Rüyada Duvar İçinden Geçmek

Rüyada duvar içinden geçmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, aile fertlerinin sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, sevindirici haberler alınacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına alamet etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin kısmetinin açık olacağına, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine delalettir.

Rüyada duvar içinden geçmek rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına rivayet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine, kazalardan, belalardan korunacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, doyasıya sefa süreceğine inanılır.

Rüyada duvar içinden geçmek uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, kendisini ailesine ve sevdiklerine adayacağına, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments