Rüyada Dağdan Kaya Parça Kopması

Rüyada dağdan kaya parça kopması iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin kendi kendisine şifa bulacağına, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, özlemlerini bitireceğine, çok mutlu olunacağına ve bu mutluluğun verdiği güç ile büyük başarılara imza atacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına tabir olunur.

Rüyada dağdan kaya parça kopması sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, hayat arkadaşı ile aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, rakiplerini mağlup edeceğine, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, zor zamanların geride kalacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada dağdan kaya parça kopması olumlu gelişmeler yaşayacağına, bir bebek sahibi olunacağına, kendisinin öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, gam ve kasavetin uçup gideceğine, daha güzel bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, güzel bir hayat geçireceğine, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şükran

Hayırdır inşallah
Rüyamda evimizin çok büyük bir dağın eteğinde olduğunu görüyorum. Dağdan büyük bir kaya parçası koptu ve yuvarlanmaya başladı. Evimizin üstüne düşecek diye korkup dışarı kaçtık. Kayalar geldi geldi orada yaşlı bir kadının yanına ulaştı. Kadın ezilecek diye korktuk ama hemen kadının yanında durdu. Kadına ve bize hiçbir zarar vermeden orada kaldı.

Şükran

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun çok güzel yordunuz

Gül

Bugün rüyamda dağın tepesinden büyük kaya parçalarının kopup insanların üzerine doğru yuvarlandığını görüyorum, insanlar altında kalıyor ama ezilmeden çıkıyor ve kopan kayaların yerinde çok düzgün yatay dikdörtgen şeklinde bi boşluk oluşuyor şimdi den teşekkür ederim