Rüyada Kaya Görmek

Rüyada kaya görmek uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına inanılmaktadır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, ev sahibi olacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada ağlayan kaya görmek işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ahmet kayayı görmek uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, başarılı bir kişi olacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada altın kaya görmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, parasal durumun düzeltileceğine, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine işaret eder.

Rüyada dağda kaya görmek uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, herkesin inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına alamettir.

Rüyada delik kaya görmek iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, başarısının çoğalacağına, ileride en yetkili makamlara geleceğine işarettir.

Rüyada deniz kaya görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine işarettir.

Rüyada deniz kıyısında kaya görmek uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına alamettir.

Rüyada denizin üstünde kaya görmek emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, kazancın artacağına, başarıdan başarıya koşacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada derede kaya görmek evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, çok güzel günler görüleceğine, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine alamet eder.

Rüyada dev kaya görmek yeni yatırımlar yapacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada dik kaya görmek bereket ve huzur geleceğine, bazı sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, sorumlulukların azalacağına alamet eder.

Rüyada düşen kaya görmek büyük bir gelir toplayacağına, endişelerin biteceğine, üzüntülerin son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde kaya görmek doğruluktan ayrılmayacağına, işlerinin her zaman büyüyeceğine, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, şansının ve bahtının açılacağına, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, atılımları sayesinde adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde kaya görmek ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada havada duran kaya görmek genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada havada kaya görmek en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, daha kararlı bir kişi olunacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine işaret eder.

Rüyada işaretli kaya görmek yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, yakın bir tanıdığının yaşadığı ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, kendisine türlü oyunlarla çelme takmaya kalkışanların oyunlarını bozacağına, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine alamettir.

Rüyada kahverengi kaya görmek üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sorunların tarihe karışacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı kaya görmek alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına inanılır.

Rüyada kocaman kaya görmek isabetli kararlar alacağına, bazı sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için Allah’ın çok büyük yardım edeceğine, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine delalettir.

Rüyada konuşan kaya görmek kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, insanlara iyilik yapmaya, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada küçük kaya görmek çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, rahata erileceğine, hayırlı bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mavi kaya görmek yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, işsiz ve aşsız kalmayacağına, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına işarettir.

Rüyada mercan kayalıkları görmek kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, kişinin muradına ereceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, hasta ise iyileşeceğine, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mermer kaya görmek sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, tövbe etmeye, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, en büyük acılarının dineceğine yorulur.

Rüyada nehirde kaya görmek hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, itibar göreceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, iş sahibi olacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada oyuk kaya görmek çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, olmayı hedeflediği makama oturacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada oyulmuş kaya görmek ününün çoğalacağına, dostlarına karşı vefa göstereceğine, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, güzelliklere rast gelineceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada parlak kaya görmek başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, hayırlı işlere imza atacağına, sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine yorumlanır.

Rüyada pembe kaya görmek ayağa kalkacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına yorulmaktadır.

Rüyada renkli kayalar görmek sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada sallanan kaya görmek çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına alamet eder.

Rüyada sarı kaya görmek büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, özel hayatında mutluluğu yakalamasına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sarp kayalar görmek açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, bir yakınının kederine ortak olunacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde karşısına çıkan sorunları hemen aşmayı başaracağına, mevcut konforunun devam edeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sel kaya görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, gideceği bir yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, iyi bir patron olacağına, yaşamdan istediklerini alacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine alamet eder.

Rüyada sert kaya görmek ana baba dualarının alınacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, hayatının iyileşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sivri kayalar görmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah kaya görmek sözünün herkes tarafından dinleneceğine, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, büyük başarılar kazanacağına, başarısının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada suda kaya görmek geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, çok başarılı olacağına, rahat ve güzel günler geçireceğine, elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada kaya görmek eğer babası uzaktaysa ona kavuşulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, üzüntüden sonra ferahlamaya, gözünü en yukarılara dikeceğine, bol kısmetli bir kişi olacağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada taş kaya görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tuz kayası görmek kısa süreli ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada uçan kaya görmek resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada yanan kaya görmek çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, işinden evine gidip geleceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, hayırlı bir yaşamın Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil kaya görmek çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, haneye bereket geleceğine, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, bir iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yolda kaya görmek eski sakin yaşantısına geri döneceğine, bahtının açık olacağına, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir başarı yakalanacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yosunlu kaya görmek hayatından nefret duygusunu atacağına, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yüksek kaya görmek başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, ticaretinin genişleyeceğine, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yürüyen kaya görmek sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına işaret eder.

Rüyada yuvarlak kaya görmek meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, geçiminin daha kolay hale geleceğine, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, önündeki engelleri Allah’ın yardımı ile aşacağına yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kerim Uğurlu

Rüyamda büyük dikenleri olan kayaların üzerinden koşarak ve zıplayarak hiç zorlanmadan, ayağıma dikenler batmadan geçtiğimi ve bir okula geldiğimi ve bu okulda bir sevgilimin olduğunu -normalde sevgilim yok- ve sevgilimle el ele tutuşarak yürüdüğümüzü gördüm.

Gamze

Merhaba rüyamda büyük kayalardan oluşmuş üzeri kırmızı kuru toz toprakla karışık bir tepe mi desem kaya parçasımı desem bilmiyorum ona bakıyordum üzerine çıkmak zor ve imkansız mış gibi geldi ama bir süre sonra üzerine çıkıp oynuyor o yüksek aşağıya topraklar düşüyoryordu çok kuru olduğu için etraf hep tozluydu sonra üzerimi çırpıyordum etraf çocuk doluydu onlar gibi çocuktum sanki ellerim üstüm başım hep toprak toz olmuştu sonra birden abim geldi elinde valiz vardı uzaktan gelmişti onun valizine eşyalarımı koydum sonra tekrar toprakla oynadığımı taşları gördüğümü hatırlıyorum