Rüyada Duvarın Çatlak Olması

Rüyada duvarın çatlak olması alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, ailesi ve sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtının yere gelmeyeceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına inanılır.

Rüyada duvarın çatlak olması kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, candan sevdiği bir dostunun borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, şöhret ve itibar kazanacağına, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, işlerinin yolunda gideceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, herkes tarafından saygı göreceğine, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, rızkının sonsuz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duvarın çatlak olması yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına delalettir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin sorunların aşılacağına, sıkıntıların aşılacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments