Rüyada Annenin Namaz Kılmak

Rüyada annenin namaz kılmak sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, sırtından terler akıtarak kazanç sağlayacağına ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına, hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölen anneyle namaz kılmak düşmanını alt edeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine, sevilen bir dostun geleceğine, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş olan anneyle namaz kılmak eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, ferahlığa çıkılacağına, kafasının nihayet rahat edeceğine, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, eğleneceğine işarettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre maddi imkanlarının çoğalacağına, hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, elinin darda kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin annesiyle namaz kılmak olumlu ve sevindirici haberlerin ardı ardına gelmesi ile ne yapacağını şaşıracağına, hayır işleri yapmayı ihmal etmeyeceğine, dara düşülen bir anda çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, kendisine kazanç kapısı olacak yeni bir işi öğreneceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, gelirinin önemli oranda çoğalacağına, amaçlarını yerine getireceğine, tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek

Selamün aleyküm hocam ben rüyamda annem erkek kardeşim diğer erkek kardeşimin hanımı ve ben cimenler üzerinde namaz kiliyorduk gelinimiz bı sure kıldıktan sonra bizden müsade isteyerek işleri oldugunu gitmesi gerektiğini tebessümle söyledi bizde tebessümle ugurladik sonra biz tekrar niyet ettik namaza uyandığımda. Çok mutlu ve ferah hissettim ne anlama geldiğini tabir ederseniz çok mutlu olurum hakkınızı helal edin Rabbime emanet olun

Melek

Çok teşekkür ederim güzel yormunuz için Allah razı olsun