Rüyada Düşmanın Gelmesi

Rüyada düşmanın gelmesi kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, çok mutlu olacağına alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin kapanacağına, gönül yaralarının iyileşeceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada düşmanın gelmesi zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, zenginlik elde edeceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, işlerin yakın zamanda açılacağına, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre iyi şeyleri görme ve alma şansına sahip olacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, yakınındaki bir kişiden büyük fayda göreceğine, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, iyilik görüleceğine tabir olunur.

Rüyada kapıya düşman gelmesi büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına yorulur.

Rüya manasına göre rüya sahibinin şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına çözüme ulaşacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Gerçek hayatta çok basit çıkarlar için her türlü hainliği bir yakınım rüyamda evime gelmişti. Önce evimdeki buzdolabımı açtı dolapta süt vardı kendi kızıyla dedi kodu yapıyor benim için kızına süte olurmuş diyor. Sonra karşıma geçti elinde çok miktarda yabancı para vardı büyük miktarda kağıt paraları açmış yelpaze gibi elinde tutuyor bana diyor kaç para istersen vereyim diyor hayır diyorum ben. O tekrar bana senden para istemiyorum diyorum bana ben sana vericem diyor ben tekrar Red ediyorum

Ayşe

Rüyamda bana dava açmak isteyen birileri 2 kişi evime geldi .v3 babam onlara dava acmayacagimizi söyledi ve bende sinirlendim.ama davada yüzdelik olarak onlar haklıydı.bunu yorumlarmısınız rica etsem?*Benim için düşman niyeliğindeler.

Aslı

Rüyamda eski dostum şuan düşmanım evime gelmiş bir kaç kişi ile. Ayrıca daha sonra benim eski sevgilim ve şuan onun sevgilisi olan kişinin de gelip onlarla oturduğunu gördüm. Daha sonra yagmur yağıyor bende eve geçiyorum bakiyorum oda sulu ama bulanık telefonumu o suya düşüyorum . Yan odada bizimkiler oturuyor girip oraya telefonu kurutuyorum fön ile

Aslı

Tşk ederim

Semih

Bu gece rüyamda gerçek hayatta çok zararını gördüğüm ve bana kendi çevresinde herkese zararı dokunan adeta düşmanım evime gelmişti. Evde bir konuda mevzu oldu. DüşManlık gördüğüm o şahıs o mevzuda deyim yerindeyse bana resmen yalakalık yaparak evimden gitti. Tabirini söyler misiniz. Sağolun

Semih

Değerli tabiriniz için teşekkürker ederim. Sağolun