Rüyada Duvar Kirlenmesi

Rüyada duvar kirlenmesi pek çok kişiye yanında iş vereceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, yeni çalışmalar yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, mevki makam sahibi olunacağına, aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada duvar kirlenmesi uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, çok büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evin duvarlarının kirlenmesi mutlu olacağına, ömür boyu başarılı olacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, haline ve elindekilere şükredeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments