaşamayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada biberonda su görmek hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına inanılmaktadır.

Rüyada billur su görmek ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada binada su görmek konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, tecrübe sahibi bir aile büyüğünün kendisine yol göstereceğine, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada birikinti su görmek mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada böcekli su görmek atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, aile ve iş yaşamında sorun oluşmaması için gerekli olan bilgileri en doğru şekilde öğreneceğine, yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına inanılır.

Rüyada boğaz suyu görmek kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine işaret eder.

Rüyada böğürtlen suyu görmek atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, ticaretin açılacağına, yatırımlarının büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada bolca su görmek çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada borudan su görmek yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada buğday suyu görmek kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına işaret eder.

Rüyada buharlı su görmek kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, şansının ve bahtının döneceğine, ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına inanılır.

Rüyada bulanmış su görmek aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada büyülü su görmek üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada caddede su görmek uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çağlayan su görmek herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına yorumlanır.

Rüyada çakıllı su görmek el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, kendinde her işi başarabilecek kudreti ve cesareti bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada cami avlusunda su görmek eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada camide su görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, fakir çocukları giydireceğine, aile fertlerinin kendisini sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada can suyu görmek çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine alamettir.

Rüyada çantada su görmek kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine yorumlanır.

Rüyada çatıda su görmek bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada çay su görmek rızkının genişleyeceğine, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada çaydanlıkta su görmek bazı jestler görüleceğine, sürprizlerin arka arkaya geleceğine, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada çayırda su görmek sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cehennem suyu görmek başarılı ve kazançlı olacağına, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına alamettir.

Rüyada çekilen su görmek hayata yeni bir başlangıç yapacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, neşeleneceğine yorumlanır.

Rüyada çekmecede su görmek kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bolluk ve bereket ele geçireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına işaret eder.

Rüyada cenaze suyu görmek meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, çok büyük atılımlar yapılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada cennet suyu görmek büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, hayırlı bir eşe, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ceviz suyu görmek şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, ruhen rahatlığa erileceğine, sıkıntılarını atacağına yorumlanır.

Rüyada cevizli su görmek kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada cezvede su görmek belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, her girdiği ortamda sayılacağına ve sevileceğine, yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına işaret eder.

Rüyada çiçek suyu görmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, sorunların çabucak halledileceğine, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çilek suyu görmek geçim sıkıntısının olmayacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, yepyeni biri haline geleceğine işarettir.

Rüyada çimenli su görmek hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, ağız tadıyla yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada çoğalan su görmek üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çok sayıda su görmek kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çokça su görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çökelek suyu görmek işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çölde su görmek engel tanımayan biri olacağına, hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çöp suyu görmek zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına yorulur.

Rüyada çorak su görmek çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, eline geçecek para sayesinde başkalarına da yardımlarda bulunup, huzur içinde yaşayacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada coşkulu su görmek yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, gurur verici durumunun insanlar tarafından takdir edileceğine, kişinin kendini daha güvenli ve huzurlu hissedeceği güzel bir mekana göç edeceğine tabir olunur.

Rüyada coşkun su görmek her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına tabir olunur.

Rüyada coşmuş su görmek gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çukurda su görmek iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, kendine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dağ su görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine inanılmaktadır.

Rüyada dağdan gelen su görmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, büyük düşüneceğine, kendi işinin sahibi olabileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dağdan inen su görmek sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dağın tepesinde su görmek dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine alamettir.

Rüyada dalgalanan su görmek evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, büyük miktarda kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada damda su görmek işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada değirmen suyu görmek ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine delalettir.

Rüyada demlikte su görmek bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine işaret eder.

Rüyada depoda su görmek üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, hayatına bakacağına işaret eder.

Rüyada deterjanlı su görmek kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada deveyi suda görmek dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, önem verilen ve sevilen kişilerle yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine inanılmaktadır.

Rüyada dibi görünen su görmek malvarlığının artacağına, büyük bir servete sahip olunacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dilek suyu görmek hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, kendisi için mucize sayılacak gelişmeler yaşanacağına, hak yolunu bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dingin su görmek başarısının ve kazancının sürekli olacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine tabir olunur.

Rüyada dışkılı su görmek İslami olarak Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, ev sahibi olunacağına, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada doğum suyu görmek büyük zararlardan kurtulacağına, rızkının çoğalacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine delalet eder.

Rüyada dolapta su görmek sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada dönen su görmek rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada dualı su görmek gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına alamettir.

Rüyada dükkanda su görmek beğenilen işlere imza atacağına, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, aşkının meyveleri olarak çocuklarını kucağına alacağına yorulur.

Rüyada dupduru su görmek kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada duran su görmek malının artmasını sağlayacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dut suyu görmek sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada duvarda su görmek önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada ekmek su görmek işlerinin her geçen gün düzeleceğine, muradının olacağına, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ekşi su görmek gönlünün ferahlayacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, kötü niyetli kimselerin kendisini yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına delalet eder.

Rüyada elektrikli su görmek takdir toplayacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada erik suyu görmek sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, helal rızka sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada eşikte su görmek büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, kırgınların barışacağına, ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşini suda görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, şansının yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski su görmek kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, kazanılacak ve ele geçecek paraya, her zaman haklının yanında olacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin arkasında su görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, pek çok kişiyi idare edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evin bodrumunda su görmek uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, aradığı huzura yeniden kavuşacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada evin çevresinde su görmek hayırlı kişiler ile tanışacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, mal, mülk sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evin dışında su görmek iş hayatında yakaladığı başarıyı devam ettireceğine, hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, kendisi için önemli bir mevzuda nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada faydalı su görmek geçmişte yaşanan acıların unutulacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada fili suda görmek hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına işarettir.

Rüyada fırat suyu görmek büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada fokurdayan su görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada gece su görmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gemi su görmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada geniş su görmek elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gider suyu görmek ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, sağlık sorunları ile ilgili güzel bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada gök su görmek işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, saygınlığına leke sürülmeyeceğine yorulur.

Rüyada gökyüzünü su görmek neşesinin, ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gömük su görmek zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, kazancın katlanacağına, ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada göze suyu görmek yeni bir sosyal çevreye gireceğine, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gri su görmek elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, şansının asla kapanmayacağına inanılır.

Rüyada güğümde su görmek her şeyin yenileceğine, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına inanılır.

Rüyada gümüş suyu görmek yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine yorulur.

Rüyada gür su görmek çok iyi işler ortaya konacağına, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına, yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada güzel kokulu su görmek sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, zaferler kazanacağına, bol nimete kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada hac suyu görmek hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, zenginliğe delalet ettiği söylenir.

Rüyada hamam suyu görmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, sevilen birinin geleceğine yorumlanır.

Rüyada hamur suyu görmek yeni bir haneye sahip olacağına, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hareketli su görmek herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada hastanede su görmek sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada havada su görmek zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, kendisini kötülüklerden ve haset düşünceli kişilerden korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına yorulur.

Rüyada hazır su görmek eşinin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, bir üniversitede hoca olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hendekten su görmek uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına bu sayede huzura kavuşacağına, mesleğinde uzmanlaşacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hep su görmek hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, siparişlerinin çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada hindistan cevizi suyu görmek hayırlı günlerin geleceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada hırçın su görmek edilen duaların kabul olacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada hortum su görmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına inanılır.

Rüyada hoşaf suyu görmek alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, giriştiği bir işten çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada hurma suyu görmek yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına işaret etmektedir.

Rüyada içecek su görmek hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada idrarlı su görmek çok zor bir durumda kalan bir sevdiğine yardım edeceğine, zor zamanların biteceğine, parasal sıkıntılarını bir kenara atarak refaha ereceğine yorulur.

Rüyada ilaçlı su görmek üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine tabir olunur.

Rüyada ılık su görmek maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, kısmetlerin günden güne artacağına işaret etmektedir.

Rüyada incir suyu görmek ilim irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada inşaatta su görmek yüzünün güleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada insanı suda görmek parasal kaygılardan kurtulacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına yorumlanır.

Rüyada irinli su görmek malını ve parasını sağlama alacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına delalet eder.

Rüyada ırmak su görmek güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada ışıklı su görmek zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ışıltılı su görmek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, başarı kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ısınan su görmek aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine yorumlanır.

Rüyada isli su görmek sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ıspanak suyu görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada itfaiye suyu görmek derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, manevi mutluluğu tadacağına, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına işarettir.

Rüyada kabak suyu görmek kazancının eksilmeyeceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kabaran su görmek kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, ailesinden taraf hayır göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kabede su görmek eline geçecek yüklü miktarda bir parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine alamettir.

Rüyada kabirde su görmek yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına delalet eder.

Rüyada kaçak su görmek çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, ticaret hayatında sağlam bir yeri olacağına, yarınlara olan inancından hiçbir zaman ödün vermeyeceğine alamettir.

Rüyada kahverengi su görmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyada kakalı su görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kalabalık su görmek kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine işaret eder.

Rüyada kanalizasyon suyu görmek daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, bahtın açık olmasına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına yorulur.

Rüyada kapalı su görmek sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, feraha ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kapıda su görmek hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına yorulur.

Rüyada kapkara su görmek borçlarını yakın zamanda kapatacağına, mal edineceğine, işsiz ise iş bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaplıca suyu görmek çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, eline para geçeceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada kaplumbağa suda görmek elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine alamettir.

Rüyada karadut suyu görmek hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlık su görmek tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine delalettir.

Rüyada kardeşini suda görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada karıncayı suda görmek mutluluğunu ve huzurunu hiçbir şeyin bozamayacağına, hayatının adeta cennete döneceğine, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına alamettir.

Rüyada karpuz suyu görmek çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kayısı suyu görmek hayırlı bir şekilde başlayan işlerin birbiri ardına fayda getireceğine, bir meselenin aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine alamet eder.

Rüyada kediyi suda görmek kazanacağı bir başarının bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kekik suyu görmek beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kemik suyu görmek gam ve kasavetin uçup gideceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına delalettir.

Rüyada kevser suyu görmek kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, başarıların artacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kıllı su görmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, bir konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada kiraz suyu görmek yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı gül suyu görmek ortak işlere gireceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, yüzünün her daim güleceğine rivayet eder.

Rüyada kivi suyu görmek güzel bir ilişki kuracağına, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, olumsuz bir durumdan çıkış yolları bulacağına alamet eder.

Rüyada kızıl su görmek huzurlu ve sağlıklı olunacağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine rivayet eder.

Rüyada kızımı suda görmek sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, rahatının yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada klorlu su görmek sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, çalışmalarının çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada klozette su görmek akıl danışılan bir kişinin sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine işaret eder.

Rüyada kokan su görmek huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, kişiliğiyle dikkat çekeceğine, değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına yorumlanır.

Rüyada kokmuş su görmek kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına yorulur.

Rüyada koli su görmek ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, yeni bir iş bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kömür suyu görmek hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köprüde su görmek çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine yorulur.

Rüyada köpüren su görmek sevdiğine dört elle gönülden bağlanacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına delalet eder.

Rüyada koruk suyu görmek her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada köyde su görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına rivayet eder.

Rüyada koyunu suda görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, üzüntülerin son bulacağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük su görmek ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada küflenmiş su görmek işlerin günden güne açılacağına, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küflü su görmek kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına işaret eder.

Rüyada kükürtlü su görmek işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına inanılır.

Rüyada kulakta su görmek kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, bolluğun ve bereketin artacağına, atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına işaret etmektedir.

Rüyada küllü su görmek sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada kum su görmek hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine, gelmek istediği noktalara geleceğine, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına yorumlanır.

Rüyada kuranı kerimi suda görmek yeni iş kollarına adım atılacağına, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurbağayı suda görmek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kurtlanmış su görmek en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinin bollaşacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada kurumuş su görmek üzüntülerinin sona ereceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kuşburnu suyu görmek uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, ticaret yaptığı sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kuşu suda görmek mallarının artacağına, keyfinin ve huzurun yerine geleceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına alamettir.

Rüyada kutsal su görmek kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada küvette su görmek dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, kendini her konuda geliştireceğine, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine işarettir.

Rüyada lacivert su görmek hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, çok zor durumlardan bir yakını sayesinde kurtulacağına, dünya yaşantısında olumlu gelişmelerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lahana suyu görmek sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların yüzünü güldüreceğine, sıhhatinin yerinde olacağına inanılmaktadır.

Rüyada lavaboda su görmek elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına delalet eder.

Rüyada lavanta suyu görmek sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına işaret etmektedir.

Rüyada makarna suyu görmek bol şanslı bir döneme girileceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, ters giden işlerin düzeleceğine yorulur.

Rüyada mandalina suyu görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı yerden devam edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına delalettir.

Rüyada masada su görmek hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada maşrapada su görmek yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, zevki sefa içinde olacağına işaret eder.

Rüyada maydanoz suyu görmek şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, işveren pozisyonuna geleceğine, yaşamına heyecan ve renk geleceğine delalet eder.

Rüyada memba suyu görmek aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, yaşamına sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, hayatının zevkli ve güzel hale geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada merdivende su görmek asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına alamettir.

Rüyada mezarlıkta su görmek hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, işinde söz sahibi olacağına, mutluluğunun katlanacağına alamettir.

Rüyada milli su görmek istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine yorulur.

Rüyada mısır suyu görmek ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mor su görmek sıkıntılarından kurtulacağına, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada mübarek su görmek dertlerinden kurtulacağına, işlerinin açılacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına işarettir.

Rüyada mürekkepli su görmek şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına yorulur.

Rüyada muskalı su görmek toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına alamet eder.

Rüyada musluk su görmek yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, evlat sahibi olunacağına, İslami olarak günahlarının artacağına işaret eder.

Rüyada mutfakta su görmek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada muz suyu görmek lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, kendisiyle övüneceğine yorumlanır.

Rüyada naneli su görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, sevdikleri ile sıkı muhabbet kuracağına, işlerinin düzeleceğine delalettir.

Rüyada nehir su görmek sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, sıkıntıların azalacağına, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada nohut suyu görmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri bertaraf edeceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada nurlu su görmek kötü işlere girmeyeceğine, kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına, tüm kederinin uçup gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ocakta su görmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada oğlumu suda görmek toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceği işler yapmayacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada oksijen suyu görmek hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, kısa süreli küslük yaşadığı bir yakınıyla barış sağlayacağına, sorunlarını çözeceğine alamettir.

Rüyada okulda su görmek kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada okunup su görmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada okyanus suyu görmek yaşamın kolaylaşacağına, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, gönlünün rahata ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölen kişiyi suda görmek çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine delalet eder.

Rüyada ölü suyu görmek çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına işaret eder.

Rüyada oluk su görmek mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölümsüzlük suyu görmek çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine yorulur.

Rüyada ölünün yıkandığı suyu görmek işlerinin yolunda gideceğine, insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada orman su görmek işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, elindeki imkanların artacağına işaret etmektedir.

Rüyada otlu su görmek yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, hayırlı bir iş için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ozon suyu görmek malının, parasının ve makamının artacağına, bereketin ve verimin geleceğine, muradına ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada paket su görmek hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına tabir olunur.

Rüyada papatya suyu görmek cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş arkadaşları ile ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada para su görmek kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha güzel hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada parlayan su görmek mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinin bollaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada paslı su görmek çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada patlamış su görmek alacaklarını tahsil edeceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, kendisine gelir getiren yolların açılacağına alamet eder.

Rüyada pekmez suyu görmek sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada pekmezli su görmek insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, hayaline kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pembe su görmek durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, sevdiği ile yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduran bir akrabanın hak yolunu bulmasında önderlik edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pınar suyu görmek çektiği sıkıntıların son bulacağına, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, endişelerin ve dertlerin biteceğine delalettir.

Rüyada pirinç su görmek sevdiği kişi ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bir sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine yorulur.

Rüyada poşette su görmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, kötü halin son bulacağına, para biriktirebileceğine işarettir.

Rüyada rengarenk su görmek sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, doğru adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada saf su görmek hayatında geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, yapılan planların, programların ve projelerin başarıyla nihayete erdirileceğine, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine alamet eder.

Rüyada sakin su görmek üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, ele geçen kazancın çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, şansının iyiye döneceğine delalettir.

Rüyada saksıda su görmek girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada salata suyu görmek mutlu bir hayat kuracağına, boş işlerle vakit kaybetmeyeceğine, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına yorumlanır.

Rüyada salatalık suyu görmek yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına alamettir.

Rüyada salça suyu görmek kalıcı başarıyı yakalayacağına, rahat edeceğine, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına tabir olunur.

Rüyada salçalı su görmek işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şalgam suyu görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada samanlı su görmek huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, nasiplerini alacağına, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada sandıkta su görmek dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, rüyayı gören kişinin sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada sarımsaklı su görmek yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, rahatının ve konforunu yerinde olacağına, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza alamet etmektedir.

Rüyada şebeke suyu görmek huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada sebze suyu görmek çektiği yokluğun unutulacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına yorulur.

Rüyada şeftali suyu görmek gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine işarettir.

Rüyada şekerli su görmek kazancının eksilmeyeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada şelale su görmek herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, evin kasasına giren gelirin artacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına delalettir.

Rüyada şerbetli su görmek niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine delalettir.

Rüyada serin su görmek sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada sevdiğini suda görmek maddi ve manevi olarak güçleneceğine, birçok ortaklık kurulacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada şiddetli su görmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, yaşamını kolaylaştıracağına işarettir.

Rüyada sidikli su görmek çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına işaret eder.

Rüyada sihirli su görmek yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüyada simsiyah su görmek az da olsa bir kazanç elde edeceğine, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, sorunların bir bir çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sirke suyu görmek çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, refah düzeyinin artacağına yorulur.

Rüyada sirkeli su görmek başarılı çalışmalara ortak olunacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına işaret etmektedir.

Rüyada sızan su görmek imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, kişinin her türlü zenginliğine işaret etmektedir.

Rüyada soda suyu görmek elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, kısmetin ve talihin açılacağına, kendisine olan güveninin artacağına rivayet eder.

Rüyada soğan suyu görmek mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sokakta su görmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına delalettir.

Rüyada solucanlı su görmek zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, yeni bir ilişkiye başlamaya, yeni projelerin ve planların tutacağına yorumlanır.

Rüyada sulama suyu görmek içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, başarılı olacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürekli su görmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada susamak su görmek olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine yorulur.

Rüyada sütle su görmek girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tabakta su görmek çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tabutta su görmek mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve yaşamak istediği hayata sahip olacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada tandırda su görmek işsizlerin iş sahibi olacağına, güzel haberler alarak sevineceğine, güzel zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada tarçınlı su görmek isteklerinin yerine geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine yorumlanır.

Rüyada taşkın sular görmek işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, kazancın daha da artacağına, başarı elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tatlı su görmek yaşayacağı olumlu bir durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, yarınların çok iyi olacağına alamettir.

Rüyada tavada su görmek hafifleyeceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, rızık elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada tavanda su görmek deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada tavuk suyu görmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada tehlikeli su görmek belli bir kazanç elde edileceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada teknede su görmek çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada telefonu suda görmek millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, hayır duaları alınacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine rivayet eder.

Rüyada tencerede su görmek yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, gelirini arttırmak için atılıma geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tenekede su görmek kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, konfor içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tepside su görmek aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, kendisine yardım edecek insanlar sayesinde bazı sorunlardan kurtulacağına, hayaline kavuşacağına yorulur.

Rüyada termal su görmek dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, adından sıkça söz ettiren biri olacağına, kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada termosta su görmek hakkaniyetine göre değer kazanacağına, korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanmayacağına alamet eder.

Rüyada testide su görmek çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, sevdiği ile mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada timsah suda görmek değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, zevcesi ile aralarındaki saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada toplu su görmek işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına, sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada torbada su görmek vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada torununu suda görmek hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tozlu su görmek maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, galibiyetlerinin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tulumba suyu görmek iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, çok mutlu olacağına, sevineceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tünelde su görmek iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, yeni duygular tadacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada türbe suyu görmek mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kazancının hiç azalmayacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına inanılır.

Rüyada turkuaz su görmek kısmetin ve talihin açılacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm bulunacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada turp suyu görmek hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine, disiplinli çalışması sayesinde zamandan kar edeceğine, kalben çok rahat edileceğine delalet eder.

Rüyada turuncu su görmek yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada tuvalette pis su görmek işlerin iyiye gideceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, büyük miktarda para kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçsuz bucaksız su görmek lüksünün artacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uçurumda su görmek bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzakta su görmek sıkıntıların ve stresin son bulacağına, ekonomik olarak kalkınacağına, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzayda su görmek evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına rivayet eder.

