Rüyada Peygamber Devesi Böceği Görmek

Rüyada peygamber devesi böceği görmek fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, iç dünyasında rahata kavuşacağına, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, kötü niyetli kimselerle hadlerinin bildirileceğine, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, daha iyi işler yapmaya çalışacağına, mutluluğun kapıyı çalacağına, geçmişini arkada bırakacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada peygamber devesi böceği görmek kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine delalettir.

Ulemaya göre rüyayı görenin hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada evde peygamber devesi böceği görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, yaptıkları ile birçok kişinin evine ekmek götürmesini sağlayacağına, yüzünün güleceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra büyük bir başarı yaşayacağına, sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre hikmete kavuşacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında karşısına çıkan sorunları azmederek aşacağına, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nejla Saygılı

Çocuğumu parka götürmüşüm, kız arkadaşımla bankta oturuyorduk. Çantamdan bisküvi çıkardım, arkadaşıma uzattım. O sırada önümüzde yerde, peygamber devesi gördüm. Yalnız yarısı yeşil yarısı kırmızıydı. Arkadaşım korktu ayağa kalktı. Tam o sırada birkaç tane daha peygamber devesi böceği gördüm. Bizim üzerimize zıpladılar. Ben elimin tersiyle hem kendi üzerimden hem arkadaşımın üzerinden peygamber böceğini attım. Yere düştüler. Çantamı açtım bisküviyi koymak için, çantamın içi peygamber devesiyle dolmuştu.

müberra alya

rüyamda arkadaşımla birlikte yürüyordum birden paçalarimda bir agirlik hissettim kafami egip baktiğimda paçalarimda bir sürü arı vardi konmuştu. ıssırmıyorları ama paçama konmuşlardi sonra bişey ucarak tam kafama kondu . armadasim eliyle alip atmasina rağmen israrla gelip defalarca enseme ve kafama kondu .kafama konan ne dedim peygamber devesi dedi arkadaşim sonra ruyamin icinde bunun ruya oldugunu anladim . ve ayni ruyanin içinde ruyada peygamber devesi gormek nedir diye araştirdim ve hayırlı çıktığını görünce mutlu oldum . cok garip bir rüyaydı