Rüyada Ses Duymak

Rüyada ses duymak yakınındaki bir kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, geçmişte yaptığı hataları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin kardeşlerin birlikte bir iş kuracağına, beklentilerine ulaşacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine, hep ileriye ve önüne bakacağına tabir olunur.

Rüyada abi sesi duymak fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, rakiplerinin önüne geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağıt sesi duymak hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada akarsu sesi duymak hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, yatırımlarının büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada akrep sesi duymak herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada alim sesi duymak iyi gününü de, kötü gününü de sevdikleri ile paylaşacağına, hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada alkış sesi duymak beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada altın sesi duymak istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, ileride kendisinin kıymetini bilen ve değer veren biri ile hayatını birleştireceğine, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ambulans sesi duymak kötü günlerinden kurtulacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine alamettir.

Rüyada amin sesi duymak çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada anahtar sesi duymak işlerle ilgili olarak bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına alamettir.

Rüyada anlamsız sesler duymak iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, ferahlığa çıkılacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına inanılır.

Rüyada araba korna sesi duymak kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, kazancın katbekat arttırılacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada arapça sesler duymak rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, maddi ve manevi olarak rahata ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadan ses duymak tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, ismini herkese duyuracağına, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine yorumlanır.

Rüyada aşırı ses duymak dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına delalet eder.

Rüyada asker sesi duymak başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine delalettir.

Rüyada aslan sesi duymak üzüntü veren olayların düzeltileceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına delalet eder.

Rüyada atatürkün sesini duymak yeni projelerin ve planların tutacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ayet sesi duymak herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada azrail sesi duymak maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bağlama sesi duymak kazancının daha da artacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada balina sesi duymak amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada balyoz sesi duymak yaşamının tadını çıkaracağına, hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, çok hayırlı günler görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bando sesi duymak iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına ve aradığı çözümü bulup rahat bir nefes alacağına, yeni bir ortama girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bardak sesi duymak aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada başbakanın sesini duymak engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına işarettir.

Rüyada baston sesi duymak aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, bir tartışma sonrasında özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada baykuş sesi duymak huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada besmele sesi duymak kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada bıçak sesi duymak verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, doğru yoldan ayrılan bir akrabasını uyaracağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bıldırcın sesi duymak alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, nimet ve berekete ereceğine, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine alamettir.

Rüyada bilezik sesi duymak hayatına bolluk ve bereket geleceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bismillah sesi duymak karşısına iyi insanların çıkacağına, önüne çıkan engellerden yılmayacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına yorulur.

Rüyada boğa sesi duymak sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bomba sesi duymak sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, geleceğinin güzel olacağına, şansın ve kısmetin açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada borazan sesi duymak eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada boru sesi duymak elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşamadan yoluna devam edeceğine inanılır.

Rüyada bülbül sesi duymak planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, ortak işlere gireceğine, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyük ses duymak maddi anlamda kalkınacağına, uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cadı sesi duymak mutluluğunun büyüyeceğine, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, çok güzel günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada çakal sesi duymak mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada çakmak sesi duymak verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine yorulur.

Rüyada cam kırığı sesi duymak düzenli bir işe kavuşulacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine alamettir.

Rüyada çamaşır makinesi sesi duymak çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, başarılarına nazar değmemesi için tahtalara vuracağına rivayet eder.

Rüyada camiden ses duymak diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına alamet eder.

Rüyada canavar sesi duymak hikmet sahibi olacağına, yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine işarettir.

Rüyada cebrail as sesini duymak güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cebrailin sesini duymak rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, makamında en yüksek noktaya erişeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cehennem sesi duymak parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarf edeceğine, hastalıkların biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çekiç sesi duymak üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına delalettir.

Rüyada çekirge sesi duymak geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cennet sesi duymak kalbinin küt küt edeceğine, başarılarının takdir edileceğine, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada ceviz sesi duymak rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çevredeki insanlardan destek alınacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada cinayet sesi duymak maddi imkânlarının artacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çıngırak sesi duymak sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çınlama sesi duymak uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, evlat sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada çiş sesi duymak hesapta olmayan bir maddi gelirin kendisine ilaç gibi geleceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine yatırım yapacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada civciv sesi duymak zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanı sesini duymak olumlu bir değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, geçim derdinin ortadan kalkacağına, hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine delalettir.

Rüyada daktilo sesi duymak en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dana sesi duymak ferahlığa çıkılacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, kendisi için doğru kişiyi bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada darbuka sesi duymak kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, ailesinin hayat standardında da olumlu bir değişim yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada davul zurnalı sesi duymak işlerine dört elle sarılacağına, insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada dayak sesi duymak farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada dayımın sesini duymak çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine işaret eder.

Rüyada def sesi duymak daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, küslüklerin sona ereceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına işaret etmektedir.

Rüyada değişik sesler duymak evin gelirinin artacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, çıktığı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada demir sesi duymak masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine işaret eder.

Rüyada deniz sesi duymak aradığı şifaya kavuşacağına, mutlaka emeline nail olacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına delalet etmektedir.

Rüyada deprem sesi duymak çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine tabir olunur.

Rüyada dere sesi duymak çok büyük çalışmalara girileceğine, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada deve sesi duymak elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, istediği her şeye kavuşacağına, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada devlet başkanının sesini duymak işlerinin çok açılacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada dini ses duymak hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, kalabalık ve neşe içinde günler geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada dış ses duymak kazançlı bir işin başına geçirileceğine, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile Allah katında tövbelerinin kabul göreceğine, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada doktor sesi duymak çok rahat edeceğine, zafer elde edeceğine, çocuklarının fazla olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada domuz sesi duymak hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, moral bulacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine işaret eder.

Rüyada düdük sesi duymak kazancın yarı yarıya artacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına inanılır.

Rüyada düşmanın sesini duymak sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, canını sıkan olayların sonunu getireceğine, güzel bir durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada egzoz sesi duymak girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, birçok ortaklık kurulacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada ejderha sesi duymak içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eltinin sesini duymak kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, yapılan işte türlü zorlukların kolayca üstesinden gelineceğine işaret eder.

Rüyada eniştenin sesini duymak başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra çıkacağı bir seyahat sırasında çeşitli güzel kararlar vermiş olarak geri döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşek sesi duymak kazancının garanti ve sabit olacağına, iyi şeyleri görme ve alma şansına sahip olacağına, olumsuz bir durumdan çıkış yolları bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada evde ses duymak etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada evet sesi duymak başarılı bir insan olacağına, rahata ereceğine, yakınlarına olan güveninin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada evladının sesini duymak dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evliya sesi duymak yapılan işlerde üst üste başarılar elde edileceğine, işlerinin başarılı olacağına, maaşının artacağına rivayet eder.

Rüyada ezen sesi duymak garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, bol kısmetli bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada fatiha sesi duymak hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılmayıp garanti işlere müdahil olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada fermuar sesi duymak uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine işarettir.

Rüyada fil sesi duymak uğranılan zararların telafi edileceğine, bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına, evlat sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada fırtına sesi duymak işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, kadim dostlar edineceğine yorumlanır.

Rüyada füze sesi duymak aile hayatından yana yüzünün güleceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada gaipten ses duymak aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada gaz sesi duymak hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada gel sesi duymak maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine delalettir.

Rüyada gelecekle ilgili ses duymak yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar içine girileceğine, planlı ve programlı davranacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına delalet eder.

Rüyada gemi sesi duymak istediği arabaya bineceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, toparlanacağına rivayet eder.

Rüyada geyik sesi duymak kazancının artacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, sorunlarının biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada gitar sesi duymak üstlendiği bir işte yol kat edeceğine, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gökten ses duymak maddi olanaklarının artacağına, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, rahat edeceğine yorumlanır.

Rüyada gökyüzünden ses duymak çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada görümcenin sesini duymak para sıkıntısının olmayacağına, hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gülen ses duymak hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, makbul olan şeylere, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada gür ses duymak aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada güzel ses duymak amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, saygınlık kazanacağına, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada halay sesi duymak hayatında bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, isteklerin tek tek yerine geleceğine, işe giren herkesin kalkınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hapşırık sesi duymak kaybedilen mal ve mülkün telafi edileceğine, kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, rahata ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hapşırma sesi duymak sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine alamettir.

Rüyada havai fişek sesi duymak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada hayalet sesi duymak iflas etmeyeceğine, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hayvan sesi duymak aile içindeki huzurun hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada helikopter sesi duymak düşmanların yenilgiye uğratılacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hindi sesi duymak evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına alamet eder.

Rüyada hırsız sesi duymak kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına delalet eder.

Rüyada hoca sesi duymak hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hoparlörden ses duymak bol muhabbette olacağına, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada horoz sesi duymak işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, girilen bir borç yükünde aile fertlerinin her birinin üzerine düşen neyse yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada idrar sesi duymak çocuklarına istediği geleceği hazırlamak için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, büyük başarılar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ilahi sesi duymak tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ilginç sesler duymak aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada imam sesi duymak kazancın eskisine oranla daha da artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine alamet eder.

Rüyada imdat sesi duymak kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına yorumlanır.

Rüyada inek sesi duymak neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, hayırlı bir yuva kuracağına yorumlanır.

Rüyada işeme sesi duymak hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına yorumlanır.

Rüyada işkence sesleri duymak içinin hafifleyeceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına işarettir.

Rüyada ıslık sesi duymak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya başlanacağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada itfaiye sesi duymak gerginliğin biteceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, sevdiklerinin sürekli yanında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada jet sesi duymak çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, kazancının artacağına, bekar ise evleneceğine işaret eder.

Rüyada kabenin sesini duymak tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kabir azabı sesleri duymak ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada kabirden sesler duymak dini inancını daha düzgün şekilde hayata geçireceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kahkaha sesi duymak aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, gönül sızılarının dineceğine, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalabalık ses duymak aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, hikmete kavuşacağına, ailesinin tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kalbinin sesini duymak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, rahat bir döneme gireceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kalın ses duymak sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kamet sesi duymak sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kamyon sesi duymak refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına delalettir.

Rüyada kan sesi duymak maneviyatın zenginleşeceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada kanarya sesi duymak değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada kanat çırpma sesi duymak yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine rivayet eder.

Rüyada kanun sesi duymak hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, muradın yerine geleceğine, eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kapı açılma sesi duymak daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, işinde hep başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada kapı çalma sesi duymak amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, yapacağı projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına alamettir.

Rüyada kapı kapanma sesi duymak işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, iş hayatında yakaladığı başarıyı devam ettireceğine, hayırlı işlere girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kapı tıklama sesi duymak büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide hiç kusur etmeyeceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, esenlik içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapı tokmağı sesi duymak en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, eline çok büyük kazanç geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaplan sesi duymak dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplumbağa sesi duymak maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, kısa zaman içinde çözmek için boğuştuğu sorunun üstesinden geleceğine delalettir.

Rüyada karabasan sesi duymak küs olduğu biri ile barışmak için adım atacağına, etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada karanlıkta ses duymak sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına, tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, çok rahat bir nefes alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada karınca sesi duymak sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada karısının sesini duymak sürpriz güzellikler olacağına, sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kartal sesi duymak kafa karışıklığından sıyrılacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kaşık sesi duymak kavgaların ve anlaşmazlıkların vuku bulduğu bir ortamın sayesinde düzeleceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kaval sesi duymak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, huzura ereceğine, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kaz sesi duymak toplumda gözde ve sevilen bir kimse haline gelineceğine, hayatı boyunca, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kazma sesi duymak sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, rızkın kazandığı başarılar oranında çoğalacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada keçi sesi duymak kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, kazançlı işler yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada keklik sesi duymak maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine alamet eder.

Rüyada kemik sesi duymak emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada kertenkele sesi duymak çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, zor zamanların geride kalacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kılıç sesi duymak çok büyük bir proje ortaya koyacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kilise çan sesi duymak mal mülk kazanacağına, geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına rivayet eder.

Rüyada kilise sesi duymak işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırlangıç sesi duymak yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, değer verdiği gibi kıymet göreceğine delalettir.

Rüyada kısık ses duymak hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına, bazı iş birlikleri yapacağına delalet eder.

Rüyada kıyamet sesi duymak yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada komutan sesi duymak maddi ve manevi olarak güçleneceğine, yaptığı işte sivrileceğine, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada konuşan ses duymak yaşadığı huzurun biteceğine, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, geçim derdinin son bulacağına işarettir.

Rüyada korkutucu sesler duymak iş hayatında sözü geçen biri olacağına, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına işarettir.

Rüyada koyun sesi duymak iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kumru sesi duymak herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, mutluluktan gözyaşı dökeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuranı kerim sesi duymak verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, yeterli kimse haline geleceğine, yeni iş kapılarının açılacağına alamettir.

Rüyada kürek sesi duymak çarelere ve çözümlere ulaşacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurşun ses duymak alım gücünün artacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kusma sesi duymak elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına yorulur.

Rüyada kuzenimin sesini duymak doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, zenginlik kazanacağına alamettir.

Rüyada leylek sesi duymak kötü günler için daima kenarda para tutacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada makas sesi duymak kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada manda sesi duymak göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine delalet eder.

Rüyada martı sesi duymak aile fertlerinden ve akrabalarından razı geleceğine, işlerdeki verimin artacağına, bir tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına alamettir.

Rüyada maşallah sesi duymak yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, yaşamdan istediklerini alacağına, başarıya ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada matkap sesi duymak sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine yorulur.

Rüyada maymun sesi duymak atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine yorulur.

Rüyada mehter sesi duymak durgun giden işlerin açılacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada melek sesi duymak kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, küslükleri bitireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada melodi sesi duymak hayata daha sıkı tutunacağına, musibetlerin kovulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine inanılır.

Rüyada mesaj sesi duymak yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, biraz dinleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada metal sesi duymak rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, destek göreceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine alamettir.

Rüyada mevlananın sesini duymak çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, iyi şartlara kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mevlit sesi duymak ticaret ehli kimse olacağına, daha iyi imkânlara sahip olacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına delalettir.

Rüyada mezarda ses duymak yeni bir deneyimin kendisine tecrübe kazandıracağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada mezarlıkta ses duymak huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, mutlu olmanın yollarını bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mızıka sesi duymak çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, sorunların tarihe karışacağına delalet eder.

Rüyada motosiklet sesi duymak gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına işaret eder.

Rüyada müdürün sesini duymak yüzünün güleceğine, kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, sermayesinin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada musluk sesi duymak sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada namaz kıl sesi duymak kendisinde uzakta yaşayan sevdiklerinin yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine yorulur.

Rüyada namaz sesi duymak hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, kıvrak zekâsı sayesinde işinde alıp yürüyeceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada nefes sesi duymak yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, karşısına kaza ve belaların çıkmayacağına yorulur.

Rüyada nehir sesi duymak doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlak sesi duymak kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, parasının ve malının artacağına, kalp kırmayacağına delalettir.

Rüyada öğretmenin sesini duymak zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, insanları sakinleştireceğine, kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada öksürük sesi duymak zaman zaman işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada oku sesi duymak somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, sıkıntılarını atlatacağına işaret eder.

Rüyada öküz sesi duymak zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine rivayet eder.

Rüyada ölen sesini duymak işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada ölüm sesi duymak kendi işini kuracağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ördek sesi duymak itibar, makam ve söz sahibi olacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, ayakları yere sağlam basan birisi haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada org sesi duymak dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada orkestra sesi duymak başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada ormanda ses duymak aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, bolluğun ve verimin de artacağına işaret etmektedir.

Rüyada örümcek sesi duymak dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı adımlar atacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada papağan sesi duymak değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine yorumlanır.

Rüyada polis sesi duymak kazanç elde etmeye başlanacağına ve kendisinden yardım bekleyenlere el uzatacağına, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, bahtının açık olacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine delalet eder.

Rüyada poşet sesi duymak fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına inanılmaktadır.

Rüyada rabbimin sesini duymak sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, rakiplerini alt edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada radyo sesi duymak sermayesini riske etmeyeceğine, hayatın kendisine şöhret ve hayır getireceğine, atılıma geçeceğine işaret eder.

Rüyada resulullahın sesini duymak eşsiz fırsatlar elde edeceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, hayatını sürdürürken zorlanmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada roket sesi duymak çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada ruh sesi duymak sıkıntıların azalacağına, yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada saat sesi duymak kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, önceki zararın telafi edileceğine, keyifli ve rahat günlerin sona ermesiyle çok çabalayarak bu durumun tersine çevirileceğine ve sonunda mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada şahadet sesi duymak kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, hastalığın biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada şahin sesi duymak rahat bir hayat geçirileceğine, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına delalettir.

Rüyada saka sesi duymak gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, rızkının genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saksafon sesi duymak evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, hafifleyeceğine, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada salavat getiren sesler duymak duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, kazanacağı bir başarının bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Rüyada salavat sesi duymak anne babanın hayır dualarının alınacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, güzel bir hayat geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sanatçı sesi duymak duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, gelirinin sürekli olacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarhoş sesi duymak hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şarkı sesi duymak elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, alnının akıyla sonlandırdığı bir görevinin daha büyük işler için bir örnek olacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada savaş sesleri duymak maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada saz sesi duymak rakiplerine karşı zafer kazanacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına delalet eder.

Rüyada şelale sesi duymak rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, başarılarının devam edeceğine, bahtının çok parlak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada serçe sesi duymak attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, kazancın eskisine oranla daha da artacağına alamettir.

Rüyada şeyhinin sesini duymak hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, hedeflerine ulaşmak için çok daha fazla mesai harcayacağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına delalet eder.

Rüyada şeytan sesi duymak heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına, çevresinde güvenilir ve yardımsever kimselerin bulunacağına alamettir.

Rüyada şeytanin sesini duymak çok daha huzurlu bir insan olacağına, gönlünün feraha ereceğine, tekrar birikim yapmaya başlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sidik sesi duymak sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, projenin gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada silah görmek sesini duymak eline çok güzel fırsatların geçeceğine, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada sinyal sesi duymak çevreye karşı itibarın artacağına, rızkının genişleyeceğine, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sivrisinek sesi duymak bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, ibadetlerini aksatmayacağına, sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sur sesi duymak hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sure sesi duymak kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, kısmetlerinin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tabak sesi duymak kuran hafızı olmaya ya da hafızlık üzerine çalışan bir öğrenciye yardımda bulunacağına, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçma, adının her yerde geçeceğine, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tabanca sesi duymak kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyada tanıdık ses duymak kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına imkanlarının elverdiği sürece muhtaç olan her kişiye yardım edeceğine, üçüncü gözünün açılacağına işaret eder.

Rüyada tanrının sesini duymak yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tartışma sesi duymak geçim zorluğundan kurtulacağına, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, büyük düşüneceğine yorulur.

Rüyada taş sesi duymak yaşanan eksikliklerin giderileceğine, kazancının hiç eksilmeyeceğine, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tavşan sesi duymak işini daha iyi seviyelere çıkarmak için yeni denemelerde bulunacağına, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların bitmesini sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tekbir sesleri duymak büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada televizyon sesi duymak kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, daha fazla rızık elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada teneke sesi duymak arkasından gizli iş çevirenlerin ipliklerini pazara çıkaracağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çok büyük bir ortaklığa gireceğine yorulur.

Rüyada terlik sesi duymak rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, muradının olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada testere sesi duymak maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, hatalarından erken döneceğine, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada tilki sesi duymak çevresindeki sevdiği kişiler ile büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada timsah sesi duymak bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, ruhen ve düşünce olarak hafifleyeceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tokat sesi duymak mutluluk ve huzur elde edeceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine delalettir.

Rüyada topuk sesi duymak neşesini hiç kaybetmeyeceğine, maddi kayıpların sona ereceğine, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada torununun sesini duymak hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına delalet eder.

Rüyada traktör sesi duymak büyük kazançlar sağlanacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada trampet sesi duymak işe gösterilen ilginin artacağına, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına yorumlanır.

Rüyada tuhaf sesler duymak malını ve canını emniyete alacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tulum sesi duymak tartışmaların sona ereceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada türkü sesi duymak küslerin ve dargınların barışacağına, insanlara her türlü yardımı yapacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine yorumlanır.

Rüyada üç harfli sesi duymak elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada uluma sesi duymak doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada uyan sesi duymak hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, hayatının uzun süreceğine, imkânlarının daha geniş hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uyarıcı ses duymak her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uzaktan çalgı sesi duymak içine büyük bir huzurun dolacağına, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzaktan ses duymak büyük bir cesaret örneği göstererek veya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzaylı sesi duymak korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, mevki edineceğine inanılmaktadır.

Rüyada vaaz sesi duymak dualarına karşılık alacağına, rahata ereceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına delalettir.

Rüyada vapur sesi duymak dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine tabir olunur.

Rüyada yabancı ses duymak iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, herkesin önünde olacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına delalettir.

Rüyada yangın sesi duymak uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi fayda elde edeceğine, kendisinin faydasına çalıştığını sandığı bir kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına inanılır.

Rüyada yarasa sesi duymak yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına işarettir.

Rüyada yaratık sesi duymak helal kazanca sahip olunacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, üzüntülerin sevince döneceğine işaret eder.

Rüyada yardım sesi duymak yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, kendisini keşfedeceğine, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yasin sesi duymak kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yatır sesi duymak işinin gücünün hep rast gideceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeğeninin sesini duymak bir koyulan işten yüz kazanılacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yellenme sesi duymak hatalarını tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, evladının ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride büyük bir insan olmasını sağlayacağına, tazeleneceğine ve canlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yengenin sesini duymak hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, hareketli ve hoş günler geçireceğine, çok sevileceğine rivayet eder.

Rüyada yeraltından ses duymak birçok yeni bağlantı kurulacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yukarıdan ses duymak gülmekten yana bolca nasipleneceğine, daha iyi yerlere geleceğine, emeğinden hayır göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada yunus sesi duymak çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zevk sesi duymak rahata ereceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, uzun süredir tanıdığı bir arkadaşının sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zikir çekenlerin sesini duymak dönmeyen şansın artık döneceğine, kendisine ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, sağlık sorunlarının geçici olacağına alamet etmektedir.

Rüyada zikir sesi duymak hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, kendisi için önemli bir mevzuda nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, önem verdiği kişilerin sıkıntılarına ortak olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zılgıt sesi duymak hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada zincir sesi duymak rızkının genişleyeceğine, çalışıp kazandıkça kendisine ve ailesine daha cömert davranacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Bu akşam gaipten bir ses duyuyorum. Kimseyi görmedim. Duyduğum ses insan sesi gibi değildi ürkütücü değil fakat insan konuşması gibi değildi. Bana değildi birilerine katlı sanırım vatana ihanet ihanet eden insanlar söylüyordu. Diyordu ki: siz hiç utanmıyormusunuz? Her asırda sizin gibi utanmayan adamlar çıkar

Semih

Teşekkür ederim inşallah 👌 🙏

Svnc

Merhabalar.ruyamda bir evde yaşıyorum.yaklasik 6,7 adet mum yanıyor.evin üst katından yada disardan iki erkeğin toprak kazma sesini duyuyorum.aralarinda konuşuyorlar.kapıları kapatıyorum sonra isikta uyuyamadığım için mumları söndürüp uyuyorum.fakat o toprak kazma sesi hala geliyordu ama sonradan korkmuyordum

Meltem

Rüyada selanın okunduğunu duymak rüya tabirini bulamadım hocam rüya tabirini edermisiniz hocam hayırlı günler

Sadık

Geçen geceler rüyamda görünmeyen birinin arkamdan baba benim ismimle seslendiğini duydum hafifçe ürperdim sonra uyanmışım. İlginç geldi rüya tabir edermisiniz teşekkür ederim