Rüyada uzun su görmek yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, güvenli ve mutluluk dolu seyahate delalet ettiği söylenir.

Rüyada vajina suyu görmek bazı önemsiz konuların kısa sürede kendiliğinden yok olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada varilde su görmek sorunların çözüme kavuşacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, yoksulluktan sonra zengin olmaya yorumlanır.

Rüyada vişne suyu görmek yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yağlı su görmek gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya alamet eder.

Rüyada yatakta su görmek sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, art niyetli kişiler ile iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yaylada su görmek rahata ereceğine, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, hayatının düzene gireceğine delalet eder.

Rüyada yeğenini suda görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, eğer başarılı bir şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, hayallerini gerçek kılmak için koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yemek suyu görmek hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, kendini ve işini geliştirmek için çok daha fazla adım atacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yemyeşil su görmek ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, Allah’ın tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine yorulur.

Rüyada yeraltı suyu görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada yeşilimsi su görmek iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, karısı ile arasının çok iyi olacağına, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yoğun su görmek yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yoğurt suyu görmek sorunların tek kalemde silineceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine inanılmaktadır.

Rüyada yol kenarında su görmek özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yolda su görmek işlerin çok iyiye gideceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına alamettir.

Rüyada yüksek su görmek yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, bekarlar için evlenmeye işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yükselen su görmek çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, zafer elde edileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine yorumlanır.

Rüyada yüzmek su görmek işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, gururlandıracak işler yapacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada zehirli su görmek yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine alamet etmektedir.

Rüyada zeytinyağlı su görmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, işlerin açılacağına tabir olunur.

Rüyada ziftli su görmek ticarete atılacağına, dinini yaşayacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ziyaret suyu görmek üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, anne babanın sayesinde mutlu olacağına, kendisine kötü bir süreç içinde iken maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayşe

rüyam da elimde cam bir şişe vardı ve içinden sihirli bir su vardı su birden şişeden çıkıp uçmaya başladı bende yakaladım yüzümün heryerine sürdüm ama içinde beyaz file gibi bir parça vardı onunla sürdüm file biraz kirlendi annem le babam da vardı yanımda

Elif

Merhaba ben rüyamda eşim ben kaynım küçük kızım büyük kızım her tarafını su basmış bir evin içinde oturuyorduk bir ara kaynım içeri girdi eşime Yusufu senin kızın kafası iyi değil dedi bende dışarıdan bir ağlama sesi duydum baktım büyük kızım normalde esmer ama orda sarışın mavi gözlü gördüm sonrada dalgalı suya atladı bende eve geri dönerken biraz ıslandım yarı yolda genç bir çocuk bana paramı düşürdüğüm ü söyledi cebimden parçayı çıkartıp baktım

Elif

Teşekkür ederim

Tolga Krkcu

Rüyamda babam ve karimin abisi evimize geliyorlar ama iceri girmiyorlar.Neden girmiyorlar diye sinilerniyorum . kapiya cikip onlarla selamlasiyorum.Bir kamyonetin kasasinin yarisi kadar kapalı su getirmisler. Bir kac teneke de salça. Su bidonlarini ve salçaları eve tasirken sular ve salcalari eve tasimadan tasidigimiz yerlere patliyor dagiliyor.

Seda

Merhabalar, bi rüya gördüm su vardı akan dupduru bi su ben oturuyorum başında öyle huzurlu sesiz sakin bi yer sanki gerçek gibiydi suyun sesi burnuma gelen kokular içine bi ferahlık düştü sabah kaltığımda hissettim

Tuba

İyi günler rüyamda bardaktan boşalırcasına yağmur yağması ve yolların su içinde kalması suda yüzen kedi köpek gördüm yolun içinde bende ordan oraya kaçıyorum bunun anlamı nedir acaba şu berrak kirli değildi tanıdık insanlarda gördüm arkamda ve biride kıyafet satıyordu ama almadım

Tuba

Teşekkür ederim efendim

Hacer

Evin içi yapılan bir köy evi gördüm arkadaşımın evi bende bakmaya gidiyorum ve su bastığını görüyorum bulanık su içindende su yılanı var ben onu yakalamaya çalışıyorum yorumu nedir