Rüyada Su Düşmek

Rüyada su düşmek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, her şeyin gönlünce olacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına delalet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin yüksek mertebeye geleceğine, yüzün güleceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağına, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada abdest alırken suya düşmek verimliliğinin artacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, hayallere kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada ağaçtan suya düşmek hayırlı kişiler ile tanışacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına yorulur.

Rüyada ailecek suya düşmek büyük bir servete sahip olunacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada akar suya düşmek yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının iyi yönde değişeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akıntılı suya düşmek aile hayatından yana yüzünün güleceğine, bazı araştırmalar yapılıp bir sorunun kaynağının bulunacağına, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada altın kolyenin suya düşmesi şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, sevindirici şeyler duymaya yorulur.

Rüyada alyansın suya düşmesi sevdikleri ile birlik ve dayanışma halinde olacağına, yakınındaki bir kişiye büyük bir mutluluk yaşatacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir rahatlı ve ferahlama yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada anahtarın suya düşmesi geçim derdinin son bulacağına, rahata edeceği bir döneme gireceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına inanılır.

Rüyada annenin suya düşmesi malını ve parasını sağlama alacağına, kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduran bir akrabanın hak yolunu bulmasında önderlik edeceğine, özlemlerini bitireceğine rivayet eder.

Rüyada arabanın içinde suya düşmek yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada aracın suya düşmesi iş hayatında yeni ve hayırlı bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden bir düşmanlığın biteceğine, içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşın suya düşmesi aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde içinde bulunulan kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine inanılmaktadır.

Rüyada balık dolu suya düşmek gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada balıklı suya düşmek hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına inanılır.

Rüyada balkondan suya düşmek refah düzeyinin yükseleceğine, sorunlarla boğuştuğu zamanlarda yalnız kalmayacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada baraj suyuna düşmek isabetli kararlar alacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, düşmanların barışacağına alamet eder.

Rüyada başkasının suya düşmesi refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüyada başörtünün suya düşmesi aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bavulun suya düşmesi hayatın tadına varacağına, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, başarılarının artacağına işaret eder.

Rüyada bebeğin pis suya düşmesi bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına alamet eder.

Rüyada birikmiş suya düşmek yaptığı ve yapacağı yardımların karşılığını en güzel şekilde göreceğine, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, hareketli yaşamından memnun kalacağına yorumlanır.

Rüyada bisikletle suya düşmek çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada boklu suya düşmek büyük başarılar kazanacağına, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada buz kırılıp suya düşmek yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, sevdiğinin durumunun iyi olduğuna, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine işarettir.

Rüyada buzlu suya düşmek imkanlarının artacağına, uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada çamaşırların suya düşmesi sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, uzun bir ziyaretten dönünce sevdikleriyle ayrı ayrı hasret giderileceğine yorulur.

Rüyada çantanın suya düşmesi tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, imkânlarının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada çorabın suya düşmesi eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, yaşama sevincine kavuşacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cüzdanın suya düşmesi el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına alamettir.

Rüyada deniz suyuna düşmek bol rızık sahibi olunacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına delalet etmektedir.

Rüyada dere suyuna düşmek hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine alamettir.

Rüyada derin kirli suya düşmek atılım yapacağına, dua alacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada derin suya düşmek hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, işlerinin yoluna gireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada dişin suya düşmesi zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, çok hayırlı bir insan olunacağına, sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada durgun suya düşmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada duru suya düşmek başı derde giren bir aile dostuna el uzatacağına, sıkıntının, derdin sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine alamettir.

Rüyada ekmeğin suya düşmesi uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına delalet eder.

Rüyada elbiseyle suya düşmek maddi imkanlarının çoğalacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, fikirlerinin can bulacağına işarettir.

Rüyada elleri bağlı suya düşmek hasret giderileceğine, yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına tabir olunur.

Rüyada elmanın suya düşmesi dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, hareketli ve hoş günler geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin suya düşmesi dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına, büyük bir rahatlama yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşyanın suya düşmesi alınan bazı haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada gece suya düşmek özel yaşamında beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, kaybedilen malları tekrar kazanacağına, hastalıklarının iyileşeceğine delalettir.

Rüyada gelinin suya düşmesi rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, güzel günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada gelinlikle suya düşmek hasret çekilen kişiler ile tüm özlemini gidereceğine, hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gemiden suya düşmek maddi zararının gittikçe azalarak biteceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gökyüzünden suya düşmek bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına yorumlanır.

Rüyada gözlüğün suya düşmesi kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına inanılır.

Rüyada halının suya düşmesi yanındaki bir kişiye amaçlarını ve hedeflerini yerine getirme fırsatı vereceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerden yana başarılar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada havadan suya düşmek hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hayvanın suya düşmesi hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, kalp kırıklığına yol açılan durumları güzel sözler sarf ederek tatlıya bağlayacağına, yeni bir ev alınacağına inanılır.

Rüyada helikopterin suya düşmesi işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, önüne çıkacak iki yoldan hangisini seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ineğin suya düşmesi sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, mevcut bir konuda araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kağıdın suya düşmesi kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına delalettir.

Rüyada kalemin suya düşmesi çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kamyonun suya düşmesi uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kanal suyuna düşmek çok sağlıklı olunacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine delalet eder.

Rüyada kanalizasyon suyuna düşmek aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kara suya düşmek işinin ehli biri olacağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, sorumlulukların azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanlık suya düşmek dertlerin sonlanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kayadan suya düşmek bereketli bir döneme girileceğine, kendini çok daha iyi hissedeceğine, çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kayarak suya düşmek evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kayıktan suya düşmek ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, önünün açık olacağına, çok mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kaynar suya düşmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedinin suya düşmesi herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, merdiven atlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kitapların suya düşmesi kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kuran hafızı olmaya ya da hafızlık üzerine çalışan bir öğrenciye yardımda bulunacağına, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçma alamet ettiği söylenir.

Rüyada kıyafetle suya düşmek gönül hoşluğu yakalayacağına, eline geçen parada artışlar yaşanacağına, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına delalettir.

Rüyada kızımın suya düşmesi elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, işlerinde verimin artacağına işarettir.

Rüyada koyunun suya düşmesi kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, kısmetin açılacağına alamet eder.

Rüyada küpenin suya düşmesi bir tartışmada kendisini savunanların çok sevineceğine, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuranı kerimin suya düşmesi çok mutlu bir dönem geçirileceğine, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kuranın suya düşmesi maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada lağım suyuna düşmek gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, geçmişte uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine alamettir.

Rüyada mavi suya düşmek elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada merdivenden suya düşmek sağlığının yerine geleceğine, her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada motorla suya düşmek aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada muskanın suya düşmesi hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada oğlunun suya düşmesi hayırlı bir yola girileceğine, beklemediği sevindirici bir teklif karşısında mutluluktan havalara uçacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada ölen kişinin suya düşmesi işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, başarıya ulaşacağına, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına işarettir.

Rüyada otobüsle suya düşmek anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada saatini suya düşmek hayırlı bir yola çıkılacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına işarettir.

Rüyada sabunlu suya düşmek sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, yatırımlarının yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada salıncaktan suya düşmek iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin tamamen biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada sel suyuna düşmek bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada sevgiliyle suya düşmek sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sidikli suya düşmek sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine yorumlanır.

Rüyada sığ suya düşmek darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, kısmet alacağına yorulur.

Rüyada sigaranın suya düşmesi hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada sırt üstü suya düşmek hayırlı bir yuva kuracağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, dualarının kabul olacağına delalet eder.

Rüyada siyah suya düşmek aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada soğuk suya düşmek dertlerin yükünden kurtulacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına rivayet eder.

Rüyada sürekli suya düşmek başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, kalıcı işler yaparak toplum hayatına katkılarda bulunacağına, hayatının güzellikler içinde geçeceğine inanılır.

Rüyada tabutun suya düşmesi tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tatlı suya düşmek sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bir düşmanın kötü haberini almaya işaret etmektedir.

Rüyada tekneden suya düşmek çok büyük kısmetler kazanacağına, kazancını arttıracağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tepeden suya düşmek çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada terliğin suya düşmesi maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada topun suya düşmesi kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine delalet eder.

Rüyada traktörle suya düşmek sorun yaratan olayların yakında biteceğine, birikim yapacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada tuvalet suyuna düşmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuzlu suya düşmek yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, üzüntülerin son bulacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada uçakla suya düşmek kalbini tekrar hayata açacağına, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada uçup suya düşmek yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, yardıma muhtaç bir dostunun teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada valizin suya düşmesi sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada vurulup suya düşmek yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, dertlerinin sonunun geleceğine inanılır.

Rüyada yağlı suya düşmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, hayır ve bereketin artmasına, mutluluğunun ve konforunun yerinde olacağına delalettir.

Rüyada yağmur suyuna düşmek sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine tabir olunur.

Rüyada yastığın suya düşmesi hastalıklara şifa bulunacağına, rakiplerini mağlup edeceğine, şansın, kısmetin ve başarının hep kendisiyle birlikte olacağına tabir olunur.

Rüyada yatağın suya düşmesi bir kişiyle güzel günler geçireceğine, işlerin açılacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil renkli suya düşmek çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil suya düşmek hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yılanlı suya düşmek bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine işarettir.

Rüyada yıldızın suya düşmesi amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, bolluk ve bereket göreceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yorganın suya düşmesi vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yosunlu suya düşmek yaşamının zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, uzun süre bir kişinin kalbini almaya çalışacağına ve buna vakıf olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yüksek yerden suya düşmek hayatının kolaylaşacağına, her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına inanılmaktadır.

Rüyada yüzüstü suya düşmek kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, maddi zararını karşılayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada zemzem suyuna düşmek söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, güzel ve sevinçli günler görüleceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.