Rüyada Su Akan Görmek

Rüyada su akan görmek çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, hayırlı kapıların açılacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin hastalıkların haneden uzak olacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine inanılmaktadır.

Rüyada arktan su aktığını görmek hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, ferahlığa çıkılacağına, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına yorulur.

Rüyada bacadan su aktığını görmek yaşamının tadını çıkaracağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, kişinin afiyette kalacağına, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına, uzun soluklu ve keyifli bir yolculuğa çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bahçede su aktığını görmek dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına inanılır.

Rüyada balkondan su aktığını görmek ayrılmış olanların kavuşacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, maddi açıdan rahat edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada banyoda suyun aktığını görmek garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bidondan su aktığını görmek uzlaşmacı yaklaşımını her zaman koruyacağına, sorunlarının yakında biteceğine, hoşgörülü biri olunacağına, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada burnundan su aktığını görmek yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, kendisini boğan ve huzursuzluk veren ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine delalet eder.

Rüyada çamaşır makinesinin su aktığını görmek evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada camiden su aktığını görmek küslerin ve dargınların barışacağına, alacağı bir sonuçtan mutlu olacağına, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çatıdan su akması görmek kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada çeşmeden beyaz su aktığını görmek az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına tabir olunur.

Rüyada çok su aktığını görmek maddi sıkıntıya düşen bir yakın arkadaşına yardım elini uzatacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, gam ve keder çekmeyeceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine delalettir.

Rüyada duru su aktığını görmek yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, herkesin inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine delalet eder.

Rüyada elinden su aktığını görmek bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eve su aktığını görmek içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, kötü günlerin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada evin damından su aktığını görmek dileklerin kabul olacağına, endişeli durumların son bulacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada göğsünden su aktığını görmek eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, etrafında esen olumlu rüzgarların etkisiyle mutlulukla dolacağına, çok iyi mevkilere geleceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gökten su aktığını görmek hanesinde bolluk ve bereket olacağına, aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada havuza su aktığını görmek ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, büyüklerinin bir dediğini iki etmeyeceğine, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına inanılır.

Rüyada hortumdan tazyikli su aktığını görmek başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kanaldan su aktığını görmek her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, kötü ve sorunlu bir dönemin geçeceğine ve huzura erileceğine, en tepkedeki kimse olacağına alamet eder.

Rüyada kaynar su aktığını görmek başarılarının eksilmeyeceğine, aile içindeki yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, esenliğe kavuşulacağına, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada köpüklü su aktığını görmek yaşanan eksikliklerin giderileceğine, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, sevdiği insana kavuşacağına delalettir.

Rüyada kulaktan su aktığını görmek öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, huzurlu ve mutlu bir aile hayatına kavuşulacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine inanılır.

Rüyada kuyudan su aktığını görmek bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, özel ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada lağım suyunun aktığını görmek çalıştığına değeceğine, yaşadığı zorlukların son bulacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına işarettir.

Rüyada lavabodan su aktığını görmek dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, rızkından ve gelirinden yana kısmetli olacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına yorumlanır.

Rüyada mavi su aktığını görmek büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, şansının yaver gideceğine, en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına alamettir.

Rüyada mezardan su aktığını görmek dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine alamet eder.

Rüyada sabunlu su aktığını görmek zor durumların biteceğine, hayali kurulan her şeye sahip olunacağına, mutlu bir hayat kuracağına tabir olunur.

Rüyada şelaleden su aktığını görmek mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, hastalıklarının şifasını bulacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine alamet eder.

Rüyada sıcak su aktığını görmek bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, yaşanan yokluğun biteceğine, itibarını geri kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tarlada su aktığını görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine yorumlanır.

Rüyada taşların arasından su aktığını görmek kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, sorunlarla baş edebilmeyi öğrendiği için artık çok daha hafif olacağına, gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada taştan su aktığını görmek bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine işarettir.

Rüyada tepeden su aktığını görmek tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, tatsızlıkların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tulumbadan su aktığını görmek Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, işlerinin açılacağına, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine inanılır.

Rüyada tuvalete su aktığını görmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, işinde ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine su aktığını görmek umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaradan su aktığını görmek kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, makam sahibi olacağına, arzularının yerine geleceğine, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına delalettir.

Rüyada yeşil su aktığını görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına inanılır.

Rüyada yolda su aktığını görmek her geçen gün başarıların artacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine tabir olunur.

Rüyada yüksekten su aktığını görmek çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, girilecek bir işin kendisine makam ve rızık sağlayacağına, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments