Rüyada El Ayası Görmek

Rüyada el ayası görmek iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, istediği hayatı yaşayabilmesi için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, işini layığı ile yerine getireceğine alamettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, birikim yapılacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların yüzünü güldüreceğine, zorlukların aşılacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüyada el ayası görmek kendisini üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, mutlu olacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür rahatlık süreceğine, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına işarettir.

Rüyada el ayası görmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, ailesi ve iş yaptığı kişiler ile iyi geçineceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girip mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin yeniden doğmuş gibi olacağına, kazançlı bir iş kuracağına, sevdiği bazı kişilerden büyük fayda göreceğine, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments