Rüyada Ekili Çiçekler Görmek

Rüyada ekili çiçekler görmek mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, önceden yaptığı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada saksıda ekili çiçek görmek en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılarını hafifleteceğine, çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin yaşanan bütün sorunların biteceğine, gelirinin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde hayatının daha düzenli ve mutlu bir hale geleceğine, yapacağı yerinde davranışlar sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada toprağa ekili çiçek görmek geleceğine değer katacağına, endişelerinden kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, kötü kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, işlerinde farklı bir aşamaya geçeceğine tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, kendisiyle gururlanacağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bir ömür boyu bozulmayacağına rivayet eder.

Rüyada yerde ekili çiçek görmek rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, elde edilecek menfaatlere, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, beklemediği sevindirici bir teklif karşısında mutluluktan havalara uçacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, hayırlı günler görüleceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manolya

Rüyamda mahallemizin ortasındaki bir ara yolda birkaç metre toprak dökülmüş ve basamak basamak üzerinde dikilmiş ekin gibi çiçekler vardı. Benim diktiğim bir çiçek çürüdüğü için onları topladım lavantaya benzer mor bir çiçekti ve görüntü olarak yatmış bir şekildeydiler yengem de dedi ki toprağın zehrini senin için temizledik hadi gel ekmeye devam et bahsettiği zehirli toprak basamakların başında yani zemindeydi yıkanmıştı ve ıslaktı çok az yeşilimsi renk vardı.

Pınar

Rüyamda evin önündeki saksıda yeşil büyük bir çiçek vardı ben o çiçeği önce kökünden söküp mahvediyordum sonra tekrar dikmeye uğraşıyordum tekrar saksıya diktiğim aynı çiçek ilk hali gibi büyük ve görkemli olmuyordu

Ayliz

Rüyamda büyük öbek halinde fazlasıyla ekilmiş daha önce hiç görmediğim kadar çeşitli çiçekler görüyorum renk olarak şekil olarak hepsi birbirinden farklı.Ailemle bahçe cafe tarzı biryerdeyiz ve hepimiz bu çiçeklere bayılıyoruz.anlamı nedir teşekkürler..

Selma

Rüyamda renkli iki cicek cok güzeller ama görüyorum kızımla birlikte tam ekecekken ruyadan uyanıyorum sizce bu bana allahtan gelen bir msj mı 10 yetim yada cicek ekilecek diyorlar manası bumu acaba