Rüyada Ekran Çatlaması

Rüyada ekran çatlaması hayatının bereketli ve verimli olacağına, dualarının kabul olacağına, zor durumların biteceğine, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, işlerini zahmetsizce bitireceğine, emrinde insan çalıştıracağına rivayet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin neşesinin yerine geleceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, başarılarının eksilmeyeceğine, zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, belalardan korunacağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada ekran çatlaması sıkıntılarının biteceğine, dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, malının ve kazancının tam olacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefon ekran çatlaması büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine inanılmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, iş açısından verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